Igrači Toršavna slave gol, ©Printskrin

Dovedite ga u Srbiju: Majstor dao četiri golčine za 13 minuta na Farskim Ostrvima (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 24.05.20. | 17:50

Adrijan Justinusen ima 21 godinu i igra fantastičan fudbal, ako ćemo suditi po današnjoj predstavi

Kako nam dolazi leto, tako kreće skauting brojnih igrača, a ako je neko pogledao duel Argira i Toršavna (0:5) mogao je da se uveri u odlične sposobnosti 21-godišnjeg Adrijana Justinusena. Ovaj mladić je dao četiri gola za 13 minuta! I to kakva četiri gola, svaki bolji od prethodnog! Od toga tri komada iz slobodnog udarca, od čega je jedan bio sa oko 35 metara!

Pokazao je kod poslednjeg da ima i dobru tehniku, osećaj za prostor, a desnica kojom raspolaže deluje baš ubojito.

Naravno, u pitanju su Farska Ostrva, daleko je to od najvišeg fudbalskog nivoa, ali u najmanju ruku talenat za slobodne udarce nije upitan. Osećaj je očigledan.

Sve golove Justinunsen dao je za samo 13 minuta, prvi je postigao u 8. minutu, a poslednji u 21.

Suštinski je ceo meč ova dva tima stao u 21 minut. Pored četiri gola Justinunsena, gol za Toršavn dao je i Dalbud, a usput je u 16. minutu Hansen dobio direktan crveni karton pa su gosti ostali sa igračem manje.

Ko bi rekao da fudbal na Farskim Ostrvima može da bude ovako interesantan?

FARSKA OSTRVA 1 - 3. KOLO

Vikingur - Runavik 1:0 (1:0)

B36 Toršavn - Skala 6:2 (4:1)

Fuglafjordur - KI Klaksvik 1:4 (1:2)

EB/Strejmur - Tvorojri 2:0 (2:0)

AB Argir - HB Toršavn 0:5 (0:5)