Ipak je Gorodeja gora

Vreme čitanja: 1min | čet. 21.05.20. | 18:35

Rezervisti mozirske Slavije konačno zabeležili trijumf

Na današnjem programu Više lige rezervi u Belorusiji na programu su bila dva meča, a u centru pažnje je bilo ogledanje Slavije i Gorodeje.

Kao što se i očekivalo, pošto su u pitanju dva veoma slaba tima, nije pao veliki broj golova, te je utakmica završena rezultatom 1:0 za domaćine.Strelac jedinog pogotka bio je Vladislav Malkevič u petom minut. Kada je Rostislav Šavel iz Gorodeje u 35. minutu morao da napusti teren u Moziru zbog drugog žutog kartona, sve je bilo jasno. No, domaćin nije uspeo da iskoristi brojčanu da bi povećao rezultatsku prednost.Ali, pobedi se u zube ne gleda.

Na drugom današnjem susretu Šahtjor iz Soligorska je očekivano, ali uz mnogo problema savladao Belšinu rezultatom 2:1 (2:0). Golove za domaći sastav postigli su Kovalevič i Ahapovski, a za goste Jahojev.