Komentari na vest

Muke za Austriju pred Srbiju: Otpao im najbolji štoper

d

duc

pre preko 1 godinu

Totenhem je igrao protiv Bornmuta.
e

efefwwef

pre preko 1 godinu

ovaj pravi austrijanac onaj beo i plav
V

Veljko9

pre preko 1 godinu

Opaaa odlicno! Ima nade, otpao i Bosch a prvu tekmu ne igra Laimer zbog kartona