Komentari na vest

Neki novi Uroš Račić među Orlovima

G

Gostxxx

pre oko 2 meseca

Ja sam gledao svakakvih igrača u reprezentaciji ali ovaj momak realno nema nikakav kvalitet. Veznjak kojem ni pas do prvog do sebe nije siguran a odigrati nešto unaprijed je nemoguća misija.
Г

Гост Рајдер

pre oko 2 meseca

Биџула је, позван ако се закува на терену.
@

@

pre oko 2 meseca

sta ti znaci bidzula hahhah
8

85

pre oko 2 meseca

kako se mec blizi tako na nas raste kvota a na njih pada, bilo je 1.80 na nas, sada je 2.30
f

fsofof

pre oko 2 meseca

Najveca prevara koja je igrala za reprezentaciju je bez dileme Strahinja Pavlovic
@

@

pre oko 2 meseca

Najbolji igrac reprezentacije, stoper Milana prevara. Zvezdaski mentalitet.
A

Ahahaha

pre oko 2 meseca

Ahahahahahahahahahahahahahahah
#

#

pre oko 2 meseca

Neki isti menadzerski igracic, dao gol u Bragi odmah poziv u A reprezentaciju!!! A ne Zukicu koji je 3godine mladji, interesuje se Atalanta, u timu sezone u Austriji... Decko deluje da ima koje kilo viska a igra u veznom redu gde mora da se trci znaci pogledajte gradju Lukica, Maksimovica.. Ali eto, valjda ni nece imati neku ulogu neko kao A. Maksimovic udje kad je gotov mec da mu se upise nastup
@

@

pre oko 2 meseca

Upravo tako, a pre toga nije mogao da igra u West Bromu i Sasuolu...
L

Londo

pre oko 2 meseca

Tamo gde je Račić igrao to Zukić može samo na TV-u da gleda.
#

#

pre oko 2 meseca

Imao je jednu sezonu u Valensiji i to je to za pohvalu, ostalo ama bas nista. Eto tako epizodno u Portugalu sto je daleko od lige petica odigra nesto i to je to.
G

Ghost0402

pre oko 2 meseca

Dobio on poziv a ne birmancevic,ilic,sms,… Eto gde zivimo
F

Foki

pre oko 2 meseca

Račić ima daleko bolju karijeru od Birmančevića, a isto su godište.
A

Aljek Musliu

pre oko 2 meseca

Ovo je najveća prevara koja je igrala u reprezentaciji u poslednjih 10-tak godina. Dečko je pokazao jedno veliko ništa, ali menadžer je čudo. Kad još na to dodaš mafiju u fudbalu jasno je kako je ovaj sakupio više nastupa nego Rambo Petković.
D

Dalavere

pre oko 2 meseca

On i Mašović...gurani su od petlića nogama i rukama!!!
/

/-/

pre oko 2 meseca

Niko kao Pavlovic
M

Miki Gec

pre oko 2 meseca

To sa Rambom Petkovicem je za mene neshvatljivo, covek je rasturao u Brazilu a za nasu reprezentaciju je odigrao samo par utakmica. Ono, jeste da smo tada imali bolje igrace ali to da Rambo nije igrao bar pedeset puta za nacionalni tim je sramota. A kad pogledas ko je standardan u reprezentaciji sada u poslednjih desetak godina, pa ti nekada ne bi mogli da igraju ni u Famosu iz Hrasnice.
@

@

pre oko 2 meseca

Evo ga /-/ sad ce i GostGost da nam kazu da je stoper Milana menadzerski igrac hahahaha samo zato jer je iz PFK a najbolji srpski fudbaler kad igra reprezentacija