Komentari na vest

Klop i Zidan čekaju reprezentacije, svi putevi iz Madrida vode ka Murinju

n

nenadaleksandra

pre 40 minuta

Ajmo Murinjo da sredis ovaj haos

Marko Kolasinac

pre oko 2 sata

Za Zozea, on ume da ih prvo sve rasplace, pa im dodeli po pampers pakovanje sami da se previjaju, e onda kad odrastu i sazru moze u prvi tim, ili on ili Desam, kakav crni Poketino i Skaloni, tanki su oni za ove diletante.
T

Trololo

pre oko 2 sata

Bice zanimljivo videti Murinja na klupi nekog jaceg tima, da vidimo da li ga je vreme pregazilo ili moze da izadje na kraj sa danasnjim zvezdicama.

alexandar1987

pre oko 2 sata

Arbeloa nije ni trebalo da se nadje u ovoj situaciji....a i ne znam zašto niko ne spominje Raula za poziciju trenera

Aleksandar3006

pre oko 3 sata

Njima taktika toliko i ne treba koliko autoritet. Ja tu vidim jedino Zidana a opet možda čak i Murinjo
@

@ssss

pre oko 2 sata

Teško sa Murinjom.Murinjo bi se posle dva dana posvađao sa Mbapeom i Vinijem.Mogao bi Murinjo ali da klub stane iza njega što nije baš realno.Pre bi Zidan bio opcija.On ume poput Anćelotija da podilazi igračima.Ko god da dođe nema tu leba.Najveći promašaj Reala je što je doveo Mbapea i što je zadržao Vinisijusa.Kada ih uporedim sa Kvičom i Dembeleom i šta rade Kviča i Dembele defanzivno pored svega onog što urade ofanzivno ni ne čudi što je PSG druga galaksija u odnosu na Real,a što je Dembele proglašen za najboljeg igrača na svetu,a ne Mbape koji je realno bolji igrač.Sa druge strane Kviča koji je za Vinija Dijego Maradona lično više je podređen kolektivu nego što će Vini ikada biti.I onda kada u ekipi imaš dva takva razmaženka,a klub stoji iza njih može za trenera da dođu Ferguson,Lipi i Saki pa ništa neće uraditi.Na kraju bio je trener Alonso pa klub nije stao iza njega da ga podrži.Što bi onda podržao bilo kog drugog trenera.Svaki normalan trener se u ovom momentu ne bi prihvatio tog posla.