Komentari na vest

Ključna rola Sekua Sanogoa

D

DekiSum

pre preko 4 godine

Rola? Može li reč “uloga” da se koristi? Ne, ne, postajemo Ameri mic po mic 😂 Čuj, rolaaaaa
P

Pera genije

pre preko 4 godine

Prosto ne razumem što ljudi u opšte nešto komentarišu u vezi formacije, taktike i ostalih finesa a ni utakmicu ne znaju da pogledaju kako treba?
A

Alternativa

pre preko 4 godine

Richard Odada, Isto godište kao Addo,ali mlađi pola godine, već je u Zvezdi , srpski papiri, nije iza Gane,ali je iz Kenije(Kenijcima je u “genima” trčanje,izdržljivost i brzina), Koštao 300000€ kao i Addo prije pola godine, Po svemu istih/sličnih karakteristika Jedino što nema kao Addo iskustvo , iskustvo u kvalifikacijama, grupama LŠ, (utakmice protiv CZ,DinamoZg,Reala…) Ali uz redovne utakmice stiglo bi i to iskustvo,i do kraja godine bi bio zamjena za Sanoga…
R

Realno posmatrano

pre preko 4 godine

Ne znam kako taj decko igra sad, ali je isti taj Odada dobio sansu da igra u Zvezdi na par utakmica i bio je ubedljivo najgori igrac na terenu.
O

Odada

pre preko 4 godine

Da Bio je pogubljen ali ne znači da je loš,možda sagorio od želje,trema…? Takav je bio i Ivanić u početku pod Milojem,a vidi ga sad…
G

G@j@80

pre preko 4 godine

Ako nam treba Ado, da bi Sanogo igrao trećeg štopera... J...m ti fudbal! Bolje onda da ne dolazi, a mi budemo malo ofanzivniji. Dokle god se bude igrao antifudbal, Marakano nema me. Ja da trpim Stankovićevo iživljavanje po dva sata neću.
f

fusbaler

pre preko 4 godine

pa na taj način spuštanjem njega u zadnju liniju gde se pokazao super i dovođenjm ada bi uštedeli.Sanogo se pokazao super tu ne razumem u čemu je problem, a realno zadnji vezni im treba jer sem kange, srnic,krsticic, stanic koji nema iskustva su po meni katastrofa.
G

G@j@80

pre preko 4 godine

Da mi tog Kangu ljubimo u d..e! Da nema njega niti bi imali neku igru, niti bi Stanković bio samoproglašeni mister (kao što je Karleuša diva). Posle nas imaće trenersku karijeru kao Zenga. On je bar bio ofazivan.
Ћ

Ћелави препотенко

pre preko 4 godine

Чекај, зар стварно мислите да је проблем у 700.000 евра?! Па то је годишња плата Гобеље и Гајића! Ако Адо заиста вреди, тих 700.000 ће се кроз следећи трансфер лако надоместити. Проблем је динамика исплате. Терзић је јавно изјавио да га враћање дугова не замима, да о томе неће да прича, и ко је онда луд да послује са Звездом?! Добићете паре, ал’ сутра, мало сутра. Можда су се ови из Шерифа чули са људима из Лећеа…

07.08.16

pre preko 4 godine

Svi vi koji pisete da je titula data Partizanu...Vi ste i pisali nakon Zvezdinog ispadanja u Kupu od gromade,da je Kup prepusten zbog mira u kuci,kad ono....Kup uze Vosa...Pa ste pisali kako ce prosle godine gromada uzeti Kup,pa videli smo da nisu.Svi vi ste do jednog pisali kako je Derbi prepusten Partizanu,a nakon pobede Zvezde ste pisali kako se Deki predomislio na poluvremenu i ipak pobedio.Isto bulaznjenje kako kad navijaci gromade kazu da su uzeli titulu koja je nama bila namestena(poraz od Vozdovca)....Manite se ljudi toga.Gromada jeste zatvorila vecinu meceva,i zatvorice tek,ali mi smo sami sebi krivi sto smo dva puta kiksnuli sa Radnikom,a to je Dekijeva i iskljucivo Dekijeva greska.Dzabe sto gromada zatvara,da smo mi tu bili pravi,ne bi imali zaostatak.Ako dobijemo oba Derbija,titulu uzimamo i kraj.Nista nije prepusteno gromadi.Ako mi budemo onakvi kakvi smo bili prosle sezone,dzaba Bjeki zatvoreni mecevi.Dokaz za to je kako gromada igra kuci,a kako sa Florom i Anirtozisom u Evropi.A to sto mi nemamo igru i nismo jaki kao pre,odgovornost je na Dekij(igra),Mrkiju i Terzi (pojacanja).Ponavljam,titula nije prepustena,ne bulaznite.
P

Pjer

pre preko 4 godine

A dal mislis da je realno i normalno da dobijemo oba derbija i sve ostale do kraja...mislim smesno...
Y

YayaT

pre preko 4 godine

Uprava previse kalkulise, mrcvari i to nam se uvek obije o glavu.
B

Boogy

pre preko 4 godine

Mrkela kao sportski direktor gleda samo Zvezdine utakmice. Čim neko odigra dobro on hoće da ga kupi. Tako beše sa onim iz Trnave, sad hoće da kupi pola Šerifa. E moja skaut sluzba, truba. Ne gledaju ni youtube. Tuga
G

Gostionica

pre preko 4 godine

Ali bukvalno, jos od zonatana kafua rade to. Nikakav skauting, to moze svako sto radi mrkela. Uboli sa Dragovicem za kog i mala deca znaju da ce kidati u zvezdi, ostalo truba.
K

Kanga!

pre preko 4 godine

Ako Sanogo bude zadnji levo do Dragovića, na.ebali smo. Biće tu i crvenih i penala za protivnika. Njemu, Kangi i Benu jednostavno treba zabraniti da ulaze u svoj šesnaesterac. Samo ispred.
v

v1ad

pre preko 4 godine

Super mi je kako u svakom tekstu Darjan mora da pomene da je Srnic "pokazao u nekim mečevima da može da bude izuzetno koristan na poziciji zadnjeg veznog". Mislim da si ti jedini koji to vidi. Za nas ostale je velika enigma cemu on sluzi na terenu zapravo.

gemathegreat

pre preko 4 godine

Pa za 200.000 evra imaš igrača koji tura glavu gde drugi neće nogu. Ne mogu da budu svi prima balerine, trebaju i rovokopači. Srnić je brži od sigurno 70% igrača Zvezde tako da sama ta činjenica ga kvalifikuje da igra majstor kvarišu. E sve ovo i te kako ga čini vrednim mestom u širem timu.
C

CCCC

pre preko 4 godine

😂😂😂😂
A

Alessandro

pre preko 4 godine

Ode Srnić dodje Spiridonović, ode Spiridonović vrati se još gori Srnić. Najjači su ovi koji pišu ovde neku nametnutu mantru da je to Zvezdin vojnik, odradjuje taktičke zadatke i sl. Za to je zadužen Sanogo, svi ostali u veznom redu treba da ne budu u svadji sa loptom nego da budu vrhunski tehničari, da imaju pregled igre, da znaju da dodaju loptu u noge ili prostor i da konstantno teraju loptu napred a ne u stranu i unazad prema štoperima i golmanu.
f

fusbaler

pre preko 4 godine

vidim da komentari dosta porede zvezdu i partizan, dzabe braćo i sestre poređenje kad ćemo da gledamo derbi od nula do tri gola i nikakvu igru kao i uvek, sa mnogo prekida.

Mr 007

pre preko 4 godine

Crvena zvezda: Borjan-Picini-Dragovic-Pankov-Rodic-Sanogo-Kanga-Falko-Ivanic-Katai-Ohi, trener:Stankovic; Partizan: Popovic-Zivkovic-Vuletic-Miletic-Urosevic-Zdjelar-Fejsa-Markovic-Natho-Menig-Gomes, trener:Stanojevic. Zvezdas sam,ali nema sanse da Partizan izgubi titulu. 1) Stanojevic je dosta bolji takticar,Stankovic samo bunker zna da igra,a nama su neophodne pobede u oba derbija. 2) Objektivno su ujednacene ekipe. Malo smo bolji od grobara,ali nije velika razlika. 3) Cak i da pobedimo zbog pune Marakane u prvom derbiju,na vojnom stadionu smo pobedili samo jednom (ako se ne varam) u zadnjih dosta godina,kad je Vijeira postigao onu golcinu,inace je uvek 1-1.
0

0211

pre preko 4 godine

Meni ovo nije realno što si napisao
P

Pera genije

pre preko 4 godine

Kao prvo ovi sastavi sigurno neće ovako izgledati, nemaš ni jednog bonus igrača. Kao drugo Partizan će 96% oba Derbija verovatno početi sa trilingom Zdjelar, Fejsa i Jevtović. Kao treće o svemu može da se priča i poredi ali da je Stanojević bolji od Stankovića na taktičkom planu to jednostavno ne pije vodu. Za to su dokaz neke evropske utakmice gde je Zvezda dobijala uslovno rečeno jače ekipe. Mi imamo problem kada se protivnik brani pa se nadam da će to sada dolaskom Ohija malo da se promeni. Ali se slažem s tobom da smo titulu vrlo verovatno izgubili?
G

Gost123

pre preko 4 godine

Mnogo se nasmejem kada ljudi napišu "zvezdaš sam" ili "partizanovac sam" ali druga ekipa je bolja. Ne postoji bolja ekipa od one za koju navijam, pa makar bila i najgora u tom trenutku.

Mr 007

pre preko 4 godine

@Pera genije,zaboravio sam na pravilo da jedan klinac mora obavezno igrati. To svakako ne menja puno stvari,u Zvezdi ce igrati Erakovic umesto Pankova,a u Partizanu najverovatnije ce u prvom poluvremenu igrati Jovic umesto Meniga. Igrace im Natho celu utakmicu ili tek pred sam kraj izadje,jer bez njega ne bi presli pola terena,kao ni mi bez Kange. Zvezda sa Stankovicem igra lose,posrecilo nam se u Evropi,da iz teskog bunkera nekom ludom srecom postignemo golove. To se ne moze porediti sa savrsenom defanzivnom igrom i brzim kontra napadom Miloja 1 ili vrhunskom ofanzivom Miloja 2. Partizan je bio ocajan u Evropi,niko ne govori da je Samroje klasa,daleko od toga,ali Stankela nije bolji,to je poenta.
P

Polakote

pre preko 4 godine

Info za terzica ima jedan igrac u letonskoj premiher ligi pokretan zadnji vezni moze da izdrzi 30 minuta utakmica nedeljno u laganom ritmu nogu je lomio sami dva puta u punoj je snazi takmicarskoj samo mu je 39 godina moze on jos i najbitnije pristaje da za platu od 700000e bude sa terzicem na 60:40 za terzu donijece mu novac kuci na gajbu sto kazu a dio ide naravno i severu za kupljene ide dio.
P

Pedja108

pre preko 4 godine

Previse ste se razmazili, pa sad ocekujete vrhunske igrace, a za male pare. Najlakse je naci igrace po 10 miliona svaki i bice tim odlican, ali treba imati toliko i davati im plate. Ideja jeste da Sanogo ide na stopera i to je odlicno funkcionisalo. Po meni Ado nije kljucan igrac. Stanic je odlican i samo mu treba davati vise sansi. Ovi sto spominju Nikolica, covek je opet obnovio povredu i tesko da ce pre iduce sezone biti za utakmice. Srnic je odlicna zamena da odmeni nekog igraca, da kvari igru. Radi to odlicno sa malim faulovima, na vreme svaki start. Krsticic je bio odlican u prvom dolasku, ali godine cine svoje. Ja sam zadovoljan kako Mrkela, a i klub rade. Zvezda da dodje do desetog mesta na UEFA listi, vi bi i dalje kritikovali, ne valja ovo, ne valja ono. Treba da imate siru sliku, da vidite napredak kluba i poboljsavanje rezultata. Sve to odlicno ide i svake godine se postize napredak.
Д

Де лако матори

pre preko 4 godine

Ако по теби мрк

gemathegreat

pre preko 4 godine

Pa de ih u tu temu pogodi brate moj ??? Pa zar ne vidiš da su u po takmičenja ko će više iz mesta i dalje iz zaleta da opljuje a ti im tu trljaš nos sa usponom kluba i ostalo. Njihov život je nesretan ako im bar deset pljuvačkih komentara ne objave. E kad namire normu svet je ružičastiji. Ne kvari im teškom mukom sreću stečenu.
M

Mutommbo

pre preko 4 godine

U ovom trenutku Ado je za nijansu bolji od Sanoga. Pre svega kada je u pitanju iznošenje lopte i brzina zaustavljanja protivničkog kontra-napada. Sanogo je mnogo bolji u skoku(vazdušni dueli) i u pozicionoj duel igri ima veće iskustvo i snažniji je. Za Evropu u ovom trenutku nam ne treba, jer možda prođemu u sledeće kolo, dalje od 1/4 finala teško. Za domaće prvenstvo, razlika u kvalitetu u korist Zvezde je ogromna. Ali bi bio top pojačanje na leto za kvalifikacije za LŠ, kao i Spajić na štoperu.
c

comi111

pre preko 4 godine

Mrkela napolje... Skauting nula, 1 prema 50 pogodjenih igraca. Kako znamo da je neki igrac dobar isto? , znamo po tome ako se jos klubova uključilo u trku i ako zatezu za cenu. Ovde koliko vidim o Adu je vest u javnosti, sto nevalja vec 3 nedelje. Drugo nisam cuo da ga traze klubovi toliko, a oni ako je tacno da su zategli cenu na 2,5m, zasto odma niste kupili igraca za 2m? Znaci opet Mrkela napolje mnogo promasenih igraca. Treba neko iskusan sa modernim shvatanjem i postupcima pregovaranja. Isto tako ovo je vreme kad niko nikoga ne poznaje, znaci imas da platis ili ne. Nece niko da se cenka. Da on vredi bas toliko uzeo bi ga Mitiland jer imaju novca.
Č

ČikaMirko

pre preko 4 godine

Jedino priznajem Čika Mirka Marjanovica u isto vreme premijera drzave i predsednika Partizana, nikad nam ne bese lepse.
J

Joe Lesh

pre preko 4 godine

Svaka cast navijacima na novoj pesmi "Ti si moja radost najveca". Pesma je obrada "Bolje ti" od grupe Bjesovi i studijski zvuci neverovatno dobro. Mozda bolje i od orginala ( izvini Zorane Marinkovicu). Napokon da smo uboli pravu rock and roll stvar za navijacku pesmu. Treba je pustati sa razglasa dok igraci izlaze iz tunela. Najezim se na svako slusanje.
j

ja zvezdaš

pre preko 4 godine

ako je stvarno kvalitetan kao što kažete i ako bi pravio razliku,onda dajte koliko traže! bolje dovesti jednog kvalitetnog fudbalera nego četri loša.
O

Onako navijacki

pre preko 4 godine

Gledam potencionalne sastave Zvezde i PARTIZANA ... cinimi se da je Partizan u prednosti...znam da se Zvezdasi nece sloziti,ali vreme ce pokazati...Dobro je sto VAR drzi regularnost takmicenje.
A

Aca11

pre preko 4 godine

Jedino ne znam gde je to Partizan u prednosti... Golman: Partizan ima neiskusnog Popovića, koji svakako nije bolji od Borjana. Odbrana: Partizan nema nijednog dobrog defanzivca (štoperi su najslabiji deo tima, iako većina kuka na Miljkovića), a Zvezda ima Dragovića koji je za klasu bolji od bilo kojeg defanzivca Partizana, dok ostali defanzivci Zvezde mogu da odrade korektan posao (čak je večito kritikovani Gobeljić daleko bolje rešenje na mestu beka od Miljkovića ili Živkovića). Vezni red: oba tima imaju korektne fudbalere na sredini terena. Zvezda je u prednosti kada je kreativnost igre u pitanju, jer u timu ima Kataija, Ivanića i Kangu, dok Partizan ima brža krila (Menig i Marković). Napad: u prvom delu sezone je Partizan imao boljeg napadača (Rikarda) od Zvezdinih špiceva koji se nisu proslavili, ali bi dolazak Ohija mogao da promeni stvari u Zvezdinu korist...

Kontraudar

pre preko 4 godine

Sve u svemu 1-1. Tu je to negde. Ko se zavarava, neka pogleda nerešene rezultate u zadnjih 5 godina.
H

Herman_Melviile_1027121896792502272@twitter.c

pre preko 4 godine

Dva fizikalca na sredini terena.
e

esex

pre preko 4 godine

99 posto ljudi vidi da nam ne trebaju dioni,risairo,srnic,krsticic,gobeljic..sta se tu desava ko ce ga znati..deki je dobar trener i konta fudbal i meni bas zato vise nista nije jasno..
d

darkobg

pre preko 4 godine

Da si ti na Dekijevom mestu ti bi ih prodao i ko bi ti uopšte igrao ? Vidiš i sam koliko je teško naći fudbalera koji odgovara našem budžetu a uz to da je dobar. Misliš da uprava ne bi prodala par gore navedenih igrača ali bilo bi mnogo neozbiljno jer adekvatne zamene nema.
L

Luja

pre preko 4 godine

"Mister" je loš trener i ič ne konta fudbal.
e

esex

pre preko 4 godine

darkobg..umesto gobelje picini i gajic ko zamena.umesto srnica i krsticica mogu stanic i stankovic..risaira i dionija ne bih komentarisao a bolje od njih imamo na tim pozicijama.
A

Ado Ado

pre preko 4 godine

za pare bi dosao rado,ali na dodjem ti .... NE DODJEM TI !
D

Don Vito Corleone

pre preko 4 godine

Mrkela napolje. Tvoj skauting će se izučavati na UNIVERZITETIMA. Eeeee Mito Bekrjio, sve si pare popio.

gemathegreat

pre preko 4 godine

De ti je krivi da zapljunete u duetu ??? Da mu nije ne daj Bože pozlilo ???
D

Dr.

pre preko 4 godine

Jedan klub sahranio,a drugi drzi na aparatima.
1

108 mil.duga

pre preko 4 godine

daj urazumite se...nema para I ovako je omca oko vrata,ako duh padne sa OFK-om zagarantovan derbi.
B

Baxter88

pre preko 4 godine

Ma neee, ja msm da je dug oko 324M evra bre, lose si cuo tebra...
1

108 mil.duga

pre preko 4 godine

nisam tebra lose cuo ..nego procitao izjavu vaseg bivseg kapitena Koromana. E,sad sto vi neverujete njemu i Vidicu nego dr vas problem.

gemathegreat

pre preko 4 godine

Može komotno da bude i 150. E da Koroman kao persona non grata na stadionu ima stvaran uvid, svoje oči i uši i lično se tebi ispoveda. Koliko ja tebi zavidim !!!
K

Ključna uloga

pre preko 4 godine

U grčko rimskom stilu.
l

linoleum

pre preko 4 godine

krsticica ako su ribali ko konja na pripremama s obzirom na platu koju ne zasluzuje i vuce se ko mrcina ,mozda i moze da se digne ipak je igrao u samdoriji s aekom bio u vrhu grckog prvenstva s nama u evropi ,on kad je u formi meni je on ok
B

BokiUSA

pre preko 4 godine

Gledao sam ga u Aeku ... jedan od sporijih i losijih na terenu. Uopste nam nije bio potreban.
P

Pjer

pre preko 4 godine

U sampdoriji bio pre 5-6 godina a u Grckoj cesto nije bio ni u protokolu...od njega nema nista...
K

Kheshig

pre preko 4 godine

vec par puta nabrajate igrace veznog reda Zvezde i uporno preskacete Nikolica???

Boka123

pre preko 4 godine

a spominju srnica u veznom redu
Г

Гишка

pre preko 4 godine

На Вељу не може да се рачуна јер је његова повреда мистерија за све. Колико сам схватио, он је отписан за ову сезону, са надом да ће подоћи до лета.

gemathegreat

pre preko 4 godine

@ Гишка Pa brate ne šalju ga u inostranstvu da mu uzmu meru za farmerke već da pokušaju da ga oporave. U pitanju je peta i to je tužna rabota kad i ako te stigne. Seti se Tipse.
D

Dokle više

pre preko 4 godine

Banjac je rešenje
D

Do kraja

pre preko 4 godine

Banjac nije zadnji vezni.
G

Gost322

pre preko 4 godine

mrkela odlazi!!!@
М

Матео

pre preko 4 godine

Која неспособност спортског сектора јуре једног играча и сада као имаш два пензионера Санога и Крстичића и замисли Срнића...Сваки озбиљан клуб који не може да доведе једног играча тражи замену у алтернативи али то је тежак посао за нашег Мркелу...
d

darkobg

pre preko 4 godine

Da tražiti zamenu ali sobzirom na budžet teško je naći nekog za male pare a da je dobar. Nije ti prijatelju ovo igrica pa kada pogrešis ti počneš igricu ponovo. Vas većina nije u stanju da uštedi par hiljada dinara na kraju meseca a kamoli da vodi jedan fudbalski klub
ш

шта рећи

pre preko 4 godine

Неспособни да доведу ни једног играча као алтернатива Аду, па наслов иде Кључна улога за увек поврећеног Санога...
A

Armata

pre preko 4 godine

Kakvi su nam ostali zadnji vezni osim Sanoga najbolje govori činjenica da Stanković najviše ima poverenja u prekomandovamo desno krilo Srnića.
S

SUPER

pre preko 4 godine

Ama aparthejd! Drzava vas mrzi i sabotira. dovela vam beka iz Valensije a ne Asrafa Hakimija kako ih nije sramota? Doveden Motika iz Bajerna za 3 miliona a znaju da su navijaci hteli Mbapea, aparthejd ljudi drzava mrzi Zvezdu i samo favorizuju Partizan!!!
B

Bracafaca

pre preko 4 godine

Jel debitovao tristan?
k

kako da ne

pre preko 4 godine

ma motika je doveden za 20 miliona evra, izvori su vam bas jaki
B

Baxter88

pre preko 4 godine

@Super, kralju pa zar ti nije onako malo cudno, al iskreno da Zvezda ima takva pojacanja ovo ono i opet je 5 bodova iza Partizana koji se ne zna na kojoj poziciji ima goreg igraca? Od celog rostera, Partizan ima 6-7 igraca koji vrede, ostalo lom a Zvezda obrnuto, 15ak dobrih i 7-8 lomova tipa Gobelja, Pankov, Gajic, Erakovic, Srnic, Dioni, Risairo....
G

Gost34

pre preko 4 godine

Daleko cemo dogurati sa Krsticicem i Srnicem
k

komedija.

pre preko 4 godine

jel ado jedini igrac na trzistu?????? nema alternative za njega????
s

sta reciii

pre preko 4 godine

oteran degenek nije doveden stoper, prodat petrović nije doveden zadnji vezni.. ima li goreg sportskog direktor od Mrkele????
A

Apoel

pre preko 4 godine

Kako da igraju Stanic i Stankovic ako se dovede recimo Ado a ne moze da igra evropu?! Pa igrao bi svaku u ligi a ova dvojica ne bi videli terena...
s

serMudro

pre preko 4 godine

@Apoel neznalico,njima poziciju drži Kanga cenatralni vezni,a ne Ado zadnji vezni
G

Gost2l2l2l

pre preko 4 godine

Jel Ado jedini igrac koji postoji , nema ni jedne alternative???? I vi ocekujete titulu da se preokrene????
G

Gost3222

pre preko 4 godine

nije ni doveden ni zadnji vezni ni stoper... teska bruka I sramota
G

Gost433

pre preko 4 godine

sanogo je cesto povredjen tako da te price o kljucnoj ulozi Sanoga je sramotna
s

sdsdfsf

pre preko 4 godine

Ja koliko se secam bio je povredjen onih jedan ipo ili dva meseca, i to je to. Uglavnom je bio zdrav.
G

Gost334r

pre preko 4 godine

sramota sramota sramota.... najgori prelazni rok u istoriji kori I od onog kada je pre ulaska u LS prodat pesic...
П

Прво и прво

pre preko 4 godine

Саного може играти штопера једино са 4цом позади друго да ли је могуће да после 5 година европе плус 5 година продатих улазница Звезда није у стању да плати транфер од 2,5 милиона € већ се прича о томе како ће срнић играти централног везног и где смо то ми порасли продали смо талентованог нападача Милану а довели играча за кога још нико није чуо а ни видео на делу
G

GostRider

pre preko 4 godine

Pa zasto ne prodaju Srnica kad je vec imalo ponuda za njega,taman ne bi osetili tih 700000 eur,ionako ga vec koristi na zadnjeg veznog!Ako je nekom jasno sta radi uprava na celu sa nikad gorim sportskim direktorom neka mi javi!
S

Sasa 79

pre preko 4 godine

To ti nece niko javiti. Samo ce ti se kazati kada ode ova uprava i kada opet budu sekli struju i iskljucivali vodu na Marakani a naivaci budu kupovali sampone. Tada ce se iapostaviti da je dug ustvari uvecan a ne smanjen za vreme mandata ove uprave. I to svi znaju samo cute. Od svega mi je najvise krivo sto je Zvezda nekada imala navijace, i oni su je cinili velikim kluboma, koji nisu cutali na ovakve stvari a sada....