©Starsport

Jović malo na terenu, malo na klupi, ali kad igra - pogađa (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 06.08.23. | 16:49

Napadač Fjorentine u sve boljoj golgeterskoj formi

Luka Jović je protiv Groseta dobio šansu u završnici susreta i iskoristio je. Bio je strelac za konačnih 4:0, ali je potom ostao bez minuta u proveri protiv Njukasla. Ipak, nove minute, ovaj put protiv Nice i to kao starter, srpski napadač ponovo je iskoristio na najbolji mogući način i golom potvrdio da ulazi u željenu formu.

Proigravanje Kuamea Jović je pretočio u gol u 17. minutu, a asistent kod prvog pogotka u 35. minutu je i sam preuzeo ulogu egzekutora.

Dva gola prednosti Viola je očuvala do zavrpšnice utakmice, a pogodak Buananija ispostavio se samo kao počasni za francuski klub.

Srpski napadač odigrao je čitav susret, a poslednje dve provere klub iz Firence očekuju 11. i 12. avgusta protiv Sestrija i OFI-ja.