Salgeiro

Efektan volej u 91. minutu zakuvao borbu za vrh tabele u Paragvaju (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 07.11.20. | 02:16

Sjajna reakcija vremešnog Huana Manuela Salgeira - 2:1

Paragvajsko prvenstvo doživljava ogromna uzbuđenja već na samom startu pošto je evidentno da ima dosta izjednačenih timova. To je pokazao i današnji meč između 12. oktobra i San Lorenca, koji je rešen efektnim pogotkom napadača gostiju Huana Manuela Salgeira u prvom minutu nadoknade - 1:0 (0:0).

Vremešni Urugvajac i dalje uspeva da pronađe put do protivničkih mreža, iako je u aprilu zagazio u 38. godinu. Izuzetno je reagovao na jednu ubačenu loptu u šesnaesterac i odmah iz voleja matirao nemoćnog Maura Kardoza.

Domaćin je imao povoljnije šanse na ovoj utakmici, ali je dosta oscilirao u igri. U završnici meča je izgubio kontrolu stanja na terenu, pa je San Lorenco došao do poseda i ozbiljno pritisnuo protivnika, što mu se na kraju vratio u prvom minutu nadoknade.

U ovom trenutku čak četiri tima dele lidersko mesto. To su Sero Portenjo, Sol Amerika, 12. oktobar i San Lorenco. Ipak, treba napomenuti da Sero Portenjo i Sol Amerika imaju po meč manje.