Komentari na vest
Čelsi i francuski štoperi - nije išlo, ali bi na Stamford Bridžu da probaju sa još jednim
B
Buca95
pre oko 1 sat
Nema njima pomoci,mogu dovesti koga god hoce.
sxomy
pre oko 2 sata
Tesko ce Celzi ista uraditi. Ambramovic je umeo da drzi klub u top 10 ekipa evrope i sa manjim budzetom
m
mrga84
pre oko 2 sata
niti jednog od navedenih defanzivaca nije ostao u mome secanju...niti ovog lika znam
S
Spasovski92
pre oko 2 sata
Celzi prvo trenere da resi pa tek po formaciji da stvara tim a ne dovedu top igraca a uvale panjeve pored njega
SKIZ
pre oko 2 sata
Челсију треба један штопер који ће бити ту 10+ година и бити на врхунском нивоу. Нешто најближе томе је Чалоба. Када погледате ту чињеницу схватите где је великан из Лондона...
G
Gost555
pre oko 2 sata
Kurt Zuma je bio dobar u Celsiju.
J
Janaćko
pre oko 1 sat
Hahaha lik bio najveća kiksara, jedva ga se ratosiljali.
kivekive
pre oko 2 sata
Ozbiljan stoper iskreno
B
Branimir Milev
pre oko 2 sata
Ozbiljan štoper, značio bi Čelsiju koji se raspada
P
Peki30
pre oko 2 sata
Realno od Karvalja i Terija, samo je Tijago Silva bio klasa, donekle Ridiger! Svi ostali nestabilni, od Kejhila, Luisa, danas najvise poverenje uliva Kolvil koji je izasao iz povrede.. Lakroa je klasa ali u formaciji s 3 stopera, pitanje je sa npr. Kolvilom na sta bi licilo. Badijasil je spor, Fofana nestabilan Disasi ima potencijal, probao bi s njim jos 1 s Kolvilom i Calobom, a ima mesta i za Lakrou
B
Baća Espino
pre oko 1 sat
Dobar je Aleks bio kao alternativa i Geri Kejhil, a i David Luiz. Vilijam Galas do 2006. pre prelaska u Arsenal takođe dobar.
P
Peki30
pre 27 minuta
Alex, jel me zezas? Tog coveka ne znam ni ko ga je doveo ni kako je dosao do Celsija, nikad nije bio nivo tog tima. Ko i ben haim pod Grantom.Kejhil je bio solidan, ali nikad cvrst i stabilan, jedino napred je znao zabiti. Luiz je bio klasa s 3 stopera,samo s 3 u liniji, inace sklon kiksu. Galas je bio dobar, danas bi on bio dominantan pozadi. Mnogo su losiji danas stoperi nego nekad
B
Bale89
pre oko 3 sata
Odmah ako postoji mogućnost dovesti ovo cudoviste. Covek je stena plus je brz ima da pokida
B
Bukvalno ...
pre oko 3 sata
Najsmjesnija ekipa na svijetu sa ovim transferima. Kupili su 480 igraca za ovih par godina kako nema abravica. Kupe stopera za 50 miliona i poslije pola godine ga zakucaju za klupu. Cirkus od ekipe. Platili onog fofanu 80 miliona povrijedjenog a on prije tog transfera nije odigrao 2 sezone u karijeri... sad ce alonsu dovesti 10 15 igraca da mu naprave tim i na zimu ce ga otjerati zbog losih rezultata
Benny Ben
pre oko 3 sata
Kakav Čelsi, kako je otišao Roman ovo je cirkus od kluba!
G
Gostica
pre oko 3 sata
Ne prica se dovoljno o Celzijevim promasajima, sa Megvajera niste silazili a Fofana za 4 godine odigra 70 utakmica
SKIZ
pre oko 2 sata
Је л твоје паре дају?
G
Gostica
pre oko 1 sat
Boli me ona stvar cije pare daju, pricam o jednoj drugoj stvari al' nisi ti dovoljno bistar da to shvatis








