Komentari na vest

Kruševljanji kreću u "nemoguću misiju" - pet uzastopnih pobeda

B

Bulja golubar Varvarin

pre 5 meseci

Teraj Ristića direktora to je najveći prevarant. Za Drinčića neki manji klub je dobar. Svi nišlije isto kažu: Ristić Batica zet od Halilovića je samoživnik i nikog ne voli,folirant,hvalisavac.Uvek igra duplu i prljavo. 20 čoveka mi to rekli!!! Moji golubari ne lažu.
4

474747

pre 5 meseci

cetiri
b

beton

pre 5 meseci

Kombinacije Batice Ristica krecu na siguran put ka drugoj ligi!
n

nikolauuu

pre 5 meseci

Ljuljaj JAVORE!