(©MN Press)
(©MN Press)

Milojević o kontinuiranim greškama Učene: Plod prevelikih očekivanja

Vreme čitanja: 2min | sub. 06.12.25. | 17:42

"Ne bih rekao da je to do njegovog kvaliteta, nego do sklopa nekih nesrećnih situacija"

Nedeljni duel sa Vojvodinom (17.00) Crvena zvezda dočekuje kao ponovo prva na tabeli Mozzart Bet Superlige. Pobedom u zaostalom meču sa Čukaričkim (3:0), ekipa Vladana Milojevića vratila se na tron, ali i pored ubedljivog rezultata, nije u četvrtak bilo baš idilično veče na stadionu Rajko Mitić. Čukarički je odigrao odlično prvo poluvreme i stvorio nekoliko velikih šansi pred golom crveno-belih, dok je u nadoknadi drugog dela Frenklin Tebo Učena u već rezultatski rešenoj utakmici napravio novu glupost i faulom kao poslednji igrač odbrane zaradio crveni karton.

Iako na momente deluje obećavajuće, ima Nigerijac ozbiljnih problema da uhvati ritam i u kontinuitetu beleži zadovoljavajuće partije. Govorio je o tome Vladan Milojević u najavi utakmice sa Vojvodinom.
"Razgovarali smo sa Tebom, ali mislim da je sve to plod prevelikih očekivanja i da nepromišljeno reaguje u nekim situacijama. Ne bih rekao da je to do njegovog kvaliteta, nego do sklopa nekih nesrećnih situacija. Svakako treba da bude pažljiviji, tako da jesmo pričali o tome. Razmišljamo samo o utakmici sa Vojvodinom i gledamo da se dobro pripremimo za tu utakmicu", izjavio je Zvezdin trener.

Izabrane vesti

Osvrnuo se Milojević i na stanje na tabeli Mozzart Bet Superlige, na kojoj njegov tim sada ima isti broj mečeva kao Partizan, a bod više.
"Gledamo utakmicu po utakmicu, teško je reći da li je lakše ili nije. Svakako, ono što je činjenica je da imamo teške utakmice, pred nama je derbi sa dobrom ekipom kao što je Vojvodina, tako da se spremamo samo za tu utakmicu".

Novosađani su krajem oktobra savladali Crvenu zvezdu na svom Karađorđu sa 3:2 i to posle 0:2 na poluvremenu.
"Sigurno ima dosta elemenata koje smo analizirali i mislim da prva utakmica sa Vojvodinom neće imati dodirnih tačaka sa sutrašnjom utakmicom. Čim izgubite morate dosta stvari da promenite. Svakako, razgovarali smo i mislim da su igrači dobro reagovali na neke odluke koje su loše donosili, ali svakako se spremamo za sledeću utakmicu".

Pohvalno je strateg beogradskog kluba govorio o sutrašnjem rivalu, koji je treći na tabeli sa 33 boda iz 17 utakmica.
"Vojvodina je jedna dobra ekipa koja igra standardno dobro, u vrhu su tabele, imaju velika očekivanja. Kao što sami kažu, pretendenti su na titulu i osvajanje kupa, što govori da su ambiciozan i istorijski klub. U svakom slučaju, sve najbolje o Vojvodini kao klubu".

Pozvao je Vladan Milojević navijače Crvene zvezde da u što većem broju dođu u nedelju na stadion.
"Nadam se, i želeo bih, da dođu u što većem broju. Svakako i ovaj broj navijača što dolazi, mi njih čujemo, daju nam podršku. Voleo bih da svaku utakmicu dođu u što većem broju i nemam nikakvu dilemu da će oni biti uz nas i sutra", zaključio je iskusni strateg.


tagovi

Vladan MilojevićMozzart Bet SuperligaFK Crvena zvezda

Obaveštavaj me

FK Crvena zvezda

Izabrane vesti / Najveće kvote


Ostale vesti


Najviše komentara