Komentari na vest

Čelsi nasamario Inter: Palestra u Londonu po formuli 57.000.000 + 3.000.000 evra

Aleksandar Virijevic

pre 11 minuta

Čelsi je bez Lige Šampiona ove sezone, tako da smatram da je momak najviše došao zbog para.

Oldboy

pre 15 minuta

teško engleskom timu da nasamari italijanski, mogu da potroše 5 puta više

Zvezdas1989

pre 18 minuta

Sad svaki igrac vredi 50miliona.Ako ovaj vredi ovoliko Kostov vredi 70miliona.
Z

Zbaj

pre 21 minuta

Kako ovaj Chelsea ne umije da dovede ono sto mu treba to je nevjerovatno. Gledao moj drug i ja utakmicu Chelsea sada vec prosle sezone i pricamo kakvi su im igraci i on dodaje kad pogleda Chelsea ako izuzmemo 4, 5 igraca njima je svaki igrac za rotaciju. Npr Neto dobar igrac ali nije za startera u EPL ekipi koja hoce da bude makar cetvrta (cak i vise), ali za klupu odlican. Tako sada dovode Palestru da im igra na strani dje su im James i Gusto, a Palestra da igra lijevo ne moze...

Inter Fratelli ⚫️?

pre 23 minute

Da se razumemo. Svi cemo se sloziti da je 50+ miliona za ovog decka u trenutku mnogo, ali da moze da naraste postane odlican igrac, ono "sta bi bilo kad bi bilo", to svakako stoji. I naravno, svako normalan, pogotovo mlad, kada bira izmedju plate od 2.5 i preko 6 milki na godisnjem nivou, pa kad se to pomnozi sa 5-6 godina ugovora, razlika je vise nego osetna. Ali... Kada izadjes i kazes, ne zanimaju me ponude iz Engleske, prefereriam Inter, i onda se desi nesto ovako, e onda je karakter tog igraca vise nego upitan. Opet kazem ,danas su pare pare, i uvek ce biti, ali onda ne lupetaras po javnosti. Sve u svemu, Atalanti sve najgore, da Bog da u Seriji B zavrsili... A za Palestru, iskreno ne znam sta da mislim, ali ne bi me iznenadilo da prodje kao neki Zapacosta ili Darmian u Engleskoj.... A Ausiliju sarlatanu bih platio da ode iz Intera...