Ludogorec nije obradovao Sašu Ilića: Kroz iglene uši do pobede u 91. minutu

Vreme čitanja: 1min | ned. 12.03.23. | 15:17

Černomorec vodio u Razgrad, ali izgubio 3:2

Nenadano, malo je nedostajalo da Saša Ilić i njegov CSKA danas, uoči derbija sa imenjakom iz Sofije, dobiju lepe vesti iz Razgrada.

Autsajder Černomorec je dugo vodio protiv Ludogoreca, mirisalo je na veliko iznenađenje, ali „večiti šampion“ Bugarske je uspeo da se izvuče – 3:2.

Čovek čije ime kliču navijači Ludogoreca je Kiril Despodov, verovatno najbolji bugarski fudbaler trenutno i kapiten reprezentacije, koji je dao sva tri gola u današnjoj pobedi. Poslednji pogodak je postigao u 91. minutu i time iščupao sva tri boda za svoj klub.

Černomorec je vodio 1:0 golom Ismaila Ise, pa je Despodov izjednačio, da bi Isa u 34. minutu doneo novo vođstvo gostima. Sve do 73. minuta i pored pritiska Ludogoreca, ništa značajnije se nije dešavalo na terenu, tim iz Burgasa je čuvao vođstvo. A, onda je Panajotov dobio crveni karton, Ludogorec je dobio penal, koji je Despodov iskoristio i izjednačio na 2:2.

Očekivano, krenuli su uraganski napadi zelenih, koji su doneli rezultat u 91. minutu – 3:2.