Komentari na vest

Glazgov i Škotska se tresu, Old Firm je šansa Seltika i nada Rendžersa

K1K1

pre oko 2 meseca

🆒🆒🆒🆒🆒🆒🆒🆒🆒🆒🆒🆒🆒🆒
Š

Široki brijeg

pre oko 2 meseca

Uz hearts klub koji je igrao u ovom gradu nekad davno ponovilo se
D

Dejan23

pre oko 2 meseca

seltik do pobede lagano

Mismis

pre oko 2 meseca

Dobija Celtic ovo danas birba do kraja nadam se da Hearts osvaja u zadnjem kolu
S

Strucnjak No1

pre oko 2 meseca

Seltik lagano dobija ne primajte se... Nego ko ima koni dinar nek uplati j poslusa me, na drugoj vesti sam napisao isto samo slep ne vidi da danas po komandi Rendzers mora izgubiti cak i da ne zeli.
M

Mare990

pre oko 2 meseca

Ko ti drma kavez? Celtic be mora nista a Rendzers ce dati sve da dobije ovaj mec!
S

Strucnjak No1

pre oko 2 meseca

@Mare990 javi se posle utakmice da vidimo ko je znao unapred pobednika a ko verovao u bajke...

Radosav Ikovic

pre oko 2 meseca

Seltik sigurno dobija,odlucice poslednje kolo.
a

andja v

pre oko 2 meseca

zakuvalo se u skotskoj zestoko prava liga

Vojkan Zivulovic

pre oko 2 meseca

Srcem uz Hearts-e!

Goran Ivanovic

pre oko 2 meseca

Ide seltik do pobede

ivanovicg09@gmail.com

pre oko 2 meseca

Lud je to derbi. B

jovan1111

pre oko 2 meseca

mora Seltik da osvoji titulu
G

Gostgost

pre oko 2 meseca

Ajmo Rendzersi, do pobede. Da Harts bude sampion!
b

bojanboskovic

pre oko 2 meseca

Konačno da neko prekine niz.
T

Tata Martino

pre oko 2 meseca

Veliki derbi svakako! U Srbiji ogromna većina navija da Harts uzme titulu, osim par zaluđenika, kao što su Aca iz Ortodoks Keltsa, koji navija za Seltik! Rendžers se neće skloniti danas, igraće baš jako, da bi svom mrskom rivalu pomrsio račune! Tipujem za jači ulog iznenađenje X2!