Komentari na vest

Levandovski u MLS-u za 20.000.000 po sezoni! Prvo Miler, pa odmah Mesi

vaalent

pre 10 minuta

pa ajde zasluzio je sta fali
M

Marijana123kg

pre 16 minuta

Da zaradi jos malo parice
N

Natalii29

pre 19 minuta

da li je yo neophodno za sve
M

Miloslegenda

pre 21 minuta

zasluzenooo bravo

Marko Mracajac

pre 21 minuta

Au ovo mora da prihvati
V

Veljabatica

pre 22 minute

pa ajde zasluzio je sta fali
a

avax88

pre 41 minuta

Neka mu je sa srećom u MLS, verujem da će razvaliti sa golovima.

sorak96

pre oko 1 sat

I tamo ce u prvoj sezoni 25 golova da da
D

DjolePartizan12

pre oko 1 sat

Zaslužio je. Neka.
j

jovandimitrovic

pre oko 1 sat

fudbal u usa....
m

menkopenko

pre oko 1 sat

Tako je leva napuni se
V

Vlada9111

pre oko 1 sat

Mogao je Leva jos u Barseloni

Гарби

pre oko 2 sata

Чикаго је један од највећих пољских градова,логичан избор.
T

Tvrdjava

pre oko 2 sata

Ej 20 milki sa 38 godina pa gde ide danasnji fudbal
a

andja v

pre oko 2 sata

ameri se opasno pojačava u pravom smislu te reči fudbala

Dareda88

pre oko 3 sata

Steta mogao je jos ds pruzinu evropi.

Kristina Rajkovic

pre oko 3 sata

Dobro da i dalje neko daje pare na ovog Levata!

stam

pre oko 3 sata

Bole ga usi skroz

Dejan P.

pre oko 3 sata

Nova Kina za fudbalere