Komentari na vest
Levandovski u MLS-u za 20.000.000 po sezoni! Prvo Miler, pa odmah Mesi
vaalent
pre 10 minuta
pa ajde zasluzio je sta fali
M
Marijana123kg
pre 16 minuta
Da zaradi jos malo parice
N
Natalii29
pre 19 minuta
da li je yo neophodno za sve
M
Miloslegenda
pre 21 minuta
zasluzenooo bravo
Marko Mracajac
pre 21 minuta
Au ovo mora da prihvati
V
Veljabatica
pre 22 minute
pa ajde zasluzio je sta fali
a
avax88
pre 41 minuta
Neka mu je sa srećom u MLS, verujem da će razvaliti sa golovima.
sorak96
pre oko 1 sat
I tamo ce u prvoj sezoni 25 golova da da
D
DjolePartizan12
pre oko 1 sat
Zaslužio je. Neka.
j
jovandimitrovic
pre oko 1 sat
fudbal u usa....
m
menkopenko
pre oko 1 sat
Tako je leva napuni se
V
Vlada9111
pre oko 1 sat
Mogao je Leva jos u Barseloni

Гарби
pre oko 2 sata
Чикаго је један од највећих пољских градова,логичан избор.
T
Tvrdjava
pre oko 2 sata
Ej 20 milki sa 38 godina pa gde ide danasnji fudbal
a
andja v
pre oko 2 sata
ameri se opasno pojačava u pravom smislu te reči fudbala
Dareda88
pre oko 3 sata
Steta mogao je jos ds pruzinu evropi.
Kristina Rajkovic
pre oko 3 sata
Dobro da i dalje neko daje pare na ovog Levata!
stam
pre oko 3 sata
Bole ga usi skroz
Dejan P.
pre oko 3 sata
Nova Kina za fudbalere





.jpg.webp.webp)


