Komentari na vest

Lalatović najavio rastanak sa Pazarom: Šanse da ostanem su 50:50, iako sam bliži odlasku

Idemodalje

pre oko 2 meseca

Unapred je najavio ispracanjem iz kluba, uzeo ih je samo do kraja sezone.
B

Blagoje123b

pre oko 2 meseca

Dok jesnom ne smrkne drugom ne svane.

atisitaj?

pre oko 2 meseca

bata vise promenio klubova nego neko za ceo zivot, kakva glavudza hahahahah
G

Gost Đape

pre oko 2 meseca

Realnogovoreći Pazar nema tim za Evropu! Iz ovog tima se mogu izdvojiti Camaj, Samčović, Davidović i Miletić i onda dolazi jedna prosečna praznina! Druga je stvar što se u javnosti Pazara stvorila slika o izuzetnosti tima, a koji u stvari ima poroznu odbranu, slab vezni red i što je najvažnije gro igrača su sa strane (iz Afrike ili van N. Pazara) i navijači ne mogu da se identofikuju sa timom sastavljenim od stranaca. Nema domaćih igrača, odnosno njih ima u tragovima, a to je nedovoljno da bi navijači osećali tim N. Pazara kao svoj! Nije Lale kriv za neuspeh, ali je trebao razmisliti da dolazi u specifičnu sredinu, koja sve one sa strane posmatra pod lupom, odnosno pod nekim vidom endogene psihoze!
B

Boka85

pre oko 2 meseca

Lalat nema sreću definitivno

Xxxmusa

pre oko 2 meseca

Lalat samo menja dresove
L

L.N

pre oko 2 meseca

Ne dizem uopste sebe,ali se secam jednog mog komentara posle prvih tri pobede,gde se on ljubio sa publikom,ljubio dres,govorio kako ima odlicne igrace,a ja prokomentarisao kako ce se zavrsiti posle prvih par poraza,I gle cuda,evo ga,copy paste,skoro svih bivsih boravaka u klubovima.Nije sezona jos gotova a on najavljuje odlazak,svi su krivi,samo on jadan nije,Urotili se protiv njega CIA,BIA,UDBA,salim se naravno.Najveca tragedija je sto ce ovaj pajac,odmah naci klub u ovoj nasoj tuznoj ligi,cim smene nekog od ovih slicnih njemu Sivica,Gacinovica,Djordjevica,Matica,itd sve "strucnjak do strucnaka".
S

Svonja7

pre oko 2 meseca

Je l neko odgledao uopste ovu mucnu konferenciju? Gde je pricao tri iste recenice 20 minuta? Sve se na kraju svelo na to da se opet iskompleksirao jer nema najvecu platu…. plaky🥲
g

ggghysfb

pre oko 2 meseca

Da mi je da mu vidim orman i tu kolekciju opreme klubova

Slavko61

pre oko 2 meseca

Lalat u svom elementu

Nemanja Simic

pre oko 2 meseca

Ajde Lalate u partizan. Samo tu jos nisi bio

Bibras Natho

pre oko 2 meseca

Dodji u Partizan, majstore⚫️⚪️⚫️⚪️⚫️⚪️
I

Ivan8888888888

pre oko 2 meseca

Ma lalata staviti da vodi real madrid kakav bi to cirkus bio 🤣
S

Suki9666

pre oko 2 meseca

Дуго је издржао, највећа легенда
u

u jeee

pre oko 2 meseca

On ispobava kafane u svim mestima u Srbiji, kakav bre fudbal.

Predo8

pre oko 2 meseca

Lalat samo menja dresove
G

Gost233

pre oko 2 meseca

Šta smo rekli, dva meseca, tri plafon.
V

Vuk Pavlovic

pre oko 2 meseca

Svakih 6 meseci

patr0_

pre oko 2 meseca

Gde ce sad, koji klub u superligi jos nije vodio

Igor Musulin

pre oko 2 meseca

Брат Лалат. Треба му дати шансу. НП мора пронаћи средства, уз помоћ града, државе, а обавити разговор са навијачима који праве већу штету клубу од користи. Мислим на оне најватреније не на обичне навијаче. Срамно је колико мечева се играло у НП пред празним трибинама.
R

Rodman93

pre oko 2 meseca

Partizan da ima budžet 50 miliona, igrao bi četvrtfinale LE. Nekad ponešto pametno kaže, ali uglavnom priča gluposti.

Nikola Veljković

pre oko 2 meseca

On je trener za superligu i ni rang iznad superlige
v

visla13

pre oko 2 meseca

Surdulica zove, još samo tamo nisi bio Lalate xaxaxa

milandj8686@gmail.com

pre oko 2 meseca

Vrati se u Niš !!!
d

d. g.

pre oko 2 meseca

Majstore, jesi li nasledio tim u plej of ili plej aut zoni?

VW87

pre oko 2 meseca

Lalatovicu opstani!Lalatovicu opstani!Lalatovicu opstani!

1400

pre oko 2 meseca

nevolje u raju, a sve je bilo sjajno i bajno
D

Dusseldorf

pre oko 2 meseca

Cirkus se nastavlja!

nemanjaacdc

pre oko 2 meseca

ko šta radi on menja klubove

nikoladj789

pre oko 2 meseca

i tako u krug,sve dok ne stigne do partizana
m

mikuli

pre oko 2 meseca

Partizan sa 50 miliona hahahaha, e licemeru znas ti dobro koliko kosta partizan da bi ti i takvi mogli da uzivaju u propasti partizana, ali video si na proslavi lazne titule je bilo par hiljada gledalaca jer pravi navijaci koji nisu sendvicari kao ti ne vole vestacku dominaciju
N

Nemanja30

pre oko 2 meseca

Lalat je dobar trener, ali se kratko zadžava u klubovima

90Jelena

pre oko 2 meseca

koliko je taj covek promenio klubova to je za rekord
G

Grof92

pre oko 2 meseca

Tako svuda gde ode najure ga posle par kola

Benny Ben

pre oko 2 meseca

Lalate legendo ne idili!!! Ceo Pazar se kune u tebe!! Sad ce da povećaju budzet i dovedu 5, 6 vrhunskih igrača!

bordeaux

pre oko 2 meseca

Lalat kad dodje u novi klub iznajmljuje stan na dan.

Proficap

pre oko 2 meseca

Jel ima klub koji nisi vodio?
n

nesajerry72@gmail.com

pre oko 2 meseca

Lala se nada pozivu Zvezde

Marija Aleksic

pre oko 2 meseca

Lalate majstore samo jako

Nemanja Matic

pre oko 2 meseca

Bravo Lalatovicu strucnjak si, kad ne ide trener je uvek kriv samo hrabro bez predaje... 👊💪💯

milosveca@gmail.com

pre oko 2 meseca

nema smisla vise ovo dozvoljavati...isto kao sa igracima imas pravo 2 3 tima da vodis kao i igraci sto imaju prava u toku jedne sezone da igraju i dovidjenja ovako je presmesno za sve srpske trenere on sivic gacinovic se samo vrte po klubovima
N

Nini3112

pre oko 2 meseca

Lalat kralj,jeste specifican ali mu se vidi da nije los covek i nema losu dusu
T

Tamara Spasic

pre oko 2 meseca

Lalatovic, sve samo ne trener!

Koskalica

pre oko 2 meseca

Lalat legenda, samo malo kada bi imao veci fitilj
P

Pfc

pre oko 2 meseca

Poslednja klupa do prozora na casovima matematike, ako je uopste zavrsio osnovnu skolu..

Nrconicar8

pre oko 2 meseca

Lalate ostani neda Bog Lalata svog!

Nikola Milicevic

pre oko 2 meseca

Evo iskreno, valjalo bi da proba kao pomocni trener, ima energiju, prvi trenec ce trpeti pritisak kada izgubi, a on ce drati svlacionicu i davati gas, mozda bi tada eventualno izdrzao duze. Nikada kao prvi na duze staze nece valjati, jer prosto ne moze
n

nuki63

pre oko 2 meseca

Ne da Bog Lalata svog

Bradurinski

pre oko 2 meseca

Troši drugu radnu knjižicu, još malo pa će treću da načne 😁
P

Pfc neobavezno

pre oko 2 meseca

Evo iskreno, valjalo bi da proba kao pomocni trener, ima energiju, prvi trenec ce trpeti pritisak kada izgubi, a on ce drati svlacionicu i davati gas, mozda bi tada eventualno izdrzao duze. Nikada kao prvi na duze staze nece valjati, jer prosto ne moze.
p

patostoycha

pre oko 2 meseca

Lalate delijo dodji u radnik iz surdulice

Ikebana

pre oko 2 meseca

Al najaca izjava imam ponude raznih klubova i tako u krug
B

Belgrano

pre oko 2 meseca

Prosto neverovatno. Apsolutno neverovatno. Znaci lik sumira 11 utakmica kao da je tu 11 godina, kao uradio je puno, vise od ovog nije mogao, itd itd. Covece, kakav cirkus. Dosao, izveo citav cirkus ali onaj seljacki vasarski, on vise od toga i nema da ponudi i sad ajde malo price o budzetu, malo o ostaloj magli i op, eto novog angazmana iza ugla, opet na mesec dana. Lalatovic je sinonim za ovu ligu, kakav je on, takva je i liga i ceo savez.
K

Karma

pre oko 2 meseca

Nakon sto je njega i njegov Pazar nedavno Terza sa Zvezdom oducio od fudbala u Kupu sve se raspalo i poceli su da gube redovno..Karma je cudo!
N

Nezavisna Srpska

pre oko 2 meseca

Ovaj promeni vise klubova nego carapa godisnje!

Aleksandar Krezic

pre oko 2 meseca

Сјајан чланак хвала на информацијама и обавештењу.
H

Haris101

pre oko 2 meseca

LALATE MAJSTORE PAZARCI SU UZ TEBE 💙🤍
S

Srpska

pre oko 2 meseca

JEL OVO ONAJ STO JE PRE SAMO MESEC DANA IZJAVIO DA "NAPADA TITULU" SA PAZAROM! 🤣🤦
a

alealek

pre oko 2 meseca

TI SI SVE SAMO NE TRENER
S

Staniša Žugić

pre oko 2 meseca

Kad bi znao da će uzeti ligu šampiona nikad ga nebi postavio za trenera

Mirjanaaa68

pre oko 2 meseca

Treba tebe neki strani klub kad te nijedan domaci nece...
M

Millwall

pre oko 2 meseca

Lalat u fazonu 50% ostajem,a 100% idem.

vacke86@gmail.com

pre oko 2 meseca

Bilo bi mnogo lepo kada bi imali makar tri kluba u grupnim fazama Evropskih takmičenja.

JEJICA

pre oko 2 meseca

Ajde da budeš trener partizana,oćeš🤣🤣🤣???

Ardian Gasi

pre oko 2 meseca

Lalatovic bi da zapali klasika sto se ocekivalo al ipak svako ide tamo gde mu je nakbolje
m

mixica

pre oko 2 meseca

Ovo menjanje trenera posle par poraza ima mozda samo u nasoj ligi zato i nemamo kvalitet

zeljko markovic

pre oko 2 meseca

Sa Lalatom uvek neki show,dobar je,mislim da bi trebao da ostane tamo.Sad jedino ako nije dobio ponudu od nekih tamo al riffa itd.Pa da uzme dobar novac.Njegova Želja je da zavrsi karijeru u Zvezdi,sad koliko ke to realno,videćemo.
G

Gagy plus

pre oko 2 meseca

Znaci opet Sivic

Lalala

pre oko 2 meseca

Dugo se i zadrzao.. Naredne sezone ce svakako dva-tri tima promeniti.
B

Badji

pre oko 2 meseca

Ovoga mi krsta nisam ja kriv.

bet366.dx.am

pre oko 2 meseca

Lalat legenda Pazara.

Racuni

pre oko 2 meseca

Samo idi brate mili vise smucio si
M

Mirko12345

pre oko 2 meseca

lepo bilo dok je trajalo

Vukasin Nikolic

pre oko 2 meseca

gde ces sad moja ruzo lalat promenio sve klubove u super ligi

Zivot je igra

pre oko 2 meseca

tolka euforija i šta sada

Zivot je igra

pre oko 2 meseca

dečko na off ceo....realno nazalost
N

Nisam gost

pre oko 2 meseca

Od Murinha iz Bgd do "odlazim iz Pazara" prodje dva kola. U Srbiji nije bio samo u Trayalu i Gornjoj Gorevnici...u Gorevnici nikad biti i nece jer se klub ugasio prosle godine za Trayal jos ima sanse
j

jokicvv.

pre oko 2 meseca

Brat ih menja kao carape.

Nikola Milicevic

pre oko 2 meseca

Lalat kakav god bio,odličan trener i stručnjak i zna da izvuče najbolje
m

metalika moj dobar

pre oko 2 meseca

on jedino iz nosa moze da izvuce ..sad najbolje ili ne to vec neznam

Kaki

pre oko 2 meseca

Lalat brat promenio 10 klubova u godinu dana nije on toliko los trener al jbg sad vec preteruje.
p

podesen

pre oko 2 meseca

Ma nije los ,samo ga nece.😂😂😂😂😂😂

vaalent

pre oko 2 meseca

Veliki si lalatee
B

Bacoglavac

pre oko 2 meseca

Па кад би саставио годину дана негде, пензионисао би се.
b

bastoni5551

pre oko 2 meseca

Lalat kakav god bio,odličan trener i stručnjak i zna da izvuče najbolje

kia111

pre oko 2 meseca

Skroz ocekivana situacija sa lalatom
L

Leao

pre oko 2 meseca

Lako je proveriti moj komentar nekoliko sati pre ovog intervjua na vestima o utakmici pazar i cularicki. Tu sam najavio odlazak Lalatovica jer nema tim. Situacija u klubu je katastrofalna, igraci vise od 2 meseca nisu primili plate. Niti ce ko doci, niti ce ijedan normalan trener voditi ovu grupu gradjana. Sledece sezone grcevita borba za opstanak
N

Niki1

pre oko 2 meseca

pametno, nema ni jednog trenutka kada je u mogućnosti svakodnevni posao

Aleksandra Martać

pre oko 2 meseca

Crni naš Lakat da li ce ostati u nekom klubu duze malo
A

ASadAdioLalo

pre oko 2 meseca

Neverovatno je da još neko naseda na ovu priču. Recept je uvek isti: uđe u svlačionicu, ponižava prethodnike da bi ispao heroj, a motiviše momke pljuvanjem onih kojima je do juče bio 'otac'. A kad stignu rezultati realni njegovom znanju, onda su mu igrači krivi i kreće omalovažavanje sopstvene svlačionice. Taktička nula, ljudska još manja. Čekamo konferenciju gde su mu svi krivi osim njega, pre nego što spakuje kofere kao i u svakom klubu do sad. Čovek ima više klubova u CV-u nego pobeda u zadnjih godinu dana.

Miloš Milovanović

pre oko 2 meseca

Života ti, sastavi li ti negde celu sezonu? kad ai došao nisi takp pričao...a plej off si svakako imao na talonu
V

Vlada9111

pre oko 2 meseca

A busao se pre samo mesec dana haha

Aleksandar3006

pre oko 2 meseca

Gotovo je ovo čim je on počeo da se pravda. Tipujem da će sledeće sezone voditi ili Zemun ili Radnik.
l

laza jankovic

pre oko 2 meseca

Bilo je to što ste nekad
A

Aug

pre oko 2 meseca

Pa da radi preko omladinske zadruge duže bi se zadržao

Gospodar neba

pre oko 2 meseca

Pa ne moze 50 50% a blizi odlaskz, znaci 49 -51 🤣 da l se zadrzao negde duze od jedne sezone?
P

Pfc

pre oko 2 meseca

Matematika mu nije jaca strana...:)

Leukemija

pre oko 2 meseca

To bi bili to za celu priču kao i svakom klubi
F

Fali mu

pre oko 2 meseca

Jos da vodi partizan jer koliko sam shvatio...on ne radi to zbog para a u partizanu para nema i eto...problem rijesen za narednih 6 mjeseci koliko bi se Lalat zadrzao...
B

Belgrano

pre oko 2 meseca

On nikako, ali bas nikako, ne moze da ostane negde 6 meseci. Da li sa parama, bez, sa solidnim igracima ili bez, on prosto ne moze da ostane duze od maksimalno, maksimalno tri meseca i to je realnost.
L

Lolol

pre oko 2 meseca

Xaxa tralalata cirkus

Zeljko Pavlovic

pre oko 2 meseca

Dugo je i izdrzao... Covek promeni 20 klubova za par godina, strasno...

Noki71

pre oko 2 meseca

Moraće da kupi kacige za klince jedino to ga moze spasiti.
m

milos987

pre oko 2 meseca

Dugo mu je trebalo
S

Simbla

pre oko 2 meseca

Kad bi znao da će uzeti ligu šampiona nikad ga nebi postavio za trenera. Posle njega obično nastupa potop.Kako uopšte čovek uspeva toliko klubova da promeni. Bahato ponašanje, neodgovoran, provokativan...
C

Citizen Kane

pre oko 2 meseca

Dok je matori Gaćin vodio Pazar delovali su kao ozbiljan tim. Ovo sad sto sam gledao par tekmi je daleko od toga.
C

Cacad

pre oko 2 meseca

Ima,, ledja'' kao i Stankovic.
t

telep666ui

pre oko 2 meseca

Dugo si i bio smrc
D

Djape45||

pre oko 2 meseca

Ma ko zna kakve ovaj kombinacije ima sa vlasnicima klubova koji ga dovode. Naprave dogovor da dele pare a onda neko ne poštuje dogovor i onda traži novi klub.
S

S.T.A.L.K.E.R.

pre oko 2 meseca

Ja mislim da je ovaj čovek postao marketinška maskota klubova. Dovedu ga, znaju i sami da neće dugo ostati, ali za to vreme mediji pišu o tome, on na konferencijama izigrava dvorsku ludu, igrači u atmosferi svega toga ostvare neki napredak. I ceo balon se izduva posle desetak utakmica. Još neka bombastična izjava za kraj i razlaz.
h

hmmm

pre oko 2 meseca

cekamo gacinovica da se vrati

Kuleas

pre oko 2 meseca

Čovek koji dosta lagodno živi kao fudbalska prevara... Nije on za analizu, već oni koji takvog nekog dovode u (bilo koji) klub...
S

Spasovski92

pre oko 2 meseca

A kad je stigao ko sam sta sam

Neksaa

pre oko 2 meseca

Haha čovek dođe, urniše klub i ode haha

JOVICASA

pre oko 2 meseca

Aj videcemo kako ce biti

Nenad Ivkovic

pre oko 2 meseca

Sve zavisi od coveka ako voli fudbal i svoj tim ko tim ostace ako ne oticice
T

Trol

pre oko 2 meseca

Eto ga u Graficaru od leta
U

United

pre oko 2 meseca

Ja ga ne bih doveo u klub taman da on meni plati za to.
D

Dojčilo

pre oko 2 meseca

Trener treba daa bude i psiholog i pedagog. Ovaj je i dalje na nivou dizelaša iz devedesetih...
A

Aleksandar Denic

pre oko 2 meseca

Dosta se zadrzao...
p

petrovicgoran22

pre oko 2 meseca

pa šta je sad, kad je došao imao dve tri vezane pobede i sad kad su počeli porazi bežim

Pa dodo sam

pre oko 2 meseca

Je l uopšte ostao neki tim da ovaj čovek nije vodio??

urosh

pre oko 2 meseca

На прсте једне руке можеш да набројиш те клубове
D

Djoooxa

pre oko 2 meseca

Vreme je da sednes na klupu Partizana.
B

Boldrick

pre oko 2 meseca

Hahaha brat ko slepi putnik.
n

neveena

pre oko 2 meseca

Dugo se i zadrzao 🤣🤣

Nenad Andreic

pre oko 2 meseca

ma na pocetku imao srece

Kazeev

pre oko 2 meseca

Nenad Lalatović je odličan trener realno gledano
D

Dojčilo

pre oko 2 meseca

Jeste. Pokazao je to kroz rezultate..Nekoza 30 godina ne promeni klubova koliko on za par sezona

znalacfudbala

pre oko 2 meseca

poraz zeleznicara i pobeda npz i eto je evropa

Hombre Cansado

pre oko 2 meseca

lalat ce oboriti rekord po broju promenjenih klubova :)
M

Marconato

pre oko 2 meseca

Ovaj samo Partizan nije vodio, ne mogu da kazem da je los trener, ali nije dobar u glavu to je sigurno
B

Badji

pre oko 2 meseca

Lalate, mnogo si i ostao duze nego sto si navikao, u NP si uzivao, uzeo dobre parice a sad biraj drugu zrtvu. Nemozes ti dugo u nijednom klubu, odmah te procitaju…,
d

dadandadan

pre oko 2 meseca

Imaš li truna stida Lalate? Kakve ti budalaštine više pričaš svojim poslodavcima da te oni uzimaju? Koliko mladih i perspektivnih trenera ima po nižim ligama, ali se uvaljuju ovi dunsteri već godinama po "vrhu" domaće lige. Treba se u ponudu staviti koji klub će sljedeće Lalat da trenira, da se malo proveselimo.
X

Xxc

pre oko 2 meseca

Aoo…kraj jedne ere Steta

rusbre

pre oko 2 meseca

lalate spasi radnički kg ispadanja. molim te kume.
м

математика

pre oko 2 meseca

Дакле, шансе да остане су 50%, а шансе да не остане су мало веће од 50%
A

Ahahhaha

pre oko 2 meseca

Lalatovicu da li si ikada trenirao klub iz inostranstva i zašto nisi?? Svaki klub u Srbiji si trenirao, dok je takvih srpski fudbal nikad neće procvetati, prevaro!
S

Statler

pre oko 2 meseca

Bio je u Saudijskoj Arabiji i Poljskoj
m

milan.gudovic

pre oko 2 meseca

Covek nije vezao sezonu gde god da je bio trener. Samo prazna prica, busanje u grudi, obecavanje nekih rezultata i odlazak nakon par meseci....
И

И

pre oko 2 meseca

Ne bi on mogao ostati na primer 4 godine negde ni u u potpuno savršenim uslovima, očigledno je da postoji neki dubok psihički problem i da čovek ne može na jednom mestu da izdrži više od 3-4 meseca. Ja sam siguran da mu neko ponudi milion evra mesečno da živi 4 godine u jednom istom stanu, ne bi izdržao. Većini ljudi bi bilo potpuno frustrirajuće i zamarajuće pakovati se non stop, seliti se toliko u stanove, apartmane, hotele, gradove, non stop iznova upoznavati svlačionicu i saradnike, itd. Možda neka lakša vrsta bipolarnog poremećaja, selidbe, promene posla, grandiozni planovi iznova, iznova, iznova...

markinjos4

pre oko 2 meseca

lalat nije treber za duve staze on je klasican tip trebera da kada je ekipa u grču i krizi da on dodje sa šok terpijom razmrda ekipu i to je to
v

vukasin2015ks

pre oko 2 meseca

Lalatovic trenirao skoro sve klubove iz super lige i sad polako treba da krene sa preuzimanjem ekipa iz druge lige..
D

Dojčilo

pre oko 2 meseca

A ne!! Čujem da se nada drugoj rumunskoj ligi..
S

Suzy91

pre oko 2 meseca

Otici ce Lalatovic sigurno
d

djole BG

pre oko 2 meseca

Kako bre Železničar privatan klub kad grad Pančevo daje 100 mil dinara hehehehe. Kako privatan klub? Svi su oni privatni kad drzava daje pare a politicari vode i nemaju odgovornost.

Lix

pre oko 2 meseca

Koja je ovo prevara u svaki tim koji dodje pobede se par utakmica i onda 10 poraza za redom, a te pobede su najmanje zbog njega
D

Dejanii

pre oko 2 meseca

Mislim da smo svi znali da će tako biti čim smo procitali da je potpusao za NP 😂 Bilo bi iznenadjenje da je ostao .
R

RendiOrton13

pre oko 2 meseca

Sa Pazarom Evropu može da izbori samo Gaćinović, ali očigledno da ove sezone tim nije dovoljno spreman niti kvalitetan za to.

sikm1

pre oko 2 meseca

nije se drugo ni ocekivalo.
D

Dejan m

pre oko 2 meseca

Ta orevara bira narednu žrtvu od kluba tamo gde ima lova par meseci i pozdrav recimo Fk Bor sto da ne