Komentari na vest

Kucnuo je čas za četvrtog Zidana u Realu - ima dva metra i želju da zasluži 'Zidane' na dresu

B

Bla bla truc

pre oko 2 godine

Bila bi fora da je prvi Zidan golman,drugi odbrana, Otac Zidan Sredina,a treci Zidan Napad. hahaha kaze ima tri kvalitetna golmana. Da imas kvalitetnog drugog golmana ne bi dovodio Kepu. Ubacio bi nekog iz omladinaca.
R

Rendom

pre oko 2 godine

Klasican nepotizam...
k

kakoe

pre oko 2 godine

koja je ovo godina, na golu Kanjizares, u sredini Zidan

1992

pre oko 2 godine

Znači i u Realu ima protekcije. Ovi Zidanovi svi uspjeli debitovati za Real i nigdje ih nema više.
S

Saturn

pre oko 2 godine

Ne kupaj golman ovaj sto brani u Eibaru je dobar golman i brani standarno , mozda nije top klasa al je na nivou naseg Rajkovica
S

Saturn

pre oko 2 godine

Ne lupaj , ovaj golman sto je u eibaru brani standarno , mozda nije za real al je na nivou tipa naseg Rajkovica , malo li je braniti u Primeri

1992

pre oko 2 godine

Uf golman u Eibaru, mo'š misliti, nivo Rajkovića, uf jak nivo. Ovaj drugi igra u drugoj francuskoj ligi. Vidi se da su bili kalibar da debituju za Real. Kad debituješ za Real, možeš braniti gdje hoćeš, a da nije bio u Realu, mogao bi braniti samo na Fifi na PS.