Komentari na vest

Mihailo Ivanović o idealnom kraju sezone: Milvol u Premijer ligi, Voši kup i drugo mesto

Alen Nuka

pre oko 2 meseca

Bas je dobar igrac i nadam se da ce za 2 sezone biti u jacem timu

miticdragan7@gmail.com

pre oko 2 meseca

Ispustili su šansu protiv Lestera, mogli su direktno u premijer ligu. Sad i ako prođu Hal, idu na mnogo jačeg protivnika

nadama

pre oko 2 meseca

Dobar nema sta....

aura 222

pre oko 2 meseca

milvol čuveni, baš bi bila fora da uđu u premier ligu, navijaću za njih sutra uveče prva je bila 0:0

Urke97

pre oko 2 meseca

sve moze ali vosi kup nikada
a

anti blizanac

pre oko 2 meseca

Vec smo ga uzeli,a uzecemo ga i drugoj crvenoj sekti iz 1945.

Kanidja99100

pre oko 2 meseca

milvol ulazi u premijer ligu
V

VladaNS

pre oko 2 meseca

Veliki pozdrav za Mihu, odličan fudbaler a pri tome dobar, pristojan i kulturan dečko. Mnogo sreće, da te od sledeće sezone gledamo u Premier ligi, a da nam se ispune ove zajedničke želje vezane za našu Vošu. Srećno derane.

Bojancetnik

pre oko 2 meseca

Mihailo Ivanović o idealnom kraju sezone dobar napadač pred njim je buducnost
ф

фкв

pre oko 2 meseca

Браво мали, људино!
S

Stojankamasina

pre oko 2 meseca

Milvol u premijer, ajdfe
S

Stara kuka

pre oko 2 meseca

Lepo je cuti da neka poznata licnost navija za neki drugi nas klub a ne samo Zvezda,Partizan.Vosa do kupa,Milvol do Premijer liga.PS Ali i da West Hem opstane 😉
S

Secondigliano

pre oko 2 meseca

sto se tvog Milvola tice bas bi voleo kao i nadam se 80% Srbije, ali realno kroz play of je mnogo tesko, svako moze da ode, propustili ste protiv lestera na strani direktan prolaz kad ste kiksnuli. vosi moze drugo mesto ali kup ide zvezdi 🫡

50 miliona razloga

pre oko 2 meseca

Voleo bi da ga gledamu premijer ligi.