Komentari na vest
Neće komandant nigde: Milikić u Železničaru do 2028. godine
A
Astoria
pre 43 minute
Bravo za Saranova, tako se radi! A ne da prodaju igrace ne prvi mig iz inostranstva. Znam da mnogi zive od transfera, ali ako se zeli napraviti iskorak u fudbalskom smislu mora se raditi na jacanju tima i zadrzavanju njegove okosnice. Pogledajte kakav sunivrat je doziveo TSC. Jos kada bi Pancevci uspeli da zadrze Dzaspera...e, to bi bio pun pogodak! Znam da se granici sa snovima, ali zadrzacu svoju nadu da se to moze desiti.
m
mrga84
pre oko 1 sat
cestitke na prosloj sezoni i u buducoj karijeri
N
Natalii29
pre oko 2 sata
pa ocigledno mu tu odgovara
F
Fanste933
pre oko 2 sata
tako je it rrbalo ds bude da se produzi

Golub86
pre oko 2 sata
evo im milson iz zvezde . idealka za njih
u
uefamafia
pre oko 3 sata
Hoće li moći da se suprostave Bragi
R
RealnoTako
pre oko 3 sata
Dobra odluka, samo treba zadnji vezni pod hitno i krilo umesto Jaspera, ide sigurno posle Brage, Camaj iz N.Pazara je slobodan igrač, imao sasvim solidnu sezonu u tom klubu.
V
Veljkov
pre oko 3 sata
Vratio se kuci.
I
Idiokratija
pre oko 3 sata
Dečko je odigrao sjajnu sezonu, ali nisu mogli dobiti dovoljno dobru ponudu zbog njegovih godina (24). To nije mnogo, ali naši igrači uglavnom imaju prolaz u evropi kao talenti od 18,19 godina. Osim toga, treba nešto pokazati i van ove naše lige. Eto mu prilike protiv Brage.
H
Hmmm
pre oko 4 sata
Bravo za produzetak, ne moze se rasprodati ceo tim. Mene zanima sta su uradili sa stoperom Sawadogom? Iznenadjujuce dobar je bio protiv Zvezde, a nisu ga mnogo pustali na ostalim utakmicama. Moze se razviti u zvera od igraca. Ako nije problematicnog ponasanja, cudi me kako ga nije RKG potpisao jer je prvo bio kod njih?
S
Savadogoo
pre oko 3 sata
Tanak kao zilet.








