Komentari na vest
Četiri rajska dana u Londonu: Arsenalu stižu milioni za Kiviora
Dejan Osmanovic
pre oko 2 meseca
Svaka cast momku ali bez gyokeresa nista
P
Prva beogradska grupa C
pre oko 2 meseca
Porto se digao potrošili su dosta
M
Maree20000
pre oko 2 meseca
nije bas neki fenomenalan igrac
J
Janaćko
pre oko 2 meseca
A jel otkupljen od arsenala?
andjelogamepub@gmail.com
pre oko 2 meseca
Snasao se dobro u portu , vise mu prija ta liga , nije on los bio ni u arsenalu ali realno nije za prvu postavu , secam se igrao je ceo dvomec protiv reala kad je arsenal prosao dalje , al je u ligi umeo da kiksne , al dobar igrac

Marko Golubovic
pre oko 2 meseca
krenulo je krenulo, ali se neće slavno završiti
S
Stojankamasina
pre oko 2 meseca
ne razumem, otkupio?
m
mladi23
pre oko 2 meseca
Pa bio u Portu na pozajmici,sa pravom otkupa u klauzuli,oni su to aktivirali sada..
V
Vladava
pre oko 2 meseca
nikad cuo, a placaju mnogo
S
Slava222
pre oko 2 meseca
kad krene krenulo jeee uuu
Mirko Zlatanović
pre oko 2 meseca
bice dobro za tobdzije
J
Jakov23
pre oko 2 meseca
nisam imao pojma dok ovo nisam video
Dramaturg89
pre oko 2 meseca
Ja do citanja ove vesti sam bio ubedjen da je on povredjen a ne na pozajmici.
Daniel33
pre oko 2 meseca
nikad čuo.za ovoga
a 20 miliona daju za njega
ovo.je sve poludelo
Bojan76
pre oko 2 meseca
Videćemo da li će iskoristiti taj prostor da dodatno ojačaju tim tamo gde im najviše treba.
N
Nessaj
pre oko 2 meseca
Kako su u sredu pobedili Atletiko kad je danas sreda? Daj zaposlite mene za redaktora, za ok cenu ću vam raditi tekstove, da se ne brukate ovako, u svakom trećem tekstu neka glupa greška.
Lazar Stosic
pre oko 2 meseca
pa sto ga otkupio od arsenala
V
Vvbb
pre oko 2 meseca
Kivior uopste nije los igrac ali u Arsenalu je konkurencija zestoka na toj poziciji ovo je najbolje za sve.
R
Ru99
pre oko 2 meseca
Kad te krene krenulo te, ovo je mesec odluke mogu krenuti ka dva najvaznija trofeja
Dajana09
pre oko 2 meseca
Ajme pa sto ga otkupio od arsenala








