Komentari na vest

Ko će da brani Srbiju na Evropskom prvenstvu?

rusbre

pre 10 minuta

pa isti onaj koji je i branio tokom kvalifikacija a to je vuk draškić
m

mile k

pre 12 minuta

Proći će sa ovim selektorom ko i mlada prvo veče.

cima88

pre 18 minuta

Na kraju ce obojica igrati zajedno u zvezdi

cima88

pre 20 minuta

Na kraju ce obojica igrati u zvezdi
R

Radojko12

pre 24 minute

Na žalost nema ništa od toga pa i da brani Nojer, isti ljudi koji su uništili državu uništili su i fudbal.

micaredstar72@gmail.com

pre 36 minuta

ranko je izgleda resio da proda Draskica pa ga toliko dize u nebesa

Popokatlpetl

pre 37 minuta

Ko god sa brani nek da sve od sebe i sa srecom.

Aleksandar Ernjakovic

pre 44 minute

Bice zanimljivo...
G

Gost Zeljko

pre oko 1 sat

Prvi golman treba da bude Lazar Balevic, a rezerva Vuk Draskic.
V

Vini Pu

pre oko 1 sat

Neko hoce sigurno, videcemo ko

natasicaaaa

pre oko 1 sat

evo ja cu ako moze

znalacfudbala

pre oko 2 sata

mogu ja da branim ako hocete nikakav problem