Komentari na vest

Čelsi na svom: Amerika, debi Delapa i staro poznato lice Olivijea Žirua

SKIZ

pre oko 1 godinu

Што мрзите толико Челси? Ви знате да је Челси више Амерички него Енглески? Баш сте шетали Лондоном и видели ту ситуацију...