Komentari na vest

Nastavljaju se Nejmarove muke... Ili je to život bez umaranja

M

Mišo seljo

pre gotovo 2 godine

Igrao ili ne plata leže ...onda bolje ne igrati već ,,zevati " 205 minuta za 150 miliona ....car ....zabole ga za fudbal 😛
S

Samo jedan covek

pre gotovo 2 godine

Dok je ovaca bice i vune!
м

макаријус

pre gotovo 2 godine

Брат у пензији у 30-ој , браво мајсторе. Сан сваког човека. Без обавеза, ту су милиони, ту је провод, ту је слобода.
l

lzzzr

pre gotovo 2 godine

cuj muke.. covek uzeo milione neradeci nista
K

Komentator

pre gotovo 2 godine

Fudbalski Raduljica
B

Borovo

pre gotovo 2 godine

Ima dogovor sa klubom da bude registrovan kao igrač AL Hilala i to je to,ako hoće da igra,od volje mu..100 miliona dobija.Više je tamo kao reklama.
E

El ghost

pre gotovo 2 godine

Dao Bog da se svi tako patimo! XD
1

145 5

pre gotovo 2 godine

Ako neko stavi minus na ovaj komentar podhitno na psihijatriju!