Komentari na vest
Ne može bez euforije kada na 3:1 sa klupe ulaze Katai i Arnautović
вивијан фо
pre 11 meseci
Gost31
pre 11 meseci
Hvala na pažnji
pre 11 meseci
Gotz
pre 11 meseci
Čarapan
pre 11 meseci
Bar Kohba
pre 11 meseci
Djapex
pre 11 meseci
Nije u formi
pre 11 meseci
Gost Djape
pre 11 meseci
Marakana sever
pre 11 meseci
Nikola44
pre 11 meseci
Providno
pre 11 meseci
Nikola44
pre 11 meseci
Sever4ever
pre 11 meseci
goat22
pre 11 meseci
ako je
pre 11 meseci
rea
pre 11 meseci
Zapadna tribina
pre 11 meseci
Podrska za Marka
pre 11 meseci
Gost345
pre 11 meseci
Marko kralj.
pre 11 meseci
COOL
pre 11 meseci
Xe, xe
pre 11 meseci
gost iz dražnjaaa
pre 11 meseci
Strucnjak.
pre 11 meseci
Ratko Mentos
pre 11 meseci
Pep
pre 11 meseci
Nemanja1988
pre 11 meseci
dejanera
pre 11 meseci
Bre
pre 11 meseci
Ajme strucnjace
pre 11 meseci
Bre
pre 11 meseci
Ojo
pre 11 meseci
Nebitan10
pre 11 meseci
ZZ Crew
pre 11 meseci
...s
pre 11 meseci
LIIII
pre 11 meseci
Covek
pre 11 meseci
@covek
pre 11 meseci
Milence Pilence
pre 11 meseci
Skoro tacno
pre 11 meseci
Gramarkus
pre 11 meseci
@Gramarkus
pre 11 meseci
@Skoro tacno
pre 11 meseci
Gramarkus
pre 11 meseci
Oktavijan
pre 11 meseci
Fakti
pre 11 meseci
samo realnoooo
pre 11 meseci
Terza..
pre 11 meseci
Golman21
pre 11 meseci
Ma da bre to
pre 11 meseci

Mr 007
pre 11 meseci
bravo brate
pre 11 meseci
Pravo
pre 11 meseci
czv1998
pre 11 meseci
@czv1989
pre 11 meseci
великк штрумф
pre 11 meseci
Partymaker
pre 11 meseci
@
pre 11 meseci
Objektiva realno
pre 11 meseci
Junker
pre 11 meseci
Sky888
pre 11 meseci
@Sky888
pre 11 meseci
Pjer Karden
pre 11 meseci
lol12
pre 11 meseci
Babika cini mi se
pre 11 meseci
samo objektiva
pre 11 meseci








