Komentari na vest

Lala u podkastu „2x45”: Navijači Zvezde treba da mi budu zahvalni što je Katai danas to što jeste

XavieRS

pre oko 1 mesec

ovog mi krsta da nije tebe ne bi postojao fudbal u opste..

Sojka888

pre oko 1 mesec

katai masinerija

Benny Ben

pre oko 2 meseca

Lalat legenda!!!
I

Ivan8888888888

pre oko 2 meseca

Pustite lalata da vodi reprezentaciju.Bolje bi vodio nego drugi

Cujo Zarko

pre oko 2 meseca

Ima lala neku hariznu. Luda glava bez dlake na jeziku zato ga i nevole mnogi
Z

Zvlat BG

pre oko 2 meseca

Čovek je samo prepun ljubavi! Želi da ga vole i on da voli! Da cveta cveće u preduzeće!
1

1980

pre oko 2 meseca

"Zvezdina Zvezda" je nagrada koja je ustanovljena kao nagrada za doprinose U ZVEZDI ne tokom karijere igrača ponavljam U ZVEZDI. Vidić NE MOŽE BITI ZVEZDINA ZVEZDA jer su njegovi doprinosi u Zvezdi mizerni. Za Savićevića,Pančeva može da se razgovara.

Zeljko Lazarevic

pre oko 2 meseca

Na našoj fudbalskoj sceni jedinstveni, najzanimljiviji lik.
m

maksaa444

pre oko 2 meseca

najzanimljiviji lik u istoriji naseg fudbala
M

Maree20000

pre oko 2 meseca

Zanimljivo je slusati ga, zna sta prica

Radosav Ikovic

pre oko 2 meseca

Jedinstven lik na nasoj fudbalskoj sceni.

Bojan Ivanovic

pre oko 2 meseca

Lalatovicu legendo

Marijan Pelic

pre oko 2 meseca

Kato bi trebao licno da se zahvali a dobar trener sklapa kockice presobro drugu zamerku nemam

S9-S9

pre oko 2 meseca

Sjajan covek ,zanimljivo ga slusati .Dobar je trener ali ovo javno prozivanje ..

milosmia1992

pre oko 2 meseca

Bravo Lalateeeeeeee
D

Darkovazena88

pre oko 2 meseca

Ok trener dobro je sklopio kockice

Sunčica Stojković

pre oko 2 meseca

lalata je ziva legenda
M

Mililic

pre oko 2 meseca

Ako je tako kako kaze, trebao bi Katao licno da mu se zahvali, to je izmedju njih, a ne ovako preko medija, kao da zicka nesto. Ili ga Katai iskulirao a ovaj ga proziva preko medija.
D

Daki1984

pre oko 2 meseca

Lalatovic ume da nanjusi dobrog fudbalera i talenta
u

ume da nanjuši

pre oko 2 meseca

kao pas na carini...
K

Ko ovom čoveku

pre oko 2 meseca

Daje medijski prostor i zašto? Tip je klovn. Nije mogao da vodi Borac Banja Luka,Budućnost Podgorica itd.
E

Eseks

pre oko 2 meseca

Zasto ne pisete da je L.Jovic na korak od Zvezde za rekordnu platu u nasoj ligi.Lalat jeste pomalo zanimljiv al pisite i o drugim stvarima
K

Kronos

pre oko 2 meseca

Ne bih voleo da je istina.

Ivan L

pre oko 2 meseca

Mora jos neki intervju sa njim, malo je ovo.
K

Kronos

pre oko 2 meseca

Katai Zvezdina zvezda?! Vi se šalite
m

metalika moj dobar

pre oko 2 meseca

lud skroz .... nego koliko da ti plate navijaci za uslugu ?? neka vas je.. vi ste ga i stvorili haha
I

Izvini

pre oko 2 meseca

Hansi Fliče nismo te prepoznali

nedeljko Petrovic

pre oko 2 meseca

zanimljivo je da postavljate

misookrneta@gmail.com

pre oko 2 meseca

CANNE Svaka cast za istinu,koju mnogi znaju ali nisu toliko veliki da bi je janno izneli. Ljudi koji nemaju kompleks su spremni izneti istinu.

Uskekruske

pre oko 2 meseca

Svaka čast.....
g

goksi63

pre oko 2 meseca

Lalatovic ume da nanjusi dobrog fudbalera i talenta
0

0608

pre oko 2 meseca

Свака част за мишљење о Звездиним Звездама . Прво Савићевић, Југовић, Видић . Савићевић пре свих

Veljko Paunovic

pre oko 2 meseca

Lalate doktore svaka cast
m

markoncic

pre oko 2 meseca

Brate volimo te i cenimo, ali si pravi promerak zaljubljenog u sebe, što se kaže narcis. Katai bi bio to što jeste, s tobom, ili bez tebe. Ne bi bio bez tebe to sto jeste je veoma neukusna spekulacija bez osnova. Možda ni Zvezda ne bi bila prvak Evrope da posle nije bilo tebe??? Spusti se na zemlju, dva gola potpuno bezličnoj i raspaloj Zvezdi protiv Pazara i eto tebe među super star trenerima.
s

stankelitza

pre oko 2 meseca

Za sve si u pravu, voli da hvali sebe i preteruje, ali za ovo je stvarno u pravu. Katai je bio na ivici da batali fudbal pre nego što ga je Lalat doveo u CZ.
Б

Божа Бадовинац

pre oko 2 meseca

Катаи није играо да игра у Олимпијакосу, Алавешу, играо у МЛС која је рекреативну лига када је фудбал у питању. Памтим Јања ина против Бенфике, Пиксија обе против Милана, Деју против Келна, Декија против Кајзерслсутерна, али ни једну, ама баш ни једну европску бравуру Катаија.
p

pa dobro šta

pre oko 2 meseca

Za Dejana Stankovića je Gvardiola lično
D

Dejan87ns

pre oko 2 meseca

Lalat dokttor ima da dominira kralj sa najvecom harizmom
M

Marko Mare Radoicic

pre oko 2 meseca

Lala .. mnogi ga shvataju neozbiljno ali to je jedan ozbiljan Gospodin i strucnjak .. cekamo te kad tad na Mari...