Komentari na vest

Kikice i plavi pramenovi o kojima će se pričati: Totenhemova deca zapalila talas euforije

G

GOCE GOSTIVAR

pre 10 meseci

Frank je dobar TRENER, malo napadnije žvaće žvaku za vreme meča ali za sada je dobro položio Totnam. Pevci su , jedini gol koji su dobili je zapravo autogol... Simons je odličan ali po meni je Kudus tata ove igre gotovo mu je nemoguće uzeti loptu i vrlo je jak na lopti i u igri 1 na 1.Bergval raste a i Đed Spens iz meča u meč, Teško mi je da shvatim igru Tel-a on mi je enigma nit smrdi nit miriše ....

Marko Kolasinac

pre 10 meseci

Totenhem jedino na neki visi nivo moze da uzdigne Tomas Frank, genije od trenera, kao Poketino kad je bio na vrhuncu do duse imak je Poketino i vrhunski sastsv tada za standarde borbe sa najjacima u Evropi.

Soy argentino 🇦🇷🇷🇸

pre 10 meseci

Мало се прича о Томасу Франку који је направио оваквуу машину од Тотенхема. Неће се он пуно задржати у Тотенхему. Биће ту понуда и од великана. Да је Јунајтедова управа била паметна могла га је ангажовати за тренера, јер одлично познаје премијерлигашки фудбал.
b

bog kocke

pre 10 meseci

kakav sam ja dvizac

Сербона

pre 10 meseci

Краљ, аууу, 'какав сам ја двизац', изјава године. 😁😂