Mark-Patrik Majster, trener Karlsruea

Kraljevi remija žive u Karlsrueu

Vreme čitanja: 2min | pon. 11.11.19. | 22:28

Nerešeno sedmi put zaredom

Podseti me šta to beše pobeda. Ili makar poraz. Sve, samo ne remi, jer je već postalo predvidivo. Kraljevi nerešenih utakmica žive i igraju u Karlsrueu. Ove večeri podelili su po bod sa Aueom – 1:1. I to im je sedmi remi u sezoni. I to im je sedmi uzastopni remi u sezoni!

Serija je krenula 21. septembra, bilo je 1:1 sa Nirnbergom u gostima. A, onda se nastavilo ovako: sa Hajdenhajmom 1:1 kod kuće, pa 1:1 sa Darmštatom u gostima, onda dva puta po 3:3, sa Bohumom i Hanoverom, potom 2:2 sa Sent Paulijem i evo večeras 1:1 protiv Auea na svom terenu.

Čak ni igrač više nije mnogo pomogao plavo-belima. Istina, gosti su poveli golom Hohštajta u 7. minutu, da bi isti igrač „pocrveneo“ u 41.

Do izjednačenja Karlsrue je došao u 64. minutu preko Finka i to je bilo to. Velika inicijativa, mnogo veći posed lopte, skoro tri puta više šuteva na gol, ali nije vredelo. Kao da je neka kletva bačena na tim. Kako god da igra, završiće – nerešeno.