Komentari na vest

Kraj (klupske) sezone i za Luku Modrića

S

StoneCold

pre oko 2 meseca

Španci ne mogu mirno da spavaju zbog Jamila Lamana... Novinari sportskog portala.. Svi znaju da je Locatelli drvo. Sad se i Modrić uverio.
M

Messi GOAT

pre oko 2 meseca

Jos jedna misteriozna povreda.Samo se najbolji igraci svih reprezentacija povredjuju da bi se Portugalu olaksao put.Svetsko je namesteno za Penalda.KRADJA VEKA
P

Predrag Petrovic

pre oko 2 meseca

steta za milan on im je vukao ekipu
D

Dukicar

pre oko 2 meseca

Kakav je ovo igrac bog
V

Vladica1983

pre oko 2 meseca

majstor neponovljivi
s

sabonis09

pre oko 2 meseca

Penzija Modriću, samo zauzimaš mesto nekom mladom igraču,dosta je bilo, preteruješ!
N

Nezir

pre oko 2 meseca

Imam utisak da će mnogi fudbaleri da se raspadnu na svetskom prvenstvu... Mnogo je utakmica.
N

Nemanja Lazić

pre oko 2 meseca

Šteta za Milan
p

petrovicgoran22

pre oko 2 meseca

drži se legendo, daće Bog da bude sve dobro
N

Nemanjasabac

pre oko 2 meseca

Nema potrebe luka da im igra, neka se i sam cuva za reprezentaciju, vaznije mu je to
B

Baggio

pre oko 2 meseca

Dedurina nek ide u penziju više. Zašto nje došao u Milan kada je imao 30, lako je igrati sa aždajama Ronaldom, Benzemom, Vinijem i gurati im loptu i imati majstore oko sebe Krosa, Valverdea i ostale pa prvom do sebi dati loptu, to mogu i ja. Sad se setio u 41 godini da dođe u Milan jer nema gde a Milan ima veliko ime bez obzira kakvi su, sve proračunato. Dedurina obična. Zlatnu loptu mu poklonili, svi govore da je skroman kao, gledao sam intervju sa Bilićem, hvali ga na sva usta a ovaj nijednom nije rekao nemoj toliko da me hvališ, nego se samo smeje. Skromni ljudi ne pristaju na hvaljenje nikada. Mamića izdao na keca. Napravljen mit o njemu kao da je ne znam šta. Nek ide iz mog Milana dedurina daleko mu lepa kuća.

Andrija Stojanovic

pre oko 2 meseca

bas velika steta za modrica klasa

Furtula

pre oko 2 meseca

auuu stetaaaaa..

Vlada81pfc

pre oko 2 meseca

Steta bi bilo da propusti svetsko prvendtvo

Dakara

pre oko 2 meseca

Brz oporavk Luka, pa da gledamo tvoje bravure na Mundijalu !!!!!
u

uefamafia

pre oko 2 meseca

Milanu bez njega će na kraju biti borba za LS ako Como nastavi kako treba.
c

chicalozzi

pre oko 2 meseca

Okaci kopacke o klin legendo i uzivaj u penziji
s

sladjananis

pre oko 2 meseca

mator, gotovo je vise...
B

Brufen81

pre oko 2 meseca

godina proizvodnje, ne moze se protiv toga...
F

FGH

pre oko 2 meseca

Kakve ovo ima veze sa staroscu? Bolje cuti jer si napisao glupost.

Marko Golubovic

pre oko 2 meseca

da moći će on i osimen da menjaju maske umesto dresova
S

Sedlar92

pre oko 2 meseca

uzasni su napadacki!

rosa100

pre oko 2 meseca

e sad ce milan biti nikad gori ahaha
S

Saša2233

pre oko 2 meseca

Drzi se legendooo
B

Buca95

pre oko 2 meseca

Milan ce tek sad jadno da izgleda na terenu.Ovo pisem kao navijac milana.
N

NE TREBA DA RIZIKUJEMO

pre oko 2 meseca

Ovo se najverovatnije ne bi desilo da je glupi lokateli iskljucen onda kad je trebalo.
M

MlađoLJ

pre oko 2 meseca

Ove sezone nema ko se nije povredio, nikad više povreda

Češnjak

pre oko 2 meseca

Modrić operisao jagodičnu kost, Mundijal bezbedan. Umor i povrede kose favorite pred SP - Brazil već bez Militaa, Estevaa i Rodriga.
G

Gaga32

pre oko 2 meseca

najbolje u penziju da ide..
A

Ajde luka

pre oko 2 meseca

Sa maskom ce da osvoji SP
S

Srecnooo

pre oko 2 meseca

Lepo, neka se odmori pa da gledamo naSP-u zadnji ples ovog madjionicara sa loptom