Jagodina kao mačem presekla seriju Piroćanaca

Vreme čitanja: 1min | pet. 13.11.20. | 15:07

Ćurani ubedljivi – 4:0

Na papiru je izgledalo ovako: Jagodina u mini seriji od tri utakmice bez pobede, Radnički sa nizom od pet mečeva bez poraza.

A, na delu potpuno druga priča. Jagodina je odigrala najbolju utakmicu od početka takmičenja u Prvoj ligi Srbije i deklasirala Piroćance sa 4:0 (2:0).

Makar na kratko, dok se ostali mečevi 15. kola ne odigraju Jagodina će biti na četvrtom mestu tabele. Nekadašnji pobednik Kupa Srbije ima ambiciju da se vrati u elitno društvo, mada neće to biti lako u ovoj sezoni.

Jagodina je ceo posao završila do poluvremena, kada je došla do dva gola prednosti preko Divca i Stojkovića. Ostala dva puta mreža Piroćanaca se zatresla u pet minuta, od 75. do 79, a strelci su bili Petrović i Ristić.