CSKA petardom uhvatio zalet za Dinamo iz Zagreba - sjajan gol Vlašića (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pon. 26.10.20. | 19:28

Vlašić je bio dvostruki strelac

CSKA je dočekao Arsenal iz Tule, slavio je sa ubedljivih 5:1 (1:0) i tako je učinio dve važne stvari. Ovaj trijumf je iz više aspekata važan za Gončarenkov tim, a pre svega na psihološkom planu uoči dolaska Dinama iz Zagreba u Ligi Evrope. Takođe, sa ova tri boda CSKA je preskočio Zenit na tabeli ruske Premijer lige.

Nije CSKA probio oklop Arsenala iz Tule onako lako kako se očekivalo, a to se dogodilo u četvrtom minutu nadoknade prvog poluvremena kada je Čalov bio precizan sa penala i sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

Potom je u nastavku CSKA mogao mnogo lakše da igra, a to se videlo najpre kod Nikole Vlašića koji je dao dva gola - u 50. i 58. minutu.

Igra ovaj momak fenomenalno, predstavlja onog pravog napadača koji daje redovno golove, a današnja dva pogotka su bila lepa i za oko. U prvom je iz kolena prevario protivničkog golmana, dok je kod drugog poslao pravu bombu i tako je suštinski rešio meč.

Do kraja meča viđena su još tri gola, jedan je bio delo Đorđevića sa kojim je Tula smanjila rezultat, ali je CSKA dao potom još dva pogotka i sa petardom ispratio Arsenal kući.

Sada CSKA ima 25 osvojenih bodova iz 12 utakmica i kasni dva boda za Spartakom koji je lider. Arsenal iz Tule je na 12 osvojenih bodova što je dovoljno za 12. mesto.