Norwegianviking

pre preko 2 godine

Bas se na sliku vidi koliko je pavkov srecan sto je u Zvezdi :P

Boka123

falko je risairu stvorio 2-3 100%-ne sanse, neverovatno koliko je nesposoban lik
A

Aurora

Mislim da je Djuric potencijal ozbiljan za ovih par minuta. Samo malo da se istrpi jer ce verovatno imati greske, ali vec sada pokazuje vise zrelosti od Erakovica a i fizicki je superioriji
l

lol12

Ja bih voleo da to bude novi Vidic ali samo me zanima strucnost ljudi koji mogu protiv ovakve ekipe za 20 i kusur minuta da procene talenat nekog klinca.Nisu ljudi 5 puta presli centar pa momak nije stigao da se pokaze a i da jesu opet sigurno Altach nije ekipa protiv koje se odbrambeni fudbaler moze oceniti kao veliki potencijal.Ne treba zuriti i stavljati im na teret nekakve epitete a da nisu ni debitovali za prvi tim, samo polako
G

GostLazar

Erakovica prodaju na leto, pa ce Djuric kao sledeci mladi igrac biti na njegovom mestu. Njega ce godinu, dve drzati dok ne stigne ponuda neka i ode i on. Mada kakvu imamo omladinsku, ako prodamo sve ove sa priprema, mislim da mozemo lepo da zaradimo
T

TNT

Piši propalo. Dzabe smo išli na pripreme. Ni jedan mlad igrač nije dobio šansu. Bolje da smo sve utakmice izgubili a da su Stanković, Stanić, Lučić igrali po 45 minuta. Ako sad nisu mogli kada nema Kange i Bena u ekipi, kada će dobiti šansu veću od 10 minuta u igri.
д

д.г.

Крстичић је велики потенцијал и благо Звезде. Што пре отерати Станића.
l

lol12

Jedino Stanic i Stankovic stigli da se istaknu i pomalo Falko pasovima (nazalost ne i asistencijom jer je Zile uspeo da zatrese precku iz mrtve sanse a i drugi put kad je mogao dati gol dok je trcao kontru sam na golmana isto ga je Falko samog izbacio dugim pasom )
m

madmix

malo protiv šahtjora,malo danas ali ima nagoveštaja da se rišairo budi tj da su mu trebale pripreme,danas je više puta krenuo 1na1 za 20 min nego cele jeseni
s

sta?

Budi se, budi...danas je sa 3m pogodio prečku , ali dobro..bar nije bio prazan gol...