Komentari na vest

Mančester Siti kupio Deturbea i izjednačio rekord Lige 2

V

Vldblk9a

pre 10 minuta

I onda ce ga prodati za 60m opet timu koji drzi sizi grupa, i tako u krug, pumpa se profit, a onda se ljudi loze na siti i celzi, i pljuju Arsenal, Mu, Liverpool... 2 fudbalska zla koji krse sva pravila.
N

Nenad Petrovic

pre 28 minuta

.. Samo se gadjate parama za klince koji neće da sazrele bar još 5 godina

Matija Milutinovic

pre 40 minuta

Gde ovog iskopase hahah
r

realnost

pre 8 minuta

pa vidis da pise u troi😂😂
k

kikica1971

pre 42 minute

Ovaj decko nece odigrati jedan jedini minut za city
J

Janaćko

pre 35 minuta

Odigraće 10 min za siti i biti prodat za 40 miliona.

dejan.arsic.88@gmail.com

pre oko 1 sat

Овакве ствари треба забранити. Купују само да га други не би узео. Дечко никада неће заиграти за Сити

Valentina Kolar

pre oko 1 sat

Čak 3 gola na 46 utakmica i prodat za 25 miliona Koga bre vi zajebavate
S

Saturn

pre 37 minuta

Liga 2 je fizicki preteska , ovaj klinac nije samo da daje golove i asistira , staje na loptu , pismen je tehnicki bas jek na lopti slicno kao Bernardao Silva , siri igru ucestvuje u gradnji
S

Subjektivni komentator

pre oko 1 sat

Kako su prije 2 godine Savinha kupili od Troe, kada čovjek već 3 godine igra u Cityu, i prije toga sezonu-dvije u Granadi? Sportski pozdrav!