Jasna poruka iz Frankfurta: Želimo da zadržimo Jovića, na leto intenzivni pregovori s Realom

Š

Škrabotina

pre oko 3 godine

Mene su ovde pautivani pljuvali kad sam im rekao: Luka će napravati Ajtrahtu 100M profita pored toga što će ih odvesti u finale LŠ kao što je nedavno u finale LE.
G

Gx

Ma nema nista od njega..decko je drugi perica ognjenovic...ta sezona srece u Frankfurtu 19/20 i to je to...ko ce bre njega da plati 60 milki..pozajmica jos na godinu mozda..ovo drugo ne vredi on te pare...
B

Budjavo drvo

Cudi me da Fulham ne mazi svoje napadace.Mada evo opet susa kod njih.Dzaba ga ozivljavaju konstantno u reprezentaciji protiv Luxenburga gde jedva daje golove i kada je najvaznije onda ga nema nigde 90 plus minuta.Pusti to niz vodu i kraj price.
S

Slaba odbrana

Budjavo drvo-Inače je tekst o Luki Joviću a ne o Aleksandru Mitroviću.Pošto očigledno nemaš šta pametno i vredno da kažeš o Luki Joviću uhvatio si se za igrača koji je prošle sezone dao 41 gol u svim takmičenjima,odigrao je svoju najbolju sezonu u karijeri ali pošto ti to ne znaš,lupaš gluposti.Ne bira Mitrović kome će dati gol,imao je seriju od 25 mečeva za reprezentaciju i postignuta 24 gola al to nije dovoljno jer nije postigao gol protiv Škotske kao da je sam igrao protiv Škotske i kao da je drugima zabranjeno da ne daju golove,može nekad i odbrana da postigne gol,sredina terena ništa ne boli.Na klupi Fulama sedi šarlatan i maneken koji više brine kako mu stoji frizura i da li će mu se odelo izgužvati nego što vodi tim.Dok za reprezentaciju daje golove,ne treba da nas zanima da li će igrati 5,10,15 minuta ili celu utakmicu.Ima sasvim pristojnu karijeru iza sebe,gde god je igrao ostavio je trag i navijači su ga voleli.On ne vredi 60 miliona i ne mora nikome da se dokazuje.Sa druge strane Jović mora da se dokaže zašto je plaćen 60 miliona.Sada igra svaku drugu utakmicu po 90 minuta ostale igra po 15-30 minuta i opet ne pokazuje zašto je toliko plaćen.Fulam i E. Frankfurtdve različite filozofije.Fulam se brani 90 minuta i ako postigne jedan gol to je za njih super,dok sa druge strane Frankfurt je ekipa koja igra napadački fudbal,u stanju su da daju po 3,4,5 golova,al ti to očigledno ne razumeš....