Komentari na vest

Londonska Supernova: Ogromna energija, glad i želja, Arsenal i Atletiko spremni za eksploziju

b

bojandzepic7

pre oko 2 meseca

Ide Arsenal životomm. Sezona života,ne verujem da ce im se ovo nekad vise ponoviti😂

Бранко Шијак 🇦🇷🇷🇸

pre oko 2 meseca

Арсенал је фаворит сигурно, али Атлетико зна задњих година да изненади.
U

Ugarte

pre oko 2 meseca

Odigrano 3+ u singlu,mislim da će biti golova večeras.
K

Koventri1986

pre oko 2 meseca

Atletiko zadnjih 15 godina parkira autobus ispred gola,i opet ima ljudi koji za to navijaju.Ko to voli,svaka čast.
J

Jokubaitis

pre oko 2 meseca

Iz ugla dugogodišnjeg navijača Arsenala i nekoga ko takođe izuzetno poštuje ono što je Simeone napravio u Atletiku, mogu samo reći da večeras očekujem izuzetno neizvesnu utakmicu koju će odlučiti sitni detalji. Nažalost, neretko mi deluje da ovaj Arsenal nema prave lidere i ono nešto što su imale neke generacije uz koje sam godinama unazad odrastao i sazrevao, pogotovo mislim na onu generaciju nepobedivih. Kao da posle svih ovih ulaganja i pored svih ovih kvalitetnih igrača nedostaje nešto da bi se došlo do cilja. Ali ipak, ovaj Arsenal je konkurentniji i stabilniji nego ikad u poslednjih 15-ak godina i gladan trofeja, pogotovo u domaćem prvenstvu i nekako mi se čini da su sve misli usmerene ka toj tituli koja se čeka više od 2 decenije. Nasuprot njima Atletiko je sve karte bacio na Ligu šampiona i pošteno bi bilo reći da ako je nekome ovaj trofej zaslužio da pripadne, to je onda definitivno Diego Simeone. Ovde je zaista teško prognozirati pobednika, ali bez obzira na to što simpatišem Arsenal, apsolutno me ne bi iznenadilo da utakmica ode na stranu Atletika koji je čini se dosta više pokazao u prvom susretu i nekako delovao svežije. Sve to ne mora ništa da znači, ali u ovakvim utakmicama može biti putokaz. Sve u svemu, nadam se da će večeras biti spektakl i da će u njemu uživati i navijači i neutralni gledaoci

Bojancetnik

pre oko 2 meseca

Londonska Supernova: Ogromna energija, glad i želja, Arsenal i Atletiko spremni za eksploziju klasici se na arsenal ali navijam jako za atletiko zaslužio je Simeone cak i titulu

Ivan Milicevic

pre oko 2 meseca

Prolazi Atletiko, Arsenal loše igra već par meseci
n

nisi gledao

pre oko 2 meseca

prvo poluvreme protiv Fulama

Marko Golubovic

pre oko 2 meseca

svim srcem uz stletiko.. daleko najantipatičniji klub arsenal
M

Moj sinko

pre oko 2 meseca

Pojma ti nemaš u nogomet Jel možda navijaš za Čelzi?

Marko Pavlovic

pre oko 2 meseca

Biće teško, biće 0:3, biće 0:3,biće 0:3
G

Gooners

pre oko 2 meseca

Ne igraju sa rezervama Nottinghema hahaha

Marko Pavlovic

pre oko 2 meseca

Ajmo Atletiko, pa PSG

Biba978

pre oko 2 meseca

Ako padne jedan gol bice sreca.Mislim da ce biti 0:0.

Sasa Milosevic

pre oko 2 meseca

Nadam se da ce Atletiko proci dalje a ne ovaj smrdljivi Arsenal
m

miconis1

pre oko 2 meseca

Bezobzira na sve prognoze, ja ocekujem dobar fudbal
V

Vlada9111

pre oko 2 meseca

Dve najdosadnije ekipe steta sto ne mogu i jedni i drugi da ispadnu
L

Leleputanac

pre oko 2 meseca

Imaš na Areni 2 City, oni igraju top🤣🤣🤣

Uskekruske

pre oko 2 meseca

Mislim da dalje ide Arsenal
m

mixica

pre oko 2 meseca

Namazani Čolo i Atletiko idu dalje mnogo su bolja i iskusnija ekipa

Nikola Popovic

pre oko 2 meseca

Atletiko ide dalje
l

lanmy86

pre oko 2 meseca

Arsenal prolazi veceras ,moje misljenje je da ce biti 2:1 za Tobdzije. Ako Saka bude raspolozen nemam sumnje u pozitivan ishod.

M Nalog

pre oko 2 meseca

Igrajte sve na atletiko 2
M

Majstore

pre oko 2 meseca

Ima li kakvih dobitakaaa hahahha
c

cgpg

pre oko 2 meseca

Ja cu samo da kazem da arsenal uvijek igra bolje bez odegarda. Covjek jeste tehnicar , ali definitivno usporava igru arsenala sa njegovim dodavanjima i kruzenjem po sredini. Sa onako brzim krilima mora to brze da se dodaje. To se primjetilo i prije, dokaz je i protiv fulama. Skelly je odlicno odigrao na sredini, i trebao bi Arteta vise da ga koristi.
S

Secondigliano

pre oko 2 meseca

dace Bog da Arsenal ispadne, bas su ogadni...

Danilo0907

pre oko 2 meseca

Arsenal ih puca veceras ..

Marko Pavlovic

pre oko 2 meseca

Hteo si reći, Arsenal puca večeras

Japanac

pre oko 2 meseca

Arsenal ide u finale!

bojanfranjicvip@gmail.com

pre oko 2 meseca

athletico madrid ide dalje tacan rezultat 1:1
N

Nebojsa Tasic

pre oko 2 meseca

0:0 atletico ide dalje
D

Daren_g

pre oko 2 meseca

Vreme je i da ova dva kluba odigraju mec za fudbalske sladokusce
B

Bojan Gvozdic

pre oko 2 meseca

Moje mišljenje, što ne mora da znači da sam u pravu je da je Atletiko u prednosti i da ide u finale...

Igor Musulin

pre oko 2 meseca

Мадриђани иду даље.
s

se

pre oko 2 meseca

arsenal prolazi i dobija vest hema nemoj da se zavaravate
T

Tvrdjava

pre oko 2 meseca

Tvrda rekma 1x0-3 ko kuca,najverovatnije 2:1 za arsenal

zlatko93

pre oko 2 meseca

Bice 0:0 i posle prolazi Atletico

Ivan Todorović

pre oko 2 meseca

sad kad city kiksnuo arsenal ce verovatno na ligu da se fokusira
c

crnilaufer

pre oko 2 meseca

Uzima ovo Atletiko sa pola gasa, Arsenal je trebao da ostane bez i jednog trofeja kao i svake godine ali City sinoc kiksao. Tkd ide Atletiko ovde.

Mozzart Nalog

pre oko 2 meseca

Mora da osvoji atletiko,zasluzio simeone
A

Aleksejko

pre oko 2 meseca

Simeone je zasluzio mozda energijom i voljom, a ponasanjem, bezobrazlucima i igrom svog tima nije zasluzio nista, 13 godina lice na organizovanu bandu kasapina i prevaranata, Oblaku i Grizmanu kapa dole.
a

andja v

pre oko 2 meseca

od eksplozije kako glasi tekst bice samo bojim se veliko slovo E

Marko Radojkovic

pre oko 2 meseca

Na zalost,posustao je Arsenal,Atletiko veceras prolazi
D

DDS900

pre oko 2 meseca

Daj Atletico da pobedi!!

andjelogamepub@gmail.com

pre oko 2 meseca

Bice zeznuto i tesko , veliki je ulog , arsenal ako dobije ovo dodatno skida pritisak se sebe . Videcemo veceras , svakako moja prednost ide arsenalu .
t

telepresenta

pre oko 2 meseca

mislim da ova utakmica bice teska i mnogo malo golova

Stefannnbgd

pre oko 2 meseca

Ovo je zicer za Topdzieje,ali ono s druge strane lisac Simeone bice napeto.

Igor Markovič

pre oko 2 meseca

Moje mišljenje je da će da bude 1-1
b

bbgarko

pre oko 2 meseca

Uzima ovo Atletiko ,siguran sam

Radosav Ikovic

pre oko 2 meseca

Arsenal ne bi smeo da ispusti ovakvu priliku.

djole.

pre oko 2 meseca

Da kao da igra protiv Las Palmasa a ne jednog od najtežih mogucih protivnika.
r

raspucin11

pre oko 2 meseca

Bice uzbudljivo,jedva cekam da pocne.Sto sam stariji to vise cenim taktiku i disciplinu u igri a ne samo golove i napadackr igru.

Zeljko Obradovic

pre oko 2 meseca

Ajde svi zaljubljenici u Arsenal iz vremena šampionskih titula sa Arsenom Vengerom - da se radujemo osvajanju dva naslova prvaka ove sezone!
F

FT

pre oko 2 meseca

Ajmo Atletiko, do finala
N

Nenica

pre oko 2 meseca

sve se bojim da nece biti puno golova kao prva utakmica

ivanasud

pre oko 2 meseca

Idemo Atletiko do titule
M

Markocicin

pre oko 2 meseca

Prolazi atletiko lagano

alexiz994

pre oko 2 meseca

Naredne dve utakmice ce pokazati od kakvog je materijala satkan Arsenal. I pored kiksa Sitija sinoc, ja sam ubedjen da Arsenal ne moze do titule a ni veceras do finala Lige sampiona. Veceras poraz od Atletika i to sa najmanje dva gola razlike i kiks protiv Vest Hema za vikend.
D

DDF

pre oko 2 meseca

Uveren sam isto da nece pobediti West Hem u nedelju,mislim da ce i izgubiti
D

Doradora12

pre oko 2 meseca

Atletiko u finale tu nema dileme
Z

Zhix777

pre oko 2 meseca

Atletiko prolazi dalje
h

h. o. r. i. 91

pre oko 2 meseca

Biće uzbudljivo do samog kraja

Milica03

pre oko 2 meseca

Bice ovo neizvestan mec.

Violeta Bačević

pre oko 2 meseca

Vrh su,puno golova

Slavko Ćosić

pre oko 2 meseca

Što kaze prostinja , trebalo bida bude laganica . Ali lopta je okrugla .

gruja1996

pre oko 2 meseca

Arsenal lagano pobedjuje, moja procena..

Stefanbiki95

pre oko 2 meseca

Puno golova smo videli tako i trebaju igrati

Marko Kolasinac

pre oko 2 meseca

Meni mirise na goleadu, Arsenal sada okurazen, a Atletiko rasterecen i odmoran ceka ih u tranziciji i standardnom Simeoneovom niskom bloku, a u navali Alvarez, Lukman, Serlot redovni heroj iz senke za Jorgandzije, cim se lomi on udje i resi rebus.

Alma81

pre oko 2 meseca

Biće ovo neizvestan mec
G

Gost555

pre oko 2 meseca

Bilo ko, samo ne Arsenal, mada bolje da prodju u finale, taman ce biti umorniji za zavrsnicu Premijer lige, i Siti ce ih prestici na tabeli. Bolje da osvoje LS nego prvenstvo, mada nece imati sanse u finalu ni protiv Bajerna ni protiv PSZ-a.
g

gosttt

pre oko 2 meseca

Druze finale LS je kada se PL zavrsi, tako da ne moze biti umorniji u završnici ako prodje dalje jer nece igrati posle ove utakmice nista.
J

Jasna12J

pre oko 2 meseca

Ide Atletiko u finale
W

Wenglor

pre oko 2 meseca

Ko kaze da ce Atletiko u finale?
1

14

pre oko 2 meseca

Ovo nije sezona nade, ovo je sezona osvajanja. Arsenal piše istoriju na dva fronta.

anaz

pre oko 2 meseca

ocekujemo tvrdu utakmicu ali navijamo i nadamo se Arsenalovoj pobedi!
D

DS1989

pre oko 2 meseca

Arsenal jeste favorit ali bas mala kvota, Atletiko ume da odigra na rezultatat..
U

Ugarte

pre oko 2 meseca

Realno 1,60 1,65 kvota je baš mala trebala je kvota bar 2 da bude na kec ipak je polufinale protiv Atletika ne igraju protiv naivne ekipe,i sutra realno na Bayern nije neka kvota.
n

neconi1122

pre oko 2 meseca

Bice 00 jer jako los fudbal igraju nema nista od njihove eksplozije
M

Mirsen

pre oko 2 meseca

Ako ne bude igrao Alvarez Atletiko nema sta da trazi
S

Slaviša Trifunović

pre oko 2 meseca

Arsenal putuje u finale.
S

Slavko.-

pre oko 2 meseca

Nece oni u finale.
S

Slava222

pre oko 2 meseca

Ale ale, atletiko finale
Y

Yashin

pre oko 2 meseca

Bice prpa kod Arsenala, Ako ovo prokockaju izgubice sve. Ja Sam ove godine prvi Put pomisilio izgleda Arsenal uzima titulu. Uvek treba do kraja gledati.
t

tesladn

pre oko 2 meseca

Ide Atletiko u finale!

dusann55555

pre oko 2 meseca

Treba ocekivati tvrdu utakmicu, blagi favorit ovde je Arsenal

RajonRondo

pre oko 2 meseca

Sjajna utakmica Nas ocekuje,mozda bas I rezultat kao pre neki dan, 5:4. Imaju kvalitet za tako nesto,pa se nadam tako necemu. Pozdrav

patr0_

pre oko 2 meseca

Samo ne bi voleo ko god od ova 2 prodje da nedo Bog osvoji

Alen Nuka

pre oko 2 meseca

5 plus bracoo dobra kvota🤣
m

miki.mocart

pre oko 2 meseca

Bice ovo beton utakmica... svi jedva cekaju sutraaa...
g

gunners77

pre oko 2 meseca

Arsenal 3:1 Atletico

Ivanzile123

pre oko 2 meseca

Atletiko prolazi u finale

Djordje Jovanovic

pre oko 2 meseca

Arsenal dobija ali bice gustu 2:1

risticmarko2001@gmail.com

pre oko 2 meseca

Bice dosadan mec, X je sigurica
R

Redsi

pre oko 2 meseca

odradiće ih Simeone.

Nikola Mircetic

pre oko 2 meseca

Prolazi Arsenal. 2:1
S

Srdjan1314

pre oko 2 meseca

Arsenal uzima i premijer ligu i ligu šampiona. Saka se vratio, meljemo sad

VW87

pre oko 2 meseca

Manc city nas klub,vas klub,najjaci na svetu.
j

jokicCCvv.

pre oko 2 meseca

Samo da ih atletiko izbaci
H

Haris101

pre oko 2 meseca

da bre londonskaa

Savo Vukovic

pre oko 2 meseca

Пролази Атлетико на пенале

Milena Cirilovic

pre oko 2 meseca

Atletico bez Hulijana može samo da plače