Crveni karton Pavkova na debiju (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sre. 20.03.19. | 22:42

Preoštro je startovao na Liroja Sanea, srećom deluje da se igrač Mančester Sitija tom prilikom nije teže povredio

Neće Milan Pavkov pamtiti debi za reprezentaciju Srbije po dobrom. Naime u remiju protiv Nemačke (1:1), Pavkov je startovao oštro na Liroja Sanea u trećem minutu nadoknade utakmice, a sudija Bobi Meden iz Škotske je pokazao Pavkovu direktan crveni karton.

Mora se priznati da je to bio zasluženi crveni karton. Nije verovatno bila namera napadača Crvene zvezde da tako startuje na skočni zglob mladog fudbalera Mančester Sitija, ali, tako je ispalo...

Pavkov je u igru ušao u 70. minutu umesto Luke Jovića, jedinog strelca za Srbiju na večerašnjem duelu, ali je na kraju ipak Pavkov koji minut ranije morao u svlačionicu.

Pozitivna stvar iz cele situacije je što je Sane ustao i deluje da nije povređen. Nije se ni naljutio, jer je posle meča zamenio dres sa jednim od naših reprezentativaca.