Košmaran debi Tomislava Sivića, Inđija mu spakovala četiri komada

Vreme čitanja: 2min | pon. 12.09.22. | 19:11

Neočekivani ishod derbija u Prvoj Mozzart Bet Ligi Srbije - 4:1

Velika očekivanja imali su u Pančevu od nove sezone u Prvoj Mozzart Bet Ligi Srbije. I ljubiteljima fudbala sa strane delovalo je da je Železničar prvi favorit za ulazak u elitu. Stigla su i priznata pojačanja, momci sa velikim iskustvom iz Mozzart Bet Superlige Srbije, došlo je i do promena trenera, ali rezultata u kontinuitetu nema.

Košmaran debi na novoj funkciji imao je bivši trener niškog Radničkog Tomislav Sivić. Očekivalo se da iskusni stručnjak donese novu energij u južni Banat, najavi lepše dane. Ali umeto toga Železničar je doživeo potpu u Inđiji - 4:1.

Raspoloženi domaćin raskomadao je Sivićevu četu, mogao da joj nanese ubedljiviji poraz i na kraju domogao se trećem mesta na tabeli Prve Mozzart Bet Lige Srbije. Sve je bilo u znaku jednog tima u Sremu.

Inđija je odigrala furiozno poluvreme i praktično za sedam minuta nagovestila pobednika.

Pogodio je Desančić u 23. minutu, a nedugo zatim precizan sa penala bio je Stojanović. Nisu se tima zadovoljili igrači domaćeg tima. Nastavili su da igraju ofanzivno, što im se isplatilo u drugom poluvremenu, pošto su Radosavljević i Stojanović doneli ogromnih 4:0. Bilo je jasno da Železničar nema snage za nešto više. Gosti su uspeli samo da ublaže poraz preko Simčevića.