Komentari na vest

Crvenka Majami: Nekad u špicu Marko Jarić, sutra juriš na Srbijadi

M

MilanChe1986

pre oko 2 sata

Lepai normalna prica,svaka cast

Svetlana Bugarinov

pre oko 2 sata

Fani je odlican igrac i mozda najvece pojacanje zvezde
Z

Zivko57

pre oko 4 sata

Crvenka majami hahahahha

Veljara4

pre oko 10 sati

Ovo je fudbal!

cima88

pre oko 12 sati

Preputuju neki bas dug put dok nedodju do pravog kluba

Željana Bućinac

pre oko 12 sati

Fani je odlican igrac i mozda najvece pojacanje zvezde
М

Мито бегејац

pre oko 13 sati

Свака част момци, јако лепа прича. Само се држите и уживајте у сваком тренутку. Боћа брате, само цепај, ти најбоље знаш одакле си кренуо. Заслужио си све лепо у животу 💪🏻 Штета што о овако лепим причама не можемо читати да се дешавају у нашој земљи. Али то је већ нека друга тема, тешка, зато људи и одлазе... Да не мрачимо сад ...
J

Johan

pre oko 14 sati

lepo je ovo procitati

Bole.92

pre oko 14 sati

Ma ovo je postalo sve isto.
j

jel moguce

pre oko 14 sati

ovo je za prvu stranicu vaseg lista ??
B

Brat Boća....

pre oko 14 sati

Legenda FTN-a.....
P

Partymaker

pre oko 14 sati

Ima jako puno naših amterskih klubova po dijaspori,prođe tu poneki poznati igrač, bivši profesionalac. Pre 2-3 sezone je igrao Odita, bivši napadač Partizana u Srbiji iz Ulma. Čini mi se da su tada igrali u 8. Ligi...
N

Nenad Petrovic

pre oko 16 sati

Ma ovo je postalo sprdnja...
b

baggio

pre oko 16 sati

Da li to znači da ugašen FK Pingvini iz Orlanda? 3 puta ljudi igrali finale Srbijade, i osvojili 2015.
П

ПОП_ЛО

pre oko 16 sati

Пикец, купи ме, играћу ко Меси, нисам скуп!
M

MrZrex

pre oko 17 sati

Svaka čast majstori, napravili ste sebi bolju Srbiju negde daleko, samo cepajte, uživajte, da vam Bog da dobro zdravlje i pravac Indijana, da osvojite tu titulu što pre!
s

spiritus movens

pre oko 17 sati

Otac iz Nigerije majka Bosanka, a mi bioloski propadamo.