Komentari na vest

Dizanje iz zgarišta i više od šest dekada čekanja… Prijatelji, još jedna, pa će srce opet zaigrati

milossomi69

pre oko 2 meseca

idemooooooooo jakoooooooo

Valent

pre oko 2 meseca

Šta ae gleda u Austriji, Šturm je bio prvi u regularnom delu ako se to gleda kao kod nas
G

Gagi197

pre oko 2 meseca

I zasluzili su titulu
P

Prva beogradska grupa C

pre oko 2 meseca

Šta ae gleda u Austriji, Šturm je bio prvi u regularnom delu ako se to gleda kao kod nas