Komentari na vest

Ko će biti šampion Srbije?

D

Dex12

pre preko 4 godine

To vec neko zna
G

Gosti

pre preko 4 godine

Ako sve bude pošteno kao finale kupa 2001 o kojem je pričao Radomir Đurović zna se
S

Sladjann

pre preko 4 godine

Kakve kvote na Vojvodinu,čuku,kada su oni svetlosnim godinama daleko od zvezde partizana!!!!uopšte nema dilema
m

metalika moj dobar drugar

pre preko 4 godine

najbolje bi bilo da osvoji cuka da se rasteraju ljudi tipa vazura i tvorza koji sem sto kradu i seju mrznju nedaju nikakvu korist za Srpski fudbal
E

Eh da je

pre preko 4 godine

Npr Real iz Srbije,možda bi bio prvak jednom u 20 godina,ovako ne vredi Titovi blizanci su nedodirljivi.Ostali timovi bi trebali da naprave svoju ligu za recimo amaterskog prvaka Srbije,a blizanci neka igraju međusobno jedno 20-30 puta u sezoni ...
t

to su nebuloze

pre preko 4 godine

jel brani neko cuki ili vojvodini da pobede u Surdulici, Ivanjici ,itd ?? Vojvodina ima sama problem sa sobom prvo. Klub im vode navijaci
s

serMudro

pre preko 4 godine

@ to su nebuloze A igrače reketiraju članovi upravnog odbora.
B

Bane15

pre preko 4 godine

To su nebuloze...Jel brani neko Zvezdi da pobjedi u Surdulici?
G

Gost RS

pre preko 4 godine

Dati kvote na Čuku i Vošu ima smisla samo ako im združite bodove na kraju,pa da tako u zbiru budu prvi.
F

Fudbalista

pre preko 4 godine

Na moju žalost, prvak će ponovo biti zvezda jer ima jaču infrastrukturu u svakom smislu. Trenutno je Partizan vodeći ali, zvezda će se, svakako, radovati na kraju a Partizanu će dati kup, zarad mira.

Саша Ранђеловић

pre preko 4 godine

kolko lud mora da budes da odigras na cuku ili vosu...dok je veka i sveta partizan i zvezda ima da budu prvaci...
L

Led

pre preko 4 godine

Druze u cemu je ta ekipa bolja od vecitih pa moze da ugrozi titulu???
V

Vojvodina V

pre preko 4 godine

A ti 123 ne znaš da Vojvodini pokrajini vlada u bg od 100 zarađenih dinara uzima 93 a vraća samo 7 dok ostali ćapavaju i tako 32 godine kako nas kradu. Pa čak ni tih 7 pošto ne bude ni 5.Kad sve bude decentralizovana i kad nam se skinete sa grbače ondak ćemo da vidimo ko =gde i ko je ko
G

Gost123

pre preko 4 godine

Druze ovo nije politicki portal i ne pisi autonomaske gluposti ovde!!! Ko vam bre sta uzima, i ko ste to vi????? Vojvodina je samo region u Srbiji i nista vise, vecinsko stanovnistvo su srbi i tu nema sta da se prica. Ovde je tema fudbal, i ja bi svakako voleo da vidim da se u fk Vojvodina ulaze ozbiljan novac. Meni je taj klub drag, i svakako je veliki, sa dve titule sampiona u ozbiljnoj ligi bivse drzave. Ne bi mi smetalo da ponovo bude sampion, to nasem prvenstvu treba......
u

uvek neko drugi kriv

pre preko 4 godine

@ vojvodina v ...sta je pisac hteo da kaze ?? ako smatras da vas neko krade u fudbalu obrati se vasoj upravi i firmi
1

147

pre preko 4 godine

Partizan naravno❤❤💪💪
Ž

Žak Vilnev

pre preko 4 godine

Ukoliko Zvezda pobedi u prvom derbiju i osvojiće.Ima ubedljivo najbolji tim što utakmice i rezultati u Evropi najbolje pokazuju za razliku od Partizana.A idu i izbori moraju da se pokupe poeni pa se forsira Parizan.Bjeković koji je ubedjen sa će biti predsednik FSS izvisiće za to mesto samo da prodju izbori jer on nema šanse protiv Lakovića pa čak ni protiv Lekovića.
D

Djuradj

pre preko 4 godine

Zvezdino najvece pojacanje je to sto su sutnuli Tonceva iz fudbala. Uze im covek dusu ove sezone sa Surdulicom.
D

Don Vito Corleone

pre preko 4 godine

5 bodova je mnogo za našu ligu. Zvezda treba da pobedi JSD obe utakmice, a kada je to Zvezda pobedila poslednji put dva puta zaredom JSD. Šanse su 55-45 za JSD. I ako Zvezda ima kvalitetniji tim od JSDa, titula će se odlučivati u malim utakmicama. Neće sigurno i jedni i drugi pobediti sve male utakmice. Ko manje bude kiksao osvojiće titulu. Eventualno onaj poslednji derbi u plej ofu može da odluči, ako Zvezda do tada stigne minus 5.
G

Gost e

pre preko 4 godine

Nije joj trebalo,sad će dobiti,mnogo su jači od Partizana,bukvalno nema pozicije u timu na kojoj je Partizan bolji.
G

Gost123

pre preko 4 godine

Otprilike tako i jeste 55-45. Tesko je dobiti dva derbija za redom, ne i nemoguce. Ali je svakako nemoguce pobediti sve do kraja, imajuci u vidu da se igra i Evropa...
R

Realno posmatrano

pre preko 4 godine

Cuj kvota 30 i 50 na Cuku i Vojvodinu. Pa za kvotu 30 bolje da neko proba neki prelaz i tacan rezultat neki ludacki, svakako ce to pre doci nego li ovo. Ne postoji kvota koja je adekvatna za to da ce Cuka ili Vosa osvojiti. To je jednostavno nemoguce.
f

fusbaler

pre preko 4 godine

docice kvota 1.90 sigurno
H

Hfhc

pre preko 4 godine

Buahahahahaha sta ce vosa i cuka na slici??? Pa pre ce vanzemaljci doci u Srbiju nego da neko sem blizanaca uzme titulu.
E

Espumisan

pre preko 4 godine

Bice Radnik iz Surdulice.
S

Stomak

pre preko 4 godine

Partizan je izgubio 4 boda tokom prvog dela sezone. Čukarički ima 21 bod manje, a Vojvodina 29. A kvote su 30 i 50. Pa trebalo bi da budu makar 300 i 500.
G

Gostttt

pre preko 4 godine

pa realno i 300 i 500 je malo
c

chevu123456789

pre preko 4 godine

ZVEZDA!!!
S

Srpska Atina

pre preko 4 godine

Zato su nam puni stadioni, sto se ne zna ko osvaja....
a

asdf

pre preko 4 godine

Sampion ce biti onaj koji uspe vise utakmica da "zatvori"!
д

д.г.

pre preko 4 godine

Могли сте да дате квоте и за рецимо Радник. Неће постојати уплата ван државних мезимаца. Квота на остале треба да буде бар петоцифрена...
3

32 titula

pre preko 4 godine

Molim te da vise ne istupas sa neozbiljnim predlozima.

Mile Stručnjak

pre preko 4 godine

Očekujem da derbi bude nerešen, ali ukoliko Zvezda pobedi onda osvaja sigurno... Jer teško da će obe ekipe odigrati bez greške do kraja... Mada ima dosta večiti da odreše kesu da ih svi puste... Biće zanimljivo :)
c

celavi V

pre preko 4 godine

Cemu ovaj naslov???Jedino ako se ostali klubovi ojacaju moze nesto da se promeni...ovako sve u krug!Evo primer Radnicki iz Nisa pre par sezona,dobra ekipa,ludilo,idemo na titulu,bla,bla,bla i nista,rasprodali ekipu i sad godinama borba za opstanak...
4

49200294

pre preko 4 godine

Ko će biti šampion, pa stavite Vojvodinu i Čukarički koji zaostaju 20 bodova... Bolje malo da kao mediji objasnite ljudima da nije baš prirodno da si iz Novog Sada, Subotice, Kragujevca, Niša... a da navijaš zdušno za Partizan/Zvezdu, pored živih Vojvodine, Spartaka, Radničkih... Pa bi onda možda i bilo zanimljivije prvenstvo. A ovako pišete i ponašate se kao da postoje samo ta dva kluba (ako se neko ne daj Bože umeša između njih, prvenstvo je odmah neregularno) pa onda kada su svi na sigurnih -20 stavite kao i njihovu sliku, kao eto malo i njih. Licemerno je.
G

Gost mmvv

pre preko 4 godine

ja mislim da vojvodina lagano osvaja!!!
G

Gradjanin Kejn

pre preko 4 godine

mislim da ove godine uzima Voždovac, eventualno moze Radnik iz Surdulice sa mu pomrsi račune.
T

Titulu

pre preko 4 godine

Zvezda moze uzeti jedino u dominama...POSTO ekipa lici na staracki dom.

VeljaCZV

pre preko 4 godine

Inače su Fejsa, Miletić, Jojić, Smiljanić,Brežančić i Obradović u cvetu mladosti :)
P

Pedja123

pre preko 4 godine

Zvezdin prosek je 26,4 a Partizanov 26,8. Informiši se pre nego što lupiš.

ФКВ1914

pre preko 4 godine

Сезона нова а прича стара, шампион ће бити ко да више пара.
S

Sladjann

pre preko 4 godine

Šampion je zvezda,jer imaju dva derbija,i pobede ,to je kraj!!!!nažalost FSS što favorizuje partizan i sa selektorom sve rade da budu šampioni!!!!kriju se iza uspeha reprezentacije,a gde ste vi na euro.....prošlog veka zadnji put......ha ha haaa
p

pmf

pre preko 4 godine

Sad je i Piksi partizanovac? E do čega ste vi došli
G

Glatki.

pre preko 4 godine

Da si ti meni živ i zdrav, zvezda gubi oba derbija. Jeste da je Stanoje baš loš trener, ali čak i sa takvom neznalicom na klupi jednostavno imamo za klasu jači tim, i to će presuditi.
I

Ivan82

pre preko 4 godine

Ja mislim Čukarički...
f

fudball

pre preko 4 godine

Ma mora ove godine partizan uzet pa mozda i sledece godine pa zvezda onda godinu dve tri pa onda mi i tako u krug, ove godine partizan, takva liga …
R

Realan grobar

pre preko 4 godine

Uporedimo timove...Czv: Ivanic,Katai, Bem, Picini, Ohi, Kanga,Dragovic, Rodic i Borjan..To su realno igraci koji su klasa...Pfc: Zdjelar, Natko, Rikardo, Menig i Markovic koji usput receno svaku 10-tu tekmu odigra dobro..Plasim se iskren da budem predstojeceg derbija, ne zbog Sparte koliko zbog ziheraskog mentaliteta naseg trenera..Ovo je prvi put poslije 5 godina da Partizan nema imperativ pobjede, do sad ga cigani nisu imali pa su u derbijima na silu zivu glavu izvlacili, e kako cemo se mi snaci...Po meni je realnost pobjeda Zvezde, a zatim derbi na Jna rjesava sve
l

lool

pre preko 4 godine

To pitanje je resen odavno, van terena
R

Raša P

pre preko 4 godine

Ako kvalitet bude odlučivao onda Zvezda nema konkurenciju!!!

07.08.16

pre preko 4 godine

Nemam ni najmanju dilemu,Zvezda uzima titulu,u to sam siguran.Evropa pokazuje gde je ko.Derbi dolazi nakon sto Sparta nakanta "gromadu",pa ce za svega tri dana biti bolno otreznjenje za Samrok Galaktikose.Ponavljam,Evropa pokazuje stvarnu sliku.Dzaba Bjeka,dzaba sve, titula ostaje tu gde je.
K

Komedijasi

pre preko 4 godine

Nik je verovatno datum i godina rodjenja doticnog.
E

ET-1

pre preko 4 godine

Ako derbi izgubimo to je to Partizan je 100% prvak, mada su o ovako sa 5 bodova više 75% prvaci.
G

Gostgavagagaga

pre preko 4 godine

To znaju svi.Partizan moj.Bolji smo 3x od svih,zato je i najmanja kvota na nas hahahaha troaj
k

kikonja

pre preko 4 godine

realna kvota na ostale je bar 1 000 000 000,ne razumem ovo 30.
П

Преко Дрине!

pre preko 4 godine

Ко него највећи Српски клуб - само ЦЗБГ!
V

Vojvodina V

pre preko 4 godine

Će pre osvojiti Evro Kup neg što će biti i vicešampipn ove dvojjajčane lige
s

sdfs

pre preko 4 godine

Neko ko primi 6 komada od jednog Laska teško da može da bude šampion bilo čega.
G

Gost123

pre preko 4 godine

Druze tvoj klub dolazi iz najbogatijeg dela Srbije, u kom ima duplo vise novca nego u ostatku Srbije!!! Ko vam je kriv sto niko nece da da novac za klub???????
L

Lalo

pre preko 4 godine

Ako Zvezda ne iskoristi sansu i ne pobedi na derbiju koji dolazi svega tri dana posle utakmice sa Spartom, nema nista od titule.
S

Sad krecu

pre preko 4 godine

Umni komentari isfrustrirani navijaca,brace po pameti od lozaca.
U

Uo

pre preko 4 godine

Najjače mi je kad postoje dve mogućnosti za koje kladionice daju kvote 1.85 na jednu mogućnost, a na drugu 1.90. Pa stavite majku mu barem 1.95 na obe mogućnosti, opet su šanse za kladionicu veće. A ovo je ponižavanje. Tipa košarka više-manje poena, iste kvote 1.85-1.90, a nema treće opcije. Dakle matematički kvote bi trebale biti 2.0, da kladionica i ja imamo jednake šanse, ali pošto to nije realno, dajte barem približnije malo.

Aleksandar Radovanovic

pre preko 4 godine

Zvezda!!!
S

Sima Arauho

pre preko 4 godine

Nemoj da ste neozbiljni sa Vojvodinom i Cukarickim.
G

Gostanko

pre preko 4 godine

Partizan,znam jos od jula meseca. Ceo Beograd pricao
B

BGfix

pre preko 4 godine

Iz tvojih usta u bozije usi!

Kontraudar

pre preko 4 godine

Onda ceo Beograd uloži na Partizan i zaradi skoro duplo. Uložiš stan, dobiješ dva.
m

metalika moj dobar drugar

pre preko 4 godine

@ gostanko...odlicno ulozi sve sto imas prodaj kucu, kola,magarca i stavi na Partizan i da nam se obogatis
Z

ZzzRrr

pre preko 4 godine

Partizan umesto da je doveo krilnog napadača, on potpisao srednjake. Jović i dalje nije za evropske utakmice, Menig razočaranje. Zvezda sa popunjenijim rosterom, dobrim Ohijem i sumnjivim Pičinijem. Sve u svemu, biće neizvesno i neka mala utakmica će rešiti pitanje šampiona, ne derbi
m

metalika moj dobar drugar

pre preko 4 godine

ma realno Partizan nikakva ekipa ima 3,4 igraca da imaju kvalitet za neki bolji nivo
v

v1ad

pre preko 4 godine

5 bodova prednosti I jedva imaju prednost na kladionici. Govorimo o 0,05.
N

Nenad1246

pre preko 4 godine

Bjeka zna.
S

Srbija011

pre preko 4 godine

Najjaci, Partizan naravno!
u

uf

pre preko 4 godine

kvota na vojvodinu, cukaricki ili bilo koji drugi tim moze da bude i milion

veljkoss

pre preko 4 godine

i niko ne bi dinara uplatio