Komentari na vest

Da se pamti i prepričava sa kolena na koleno: Železničar prvi put u Evropi!

j

jovandimitrovic

pre oko 2 meseca

Železničar bravo!!!

Batina1

pre oko 2 meseca

Bravo za Željezničar!

filipdjuk11

pre oko 2 meseca

zeleznicar nije najveci klub ni u svom gradu, a verovatno i manji od mnogih u okolini..svima je jasno kako su dospeli u superligu i na koji nacin ona funkionice kao i nizi rangovi

gajo krusica

pre oko 2 meseca

Steta da ovaj mafijaski klub bez navijaca igra Evropu. Danaa utakmica za overu plasmana, nema 500 ljudi. Ma Pazarci su gospoda...
N

Nezzz63

pre oko 2 meseca

Ovi će izgubiti u prvom kolu kvalifikacija od neke tamo šlj ekipe iz Letonije.
M

Maree20000

pre oko 2 meseca

Ma bravo bre, tako se to radi

Gost55

pre oko 2 meseca

Bravo za Zelezničar, odličnu sezonu su imali
D

Dexterijus

pre oko 2 meseca

Ko hoce u Evropu mora mnogo bolje protiv ekipe poput Radnika.

Ivanzile123

pre oko 2 meseca

Prvo kolo i ajde kuci

Kristina Janjic

pre oko 2 meseca

kao mnogi do sada... I Partizan...Vojvodina i Vi.... za nas su i Farska Ostrva Prejaka liga

Skorpion77777

pre oko 2 meseca

šta se radujete pa prvo kolo kvalifikacija i vi ispadate kao mnogi do sada... I Partizan...Vojvodina i Vi.... za nas su i Farska Ostrva Prejaka liga
J

Jolika1985

pre oko 2 meseca

Sve cestitke tako i treba

Furtula

pre oko 2 meseca

bravo malo radosti za srpski fudbal

Uskekruske

pre oko 2 meseca

Bravo za željezničar

Alma81

pre oko 2 meseca

Bravo svaka cast
D

DjolePartizan12

pre oko 2 meseca

Srećno im bilo.
D

Djuro17

pre oko 2 meseca

Zasluzeno i sretno!

Marija Avramovic

pre oko 2 meseca

bravo za ekipu svaka čast
П

ПП

pre oko 2 meseca

Добри су за гол разлику.

srecko Janjic

pre oko 2 meseca

Zaslužena Evropa! Svaka čast!...
J

Jolika1985

pre oko 2 meseca

Da zasluzili su nek im je sa srecom

Stevan

pre oko 2 meseca

Bravo za ekipu svaka cast
M

Majamaki3

pre oko 2 meseca

I treba zasluzili su
B

Bojan19919

pre oko 2 meseca

Posle prvih nekoliko kola su me bas iznenadili sa igrom, iskreno mislio sam da ce pasti, ne da ce ispasti iz lige, ali negde sredina tabele, ali nastavili su da igraju, rad, disciplina, trud, dobar trener, lepo sve skockao i upakovao i eto na kraju rezultata.Cestitke, totalno zasluzeno.
Z

Zulender

pre oko 2 meseca

Kakav rad, disciplina, turd! Guranje, guranje i samo guranje! Vratice se uskoro u beton ligu!!!

Ivan Todorović

pre oko 2 meseca

Kakva nam je liga oni najvece sanse i imaju u evropi

Aleksandar Bezbradica

pre oko 2 meseca

Ja ad ne može uz brdo može oko brda

Stevan

pre oko 2 meseca

Bravo za ekipu, sve cestitke

Kaki

pre oko 2 meseca

Kako u ligu konferencije kad nema lk jel moze neko da mi objasni jel su osvojili neki kup.

Danijel Stojadinovic

pre oko 2 meseca

sta si hteo da napises?ajde opet

Ruzica70

pre oko 2 meseca

Bravo za ekipu. Zasluzeno

Ivana Radovanovic

pre oko 2 meseca

Bravo,sve pohvale.
h

h. o. r. i. 91

pre oko 2 meseca

Sve pohvale cestitke
N

Nenad Petrovic

pre oko 2 meseca

Cestutke... Cestitke...
R

Raša P

pre oko 2 meseca

Zaslužena Evropa! Svaka čast!

mlade016@gmail.com

pre oko 2 meseca

Bravo, iznenadili su celu ligu ali izgleda da su bas organizovan klub.
S

Spasovski92

pre oko 2 meseca

Ovo je za svaku pohvalu
G

Gost88

pre oko 2 meseca

Gorece Pancevo za Evropu. Bravo momci.

Dr.Sasha Pavlovic

pre oko 2 meseca

E kada je Srbadija spala da je predstavlja klub koji je na tom mestu zahvaljujući sudijama,onda neka se ugasi fudbal na par godina....
0

013

pre oko 2 meseca

Zaslužili su pre svega svojom igrom, slabo si pratio njihove utakmice.
R

Ru99

pre oko 2 meseca

Konacno lepe.vesti. bravo za mlade momke zeleznicara
U

Ultra Azzuro

pre oko 2 meseca

Sledeći vikend u Pazaru ćemo vam pokazati jeste li za Evropu

Danijel Stojadinovic

pre oko 2 meseca

vi ste pokazali prosle godine,Novi Pazar je hteo u Evropu,prodali onog crnca ,niste doveli nikakvo pojacanje za kvalifikafije,navijaci nisu otisli,sta vi kome da pokazujete??

zorankoscica

pre oko 2 meseca

Čestitke Pančevci!

Zorica Stanojevic

pre oko 2 meseca

Bravo za Janka svaka cast
N

Nenad Petrovic

pre oko 2 meseca

Bice to dobro .. Bice
P

Pobeda je resenje

pre oko 2 meseca

Drago mi je zbog navijača Zeleznicara ima da gore baklje.

Meda74

pre oko 2 meseca

I odma ispadnu u prvom kolu LK
S

Sischke

pre oko 2 meseca

Ovo je ista priča ,Smederevo ,Bežanija ,Zvezdara,Milicionar,Jedinstvo UB,itd..itd...itd...
B

Biser

pre oko 2 meseca

SNS klub napravljen za pranje para.

zivka ivanovic

pre oko 2 meseca

Dve najbolje u evropi