Komentari na vest

Hadžimujović ima još dve ponude: Bazel se javio, Šturm konkretniji

C

Ch

pre oko 1 mesec

Ma samo Rasprodajte u tom ste najbolji. Jadnici jadni
O

Odavno se zna

pre oko 2 meseca

da ga je nanišanio Partizan, ali crno-beli ne mogu novčano da pariraju inostranim klubovima. Momku srećno gdje god da ode.

nebojsaprikic@gmail.com

pre oko 2 meseca

Još dve sezone kako treba pa onda bar 3 miliona. Još je mlad ima vremena za njega.
N

Nik66

pre oko 2 meseca

Ako neko ima pameti u Zvezdi, a decko zeli da predje, ovog momka treba da dovedu. Vredece dosta vise kasnije, pride je bonus i veliki potencijal. Nije nista losiji od trenutnih stopera CZ
M

Maree20000

pre oko 2 meseca

Bolja je opcija Bazel
S

Stefy97

pre oko 2 meseca

Dobar je, samo napred
p

pikolo24

pre oko 2 meseca

SOlidan igrac, nije los
h

h. o. r. i. 91

pre oko 2 meseca

Dobar igrač,samo napred
N

Natalii29

pre oko 2 meseca

Pa njemu bi to.idealno bilo

ilke1980

pre oko 2 meseca

Ja bi ga ostavio jos ovu godinu sledece ima da ubije sa cifrom

milosbosut

pre oko 2 meseca

Obecava kao igrac i misli da bi Bazel bio idealno resenje za njega
M

Majamaki3

pre oko 2 meseca

Samo da odabere pravi izbor
M

Majamaki3

pre oko 2 meseca

Bolje u bazel po meni

Ivana Radovanovic

pre oko 2 meseca

Nije lošš,nek gura samo napred

Dacha90

pre oko 2 meseca

hahahaha svaka čast još malo pa vredimovkao afrikanci

Noon 1

pre oko 2 meseca

Kad se za igrača interesuju i Bazel i Sturm, jasno je da je sezona odrađena kako treba.
P

Paki19

pre oko 2 meseca

Kad se za igrača interesuju i Bazel i Sturm, jasno je da je sezona odrađena kako treba.

trilee93

pre oko 2 meseca

Ako daju milion bilo bi dobro, ali i 850k za Novi Pazar nije ni malo loše
N

Neron45

pre oko 2 meseca

Bolje bi bilo da ga trazi neki premierligas.
U

Ultra Azzuro

pre oko 2 meseca

Pa da se upropasti kao mnogi talenti pre njega. Jedan Nemanja Vidić se mučio šest meseci da se navikne na premijer ligu koji je došao iz mnogo jače ruske lige!

quaresmaaa

pre oko 2 meseca

Okejjj je,samo napred

BoSSko BoSSkovic

pre oko 2 meseca

Idemooo takoo jee..

wizard 1987

pre oko 2 meseca

u 1 danu dva tekstsno ovom igracu....opasni ste vi iz MOCART SPORTA.....a njemu zelim da ode minimu. 3 milke...poe Ep za omladince ta cena ce i da bude..

Alma81

pre oko 2 meseca

Dobar igrač,svaka cast
N

Niki1

pre oko 2 meseca

bgm ovaj je bio odličan ove sezone i bice tu love dosta

kaligula89

pre oko 2 meseca

Moj je zivot svicarska :)

Ranijeri

pre oko 2 meseca

Jako dobar stoper a 18 godina i malo je milion eura,nego ne umeju da prodaju
r

romano321

pre oko 2 meseca

ili su nesposobni da prodaju ili 500 hiljada ide ispod stola
M

Makseodavde

pre oko 2 meseca

Zasto da ga prodaju za milione. Treba da ide u klub u kojem moze da igra.
d

dzo593

pre oko 2 meseca

Pumpanje cene, klasično. Biće milion na kraju...
J

Juznoprugas

pre oko 2 meseca

Moze da bude i 5-7 miliona njegova vrednost ako Srbija U19 postane sampion Evrope?! Ne bih ja potcenjivao Pazarce da ne neznaju da trguju?! Ne treba Bgd pasaluk da se bavi njegovom prodajom!Nego drugi provincijski klubovi da se ugledaju na FK NP kako da uguraju svoje igrace u U19 i U17 reprezentacije Srbije.A ne samo da se guraju ovi jugosloveni iz Cukarickog i deca iz kruga dvojke!Tvrdim da ce Hadzumujovic kao Bosnjak vise i bolje odigrati srcem za Srbiju na Ep u Velsu nego ovi gore navedeni ciji su klubove i menadzeri privatizovali mladje selekcije FSS...
@

@JUZNOPRUGAS

pre oko 2 meseca

Komsija ne lupaj. On ce se boriti nista manje i nista vise od ostalih.

Uskekruske

pre oko 2 meseca

Nije lose da ode u Bazel