Komentari na vest

Neće komandant nigde: Milikić u Železničaru do 2028. godine

A

Astoria

pre 43 minute

Bravo za Saranova, tako se radi! A ne da prodaju igrace ne prvi mig iz inostranstva. Znam da mnogi zive od transfera, ali ako se zeli napraviti iskorak u fudbalskom smislu mora se raditi na jacanju tima i zadrzavanju njegove okosnice. Pogledajte kakav sunivrat je doziveo TSC. Jos kada bi Pancevci uspeli da zadrze Dzaspera...e, to bi bio pun pogodak! Znam da se granici sa snovima, ali zadrzacu svoju nadu da se to moze desiti.
m

mrga84

pre oko 1 sat

cestitke na prosloj sezoni i u buducoj karijeri
N

Natalii29

pre oko 2 sata

pa ocigledno mu tu odgovara
F

Fanste933

pre oko 2 sata

tako je it rrbalo ds bude da se produzi

Golub86

pre oko 2 sata

evo im milson iz zvezde . idealka za njih
u

uefamafia

pre oko 3 sata

Hoće li moći da se suprostave Bragi
R

RealnoTako

pre oko 3 sata

Dobra odluka, samo treba zadnji vezni pod hitno i krilo umesto Jaspera, ide sigurno posle Brage, Camaj iz N.Pazara je slobodan igrač, imao sasvim solidnu sezonu u tom klubu.
V

Veljkov

pre oko 3 sata

Vratio se kuci.
I

Idiokratija

pre oko 3 sata

Dečko je odigrao sjajnu sezonu, ali nisu mogli dobiti dovoljno dobru ponudu zbog njegovih godina (24). To nije mnogo, ali naši igrači uglavnom imaju prolaz u evropi kao talenti od 18,19 godina. Osim toga, treba nešto pokazati i van ove naše lige. Eto mu prilike protiv Brage.
H

Hmmm

pre oko 4 sata

Bravo za produzetak, ne moze se rasprodati ceo tim. Mene zanima sta su uradili sa stoperom Sawadogom? Iznenadjujuce dobar je bio protiv Zvezde, a nisu ga mnogo pustali na ostalim utakmicama. Moze se razviti u zvera od igraca. Ako nije problematicnog ponasanja, cudi me kako ga nije RKG potpisao jer je prvo bio kod njih?
S

Savadogoo

pre oko 3 sata

Tanak kao zilet.