Komentari na vest

Jovane, doktore! Velemajstorija najboljeg igrača Partizana (VIDEO)

K

Kazem

pre 39 minuta

Vele majsorski
г

гост1986

pre oko 2 sata

Шта рећи сем свака част
s

svaka čast

pre oko 3 sata

stvarno lep gol
e

egzaltirani komentator

pre oko 3 sata

Setio se Klea, kaže. A jesi li se setio Nebojše Krupnikovića?
j

jo jo

pre oko 1 sat

Kako ce se setiti Krupnikovića kad ovo stvarno liči na gol Klea,Krupnikovic=Matić protiv Portugala
j

jo jo

pre oko 1 sat

Kako ce se setiti Krupnikovića kad ovo stvarno liči na gol Klea,Krupnikovic=Matić protiv Portugala
r

rea

pre 43 minute

Zašto bi se Partizanov komentator sećao gola Krupnikovića od pre 30 godina? Mislim da je daleko logičnije da se navijač(i) Partizana sećaju gola Klea od pre 15 godina.
n

nadrealnoo

pre oko 4 sata

Lepo razigravanje igraca Stutgarta, Partizan od njega ce da zaradi punih 0 eura!!!To je ta jaka politika kluba....hahahahahhahahha...Stutgart ga uzima u decembru i ne vraca ga. Zamislite to? Koliki treba da si kreten da razigravas igraca Stutgarta. hahahhahha
G

Gost77

pre oko 3 sata

Pa jel ti bas toliko krivo, umreces covece polako malo, opusti se, izadji malo prosetaj 🤣

Sascha Sascha

pre oko 3 sata

Totalno glup komentar
V

Visente Del Boske

pre oko 4 sata

Zato kad se vrati u stutgart ako da 5 golova za b tim u sezoni da peva tamo nema takvog sklanjanja.
R

Realni Arth

pre oko 4 sata

Lep gol, prelep, ali ovo je tuga od fudbala, a i gra "ni kriv ni duzan" prvoplasirani tim lige, i ovaj nesrecni Javor, mada nista bolje nije ni Zvezda kada igra, mislim da bi najbolje bilo da se ukida ovo maltretiranje po terenima jer zaista nema nikakve svrhe. Mislim da je najgora domaca liga na Balkanu, Zvezda ima nesto kvaliteta, ali totalno nezainteresovani za domacu ligu, a mozda su i u pravu, jer kad vidis boranije od timova znas tacno da kad god zatreba pritiskas malo i dobijas ih, i kraj. Dokle ce ovo da traje, ne znam, svi napravili infrastrukturu, svi ulozili u timove ovde nema pare ni za plate, ni za premije, da ne pricamo o nekom pojacanju daleko bilo (sem Zvezde), drzava ti daje dva i po miliona da prezivis, kao uefa monitoring i onda dodje August ciao Europe, odose pare u nepovrat, i ponovo nista. Partizan je u najtezem stanju od kad ga ja pamtim, to jes od generacije Borota, Zavisic, Mance, Santrac, Trifunovic, Vucicevic, ...... znaci, nema para, stadion se bukvlno rusi, izgleda ko pre 50 godina, ni ekser nisu stavili nigde, dugovi do grla, za prodat ne mozes nista,(Milosevic je pozajmica) evropu ne igras pa ni tu nema para, navijaca nema, i osnovno pitanje odakle da se uzmu pare? Bilo kako bilo dokle ide neka guraju, kad stane stace mnogo lose, a plasim se da je to bas blizu, jer Ljajic, Mijatovic, Lazovic do sada nista ali bas nista nisu doneli klubu, osim, tih smanjenih plata, isterivanja sa posla, prose za pare sve vreme, nemaju nikakv ni plan ni program kako dalje, zao mi je ovih mladih igraca koji ako nista drugo bar su stekli iskustvo u ovu bednu ligu, inace druge dobiti nema. Pozdrav!
s

stari partizanovac

pre oko 3 sata

Najzad jedan realan komentar a ne samo prepucavanja!
S

Sava Pančevo

pre oko 4 sata

Za ove ,,pobede,, Partizana Alan Ford je ozbiljna literatura.I vi takve utakmice velicate kao da je utakmica lige šampiona, stvarno sramota
M

Minhen

pre oko 4 sata

Milošević golgeter za lige Petice. Očekujem ga i u A dresu reprezentacije Srbije. Ima sjajne fizičke predispozicije. Het trik za poluvreme na evropskoj utakmici je sjajan učinak.
D

Dojčilo

pre oko 2 sata

Slažem se....
R

RanboUsa

pre oko 4 sata

Kad Zvezdin igrac da ovakav gol stavite naslov kao da je dao gol na treningu a za Partizan odmah nanslov "evrogol" sve mi je jasno... gura se Partizan da bude prvi a u Terzic je kriv jer je umesan u to.
B

Bas naprotiv

pre oko 2 sata

Zvezdin igrac za tacan pas dobije porast vrednosti na trasfermrktu, dobije hvalospeve od pojedinaca, i udarnu spicu u dnevniku rtsa.. toliko
G

Gosttttt

pre oko 4 sata

Evrogol a covek stoji sam da mu niko ne smeta. Troje igraca Javora se sklanja da ovaj sto bolje uhvati volej.
F

FELIPE1982

pre oko 4 sata

A ti si taj! koja trojica molim te? Znas li da brojis?
N

NR

pre oko 4 sata

Prejak igrac. Steta sto se vraca u Januaru.
D

DS1989

pre oko 4 sata

Auuu kakav gol. Svaka cast.
D

Dzoni Srbin

pre oko 4 sata

Necu bicu skroman recicu lepsi gol od Ronalda protiv Juventusa.
S

See

pre oko 3 sata

Jeste. Samo ti prmoklao da kažeš i to da je Javor inzad Juventusa, kad si već neskroman.
D

Dzoni Srbin

pre oko 3 sata

@See nije Javor ali je zvezda jaca od Juventusa