LUDI TIKET (-) četvrtak, 3.599.031 dinara: Pafos mu se nasmejao u lice

Vreme čitanja: 1min | čet. 18.09.25. | 08:17

Lazarevčanin je razočaran od kluba koji je iznenadio i Zvezdu i Olimpijakos

Izabrane vesti

Ume baš da nervira ovaj Pafos, i opet je i to snažno, kako nas, tako i navijače Olimpijakosa koji nisu mogli da veruju da je na semaforu nema šta da bude zabeleženo. Tako se proveo i igrač sa uplatno-isplatnog mesta Lazarevac 2, koji je na ovom meču čekao 1-2 gola u prvom, a 1-3 u drugom poluvremenu.

Smatraju mnogi eliminaciju Crvene zvezde od Pafosa u poslednjem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona za neuspeh, ali pokazali su Kiprani sinoć da nisu slučajno ušli u društvo najboljih evropskih klubova. U Pireju, više od sat vremena sa igračem manje, odigrali su 0:0 protiv favorizovanog Olimpijakosa. I, eto tamo gde je pala Zvezda, sapleo se Olimpijakos, pao je i tiket Lazarevčaninu.

Na svu sreću, Mozzart je odreagovao. Igraču je isplaćen ulog, ali pomnožen 100 puta, pa je kroz povraćaj u džep stavio 10.000 dinara.


tagovi

sportsko klađenjeLUDI TIKETbet analiza

Izabrane vesti / Najveće kvote


Ostale vesti


Najviše komentara