Komentari na vest

Mijatović organizuje opoziciju Florentinu, obezbeđeno 150.000.000 evra za izbore

d

del.pjero

pre oko 1 mesec

on se pita samo oko datuma izručenja Španiji.ništa više

ZIVAND

pre oko 1 mesec

Istog dana na isto mesto skupština Partizana i Reala .....

Dramaturg89

pre oko 1 mesec

Konačno da neko stane na put ovom mafijašu.
I

Ivan8888888888

pre oko 1 mesec

Dobar je mijatovic za izbegavanje samo

Rakun07

pre oko 1 mesec

Hahahaahaha 😂😂😂😂 au Bog te koga ces ti pobediti
N

Nikola10101

pre oko 1 mesec

Đe ćeš Mijate biciklom na Rusiju.
D

Djuro17

pre oko 1 mesec

Partizan jako tanak ovih par zadnjih godina

Kristina Janjic

pre oko 1 mesec

Partizana!Sasvim je sigurno da ako Rikelme skine Pereza gospodin Mijatović je novi....
M

MMMarko

pre oko 1 mesec

Gde li Mijatović sve radi?
š

šri lanka

pre oko 1 mesec

lako mu je sad kad je sve posložio u Partizanu

Proficap

pre oko 2 meseca

Hahahahahaha. Ajde bre. Pali.Ne moze da pobedi Ljajica, pobedice Pereza...
a

anamar09

pre oko 2 meseca

Optimisticno, nema sta..
F

Figaro

pre oko 2 meseca

Hoće li mi neko reći, gde je ovaj čovek zaposlen? Radi li u Partizanu ili Realu?
d

del.pjero

pre oko 1 mesec

zaposlen u partizanu a šalje pare u španiju,da plati svoje malverzacije da neide u zatvor
L

Leukemija

pre oko 2 meseca

Bolje da nije ni dolazio niti smo nesto bolji niti bilo sta a očekivano ja da bude bar za Ligu evropu Partizan
S

Sunking

pre oko 2 meseca

ovo sa Mijatom je kao kad oženiš neku siroticu, a patiš za bogataševom ćerkom 😀
C

Coa97

pre oko 2 meseca

Treba da paze s kim potpisuju.....

Karanovicm82

pre oko 2 meseca

Da je srece,da nije ni dolazio u Partizan.Bitniji mu Real.

nebojsaprikic@gmail.com

pre oko 2 meseca

Umesto da se dohvati posla u Partizanu da se više ne bruka. On se bavi političkom kampanjom.
K

Ko suza

pre oko 2 meseca

Bavi se kampanjom da bi otišao iz Partizana!Sasvim je sigurno da ako Rikelme skine Pereza gospodin Mijatović je novi direktor Reala!

Marko Kocić

pre oko 2 meseca

Mijatović se baš zavozao da je neki bitan faktor 😁
D

DDS900

pre oko 2 meseca

Pa jel ovaj ima toliko vremena pored Partizana,a Partizan se raspada?
h

h. o. r. i. 91

pre oko 2 meseca

Videcemo koliko ce korisno da bude i dali ce da bude
N

Natalii29

pre oko 2 meseca

e pa zato nek paze sa kim potpisuju

Aleksandar Milosevic

pre oko 2 meseca

Hahha mijatovic je legenda
H

Hek

pre oko 2 meseca

Mijate odlazi!!!

Bane92

pre oko 2 meseca

U kakvom li mi rijalitiju živimo pa to je neverovatno ili bolje rečeno košmaru

Usput

pre oko 2 meseca

Ovaj ne može protiv Rasima a savetuje kako srušiti Pereza.
k

krejzicoa

pre oko 2 meseca

Hahahaha, ziva istina. :D
J

Jaa

pre oko 2 meseca

koliko sam priželjkivao Mijata u Partizanu toliko sam sad razočaran u njega, mislio sam da će promeniti nešto da ima petlju on ništa samo bi da se svadja i ogovara ko neka žena.
n

n1dza

pre oko 2 meseca

Da odes na pijacu cuo bi da Mijat ima neke veze sa tezgama, svugde ga ima sem u Partizanu :D Partizan i Srbija mu samo platu placaju
n

nadrealnoo

pre oko 2 meseca

Treba Mijat da preuzme Real, u Partizanu je ozb posao odradio...hahahahahhaha...A sta je ovo sta ja citam iz dana u dan...hahahhahaBrat vise komentarise Real nego klub gde je zaposlen .hahahahahaha
d

dekadent

pre oko 2 meseca

Ludilo totalno, ne moze u Partizanu nista da promeni a hoce u Realu
P

Partymaker

pre oko 1 mesec

Nije za poređenje uopšte. Real ima kapital i uslove za rad, Partizan očigledno ne.

Noon 1

pre oko 2 meseca

Lepo jeste ali koliko je korisno cemo videti.
Ф

Фикус

pre oko 2 meseca

Опозиција у Партизану, опозиција у Реалу? Опозиција у Србији... а ипак неееее!!!
B

Blagoje123b

pre oko 2 meseca

Ma sta imamo mi od toga. . Samo nek' on organizuje.

М.Ј.

pre oko 2 meseca

Peđa više i ne zna koju će upravu pre da smenjuje u Partizanu ili Realu. A kako vidim vazda na pogrešnoj strani.😁
g

gagec123

pre oko 2 meseca

Lepo jeste ali koliko je korisno cemo videti.
T

Trololo

pre oko 2 meseca

Red bi bio da Perez ode, ali gde se ovaj nas petlja...

ilija Tokovic

pre oko 2 meseca

Milioni su obim ljudima kao nama 100 e. Sve je ovo biznis a ne sport.

Milijana Ilic

pre oko 2 meseca

Mijat svuda opozicija;)

milannba81@gmail.com

pre oko 2 meseca

Sve je to lepo ali da li i korisno
P

Pragmaticus

pre oko 2 meseca

Da li je korisno? Ne znam..da li mislis da bi osvojio dve lige šampiona i isao za mesec dana na trecu da je pravio kompromise i bio “praktičan”? Ili si samo napisao komentar kao i većina ovde botova za free bet?

milannba81@gmail.com

pre oko 2 meseca

Sve je to lepo...

Vlaki1983

pre oko 2 meseca

Mijatovic legenda zasluzuje pobedu po meni
B

Blam na kub

pre oko 2 meseca

Ha,ha,Partizan u rasulu a on brine o Realu! Perezu nije potrebna nikakva podrška protiv takvih protivkandidata.Kako ga nije sramota?
M

Mnr1

pre oko 2 meseca

Prilozio Mijat njegovih 100 evra na gomilu.
D

Domaći fudbal

pre oko 2 meseca

Onda se čoveče okani svađe u Partizanu i okreni se Realu, biće bolje za sve, pa i za njega čak
@

@ssss

pre oko 2 meseca

Mijat je ubo dosta velikih igrača.Pored svih nabrojanih najviše je ubo sa Lukom Modrićem.

Aleksandar3006

pre oko 2 meseca

A sa Kristijanom?
@

@ssss

pre oko 2 meseca

Naravno.Ali Kristijano je već bio ozbiljno ime kada je došao.Luka ipak u momentu kada je došao u Real nije bio sam vrh svetskog fudbala,ali je to postao.Mada je meni i u Totenhemu bio top igrač.

mladjoni1982@gmail.com

pre oko 2 meseca

Putuj Mijate, ne brini za nas!

daganma

pre oko 2 meseca

Za nase nema nista, a ovamo se rasipa

Aleksandar3006

pre oko 2 meseca

Koliko je to dao Realu?

Marko Kolasinac

pre oko 2 meseca

Pometlace ih Florentino, ne pamte ga Sociosi Reala bas kao sjajnog sportskog direktora, ko je bio na par utakmica Reala ILI VISE na Santjago Bernabeu zna odlicno o cemu pricam, ok remont mada im se poklopilo i remont Barselone u sezoni 2006-07 NADREALNO kako je Real postao sampion, ok Kapelo na klupi, onda sa Susterom jos 1 titula i kada se ocekivao dolazak CR7 jos 2008. od tog posla nije bilo nista, jedino sto postuju Sociosi u vezi Mijata je kaparisanje Di Marije dok je u Benfiki "ispod zita" i cekalo se na taj tranafer godinu dana, ali je vec bilo kasno jer je Florentino obecao sociosima Kaku koji je bio daleko drazi navijacima Reala od Kristijana, onda u tom momentu Cabi Alonso, Benzema, jeste Mijat uboo sa Marselom, Iguaninom, Gago je bio promasaj nazalost, onda dotrajali Hajnce, Mecelder, sa druge strane Emerson, Mamadu Dijara, Kanavaro, Baptista nasledjen pa je odigrao jednu sezonu na pozajmici u Arsenalu, sledece sezone pobedonosni gol protiv Barselone na Kamp Nou, sa sve Etoom, Ronaldinjom, Mesijem, Anrijem, Tiramom, Zambrotom, Pujolom, Jajom Tureom u sastavu, e onda dolazi Gvardiola leta 2008. i krece revolucija.
J

Joe Black

pre oko 2 meseca

Nama ne moze da obezbedi licencu za evropu, a u spaniji organizuje opozociju!

Aleksandar3006

pre oko 2 meseca

Najbolje da on organizuje opoziciju. Aj nađi na neru negde tekst na španskom da to piše. Kad sinovdr video intervju sa Mijatom? Oni vode kampanju protiv Peđe a podržavaju Danka i Milku već mesecima. Kad sinovdr video neku kritiku na račun njih dvoje? Nemaju za šta da ih pohvale jer nisu ništa ni uradili za Partizan ali vešto izbegavaju i kritike a Peđu koji nije imao mrlju u karijeri dok nije došao kod nas, stalno za nešto optužuju
S

SilvioB

pre oko 2 meseca

Za one koji ne znaju ili su zaboravili: pravilo 20 (prethodno je minimum bio 10 godina socio statusa) za predsednika, 15% budžetske bankarske garancije, garant može biti samo španska banka, garancija uz ličnu imovinu, plus iskustvo borda (minimum 15 godina socio statusa za potpredsednika i 10 godina za ostale članove), izglasani su i uvedeni 2012. godine, pod velom finansijske stabilnosti. Zato Perez do sada nije imao protivkandidate. Ceo pravilnik je promenjen kako bi Perez ostao doživotni predsednik. Niko nije mogao da obezbedi finansijsku garanciju od španske banke, a mlađi nisu mogli da budu birani zbog broja godina.

Alma81

pre oko 2 meseca

Partizan nema nista od toga
N

Niki1

pre oko 2 meseca

mogao bi da se kandidati za predsednika opštine

kaligula89

pre oko 2 meseca

a nekad mi je bio gotivan, sto vise citam o njemu vise me razocarava
N

Nadrealno

pre oko 2 meseca

Ovaj presao igricu....paralelno ucestvuje na izborima u dva kluba. Znaci, daje politicar Mijat bi istovremeno vodio kampanju u dve drzave.
@

@

pre oko 2 meseca

Bio bi i vlast i opozicija u isto vreme

Marko Radojkovic

pre oko 2 meseca

Mijat postao na svakoj serpi poklopac....
T

Treba nas izmisliti

pre oko 2 meseca

Ovo ima samo kod nas....Partizan ( u stvari Drzava) daje platu mijatovicu i ,verovatno, mu finansira putovanja,hotele, vecere, a on se bavi Realom. Stvarno smo debilan narod i drzava.

Brankasta

pre oko 2 meseca

Bice real sve dok je Fiorentine tako je.
R

Rirera

pre oko 2 meseca

Presli smo samo u citanje naslova... Nije Mijat obezbedio lovu,vec Rikelme.. Vladajte masoni,ostalima kako bude....
З

Зоран Земун

pre oko 2 meseca

Ево га, рођаци из Звезде и Партизана 'гарантовани депозит'... Рођаци моји...
S

Samo jedan covek

pre oko 2 meseca

Sto se nije Mijat kandidovao? Pokazao je u Partizanu da ume...

Uskekruske

pre oko 2 meseca

Sta Partizan ima od toga

BoSSko BoSSkovic

pre oko 2 meseca

Nista pametno jbg 111
A

Avenger

pre oko 2 meseca

Sviđa mi se ova bankovna garancija od 15% koju mora obezbediti kandidat. Pa se ti i za svoje novce klati i razbacuj, a ne kao kod nas.
K

KacaKM

pre oko 2 meseca

Ispasce da samo nama ne valja 100%
J

Jovandeka

pre oko 2 meseca

Ja gadna.li Crnogirčine,muti bistru vodu.gdr.god.dodje.

bet366.dx.am

pre oko 2 meseca

Mijat pravo u prečku.
m

milan.gudovic

pre oko 2 meseca

Isapada da je covek u svakoj corbi mirodjija.Gura se na sve strane da osvoji negde fotelju ali mu bas ne ide....

Bojancetnik

pre oko 2 meseca

Mijatović organizuje opoziciju Florentinu, obezbeđeno 150.000.000 evra za izbore bravo
R

Raša P

pre oko 2 meseca

A Partizanu ni 150000 dinara
T

Trike

pre oko 2 meseca

Ovaj crnogorac je veci politicar i od samog PAPE sve ce da smenjuje i u Realu i u Partizan on je gooooat kao i svi MONTENEGRINI iz nekih mau mau plemena

Aleksandar Osmanovic

pre oko 2 meseca

A od tih para kolko stavio u dzep :D
A

Ahahahahahahahah

pre oko 2 meseca

Pa jel Pedja u Partizanu ili u Realu na funkciji? Kakv je to prevarant

didi97

pre oko 2 meseca

Mijat jaka ličnost u Realu

Savo Vukovic

pre oko 2 meseca

Узмите и Мијатовића и Расима
P

Prva beogradska grupa C

pre oko 2 meseca

Daj Peđa obezbedi za svoj klub dva igrača iz Kastilje

Zeljko®

pre oko 2 meseca

Koliko ja razumem,njegov klub je Real.
Z

ZoranBG

pre oko 2 meseca

Ovaj zalizanko umesto da se posveti Partizanu, on se cima za Real...jbt Real i onaj ko te dovede u Partizan!!! Gori su od ona dva olosa sto su bila pre tebe.

Momo Janjic

pre oko 2 meseca

Koji komad sirovine.

Veljko Maricic

pre oko 2 meseca

Dok je Florentina,bice i Real Madrida!

biancorosso

pre oko 2 meseca

Dok je Mijatovića biće i partizana.
P

Petar 8163

pre oko 2 meseca

Kako Mijatovic moze negde da bude bilo sta u ovom trenutku kada ima funkciju u Partizanu!? Sta je sa moralom? A navodno je vec mesecima u kampanji!? On je dakle sada u dve kampanje, pa gde prodje!? Koja sprdnja!
G

Gost77888

pre oko 2 meseca

Ova dalabu se više bavi Realom nego Prtizanom. Ne može da prežali činjenicu da ga je Perez najurio. Ponaša se poput one devojke koja je ostavljena pa ne može da prežali i želi da se osveti bivšem. Nađe nekog novog kojeg uopšte ne voli već je u vezi samo da bi se svetila i cela misija joj je ta da se osveti bivšem. Ovaj lik se ponaša kao da ima 15 godina a ne preko 50. Bože,Bože ko sve nama vodi klub. Ova tinejdžerka, onaj nepismeni Danko i uhlebljeni politički parazit Rasim.Sa sve trenerom za kojeg čitav Novi BG tj njegov kraj u kojem je odrastao zna da je zvezdaš i da je išao na utakmice Zvezde. Bože, pomozi nam!

BaneBane

pre oko 2 meseca

Kada vec ne moze privatizacija svidja mi se ovaj sistem unesi svoju lovu kao garanciju ako hoces da budes predsednik nekog kluba

Marko Zigerige

pre oko 2 meseca

Idemo Mijate vodi Real i nas do šampione! Jaka saradnja izmedju klubova ima da postane fkp gigant najveći! Hala Madrid 🤍

Stefanbiki95

pre oko 2 meseca

Mnogo to pare.. Strasno
m

miki.mocart

pre oko 2 meseca

Ako mu je Mijatovic opozicija, nema sta da brine. Jer ovaj cega god se dohvati,to uvene..pa ce tako i taj Meksikanac Rikelme ...

Steksus123

pre oko 2 meseca

Mijat jaka ličnost u Realu ejj Realu, a nama ne valja. Pa to je klasika za nas Srbe, nama su takvi lopovi i kriminalci.. Logičnije je da te opljačka neko ko je nema takvu reputaciju i novac nego neko ko je baš jaka ličnost sa bogatom karijerom
M

MrZrex

pre oko 1 mesec

Mijatović je tamo poznat kao neko ko je bankrotirao, a i dalje pokušava da u biznisu jaše na talasu stare igračke slave.

malibibi991

pre oko 2 meseca

Njemu je Partizan samo prolazna stanica do Reala,a sa njim kao sportskim direktorom Reala ja pamtim da je Real bio nikad gori,izgubio kod kuće od Barse 2:6 u ligi šampiona 4:0 od Liverpula itd.
Z

ZZ Crew

pre oko 2 meseca

A kakve veze ima sportski direktor sa tim? Mrkela kriv sto je Zvezda izgubila od Pazara,Lazovic kriv sto je Partizan izgubio od Zeleznicara?

malibibi991

pre oko 1 mesec

Nema nikakve veze sem sto je sastavljao tim.
M

Majamaki3

pre oko 2 meseca

Mijate nadji pravo resenje
M

Majamaki3

pre oko 2 meseca

Trebali bi da dobro razmisle
D

Dejan Anus

pre oko 2 meseca

Za one koji se pitaju gde sam nestao. Dobili smo 7 tužbi od strane Ž.P i volšebno sam sklonjen iz etra. Trenutno sam u ilegali.
Z

Zeljko Srantic

pre oko 2 meseca

Evo i ja posle Top 20 u Evrligi ove sezone trenutno sam u Topolnici na terapiji da lakse prebolim Zadnje mesto u EL koje smo drzali 3-4 meseca.
С

Сале2323

pre oko 2 meseca

Лик је цар... Да се клонира на 5 Мијата, опет му не би довољно било колико жели да је мирођија у свакој запршци!
A

Asistent

pre oko 2 meseca

Bas me zanima sta ga je dovelo u FK Partizan,kad je u kombinacijam sa ovim belosvetskim alama!
P

POJAČATI SE NA VREME

pre oko 2 meseca

Pomeriti izbornu Skupštinu u Partizanu nekoliko dana ranije, da bi bilo više vremena za dovođenje pojačanja PRE početka priprema. Ako treba, prodati 1-2 mlada igrača. Težiti ka tome da se dovedu igrači koji su bez kluba (bez obeštećenja) i da to budu neki novi: Žuka, Moreira, Leonardo, Kleo i Dijara.
B

Bijadokija007

pre oko 2 meseca

Ovde svi imaju znaju kako bi bolje od Mijata

Vaskon

pre oko 2 meseca

Mijateee, nadji svoje mesto u koordinatnom sistemu...
Z

Znači...

pre oko 2 meseca

...Mijat obezbedio 150.000.000 eura za opoziciju u Realu, a ne može Partizanu da obezbedi ni 150.000 dinara... Čudan tekst, baš pred izbore u FK Partizan!!!
N

NAS BRAT

pre oko 2 meseca

Rikelme na koksu
d

dejan vracar 74

pre oko 2 meseca

Joj da ako ode i ne vraca se! Ne zna gde bije! Koliko bese ono njegov licni dug,11 milki? I taj hoce da nam ovde kolo vodi???? Osvestimo se!
B

Bijadokija007

pre oko 2 meseca

Ti bi to bolje 100%

mlade016@gmail.com

pre oko 2 meseca

Naslov čitam a čini mi se da je za partizan🥺 a nije
B

Boris Dalo

pre oko 2 meseca

Pedja imas neko milionce?

Noon 1

pre oko 2 meseca

On čovek ne može da se bavi Partizanom, a hoće da se bavi Real Madridom.
m

mmyyaat

pre oko 2 meseca

Au kakav optimista
S

Sofronije Jr.

pre oko 2 meseca

Hahahahahah kakav klovn i kakva bajka. Lik u dugovima do guše i ne može da organizuje opoziciju u FKP. Ali sigurno je okupio ekipu i 150 miliona za Real, odakle je motkom oteran.
Z

ZV

pre oko 2 meseca

Više nije ni smešno.....šalim se, i dalje je urnebesno.
Z

Znalacccc

pre oko 2 meseca

Idi tamo i spasi nas tvojih buva kombinacija, podrska za Danka i prave grobare.
R

RendiOrton13

pre oko 2 meseca

On čovek ne može da se bavi Partizanom, a hoće da se bavi Real Madridom.
u

uzicanin

pre oko 2 meseca

Kakva nama budala vodi klub,klub se raspada a on prica i "sprema se "da srusi Florentina Pereza.E kukala nam majka sto dočekasmo
K

Katastrofa

pre oko 2 meseca

Ovaj jadnik dibiduz prolupao.
M

Mujagic

pre oko 2 meseca

Ne moze da vodi Partizan kako bog zapoveda, a vodio bi RM…
Z

Zvlat BG

pre oko 2 meseca

Baš je teško i uopšte nije lepo biti navijač FK Partizan ovih dana! Ovo nije cirkus, ovo je vređanje inteligencije! Tragikomedija!
N

No comentt

pre oko 2 meseca

hahahhaaha 🤣🤣🤣
N

Neverovatno

pre oko 2 meseca

Veruj te mi, u nemackoj bi dobio otkaz u klubu iz 6 lige zbog svega. Ali mi sebe cenimo nula kao klub tako i kao narod zato nam je tako. Za koga on radi? Za Real ili za koga?
L

Las

pre oko 2 meseca

Bas tako, bez ikakve dileme!
B

Bacoglavac

pre oko 2 meseca

Иди тамо, да те не гледамо више

90Jelena

pre oko 2 meseca

bilo bi bolje da se bavi partizanom