Komentari na vest
Ništa od povratka baskijskog sina: Edin Terzić zvanično preuzeo Bilbao
p
pikolo24
pre oko 2 meseca
I bolje je tako za tim
z
zecpripovedac
pre oko 2 meseca
Ma koji mi je on trener..
j
ja123
pre oko 2 meseca
teška prevara od trenera
E
Emir hadzii
pre oko 2 meseca
Covek je vodio ekipu u finale lige sampionna mozda tebi smeta sto se zove Edin ,trankila buraz..
@
@Emir
pre oko 2 meseca
njemu to ne smeta, njega to izjede
M
Mirsen
pre oko 2 meseca
Pun pogodak,preporodice ekipu
Alek
pre oko 2 meseca
Nekako mi oni ne idu zajedno
Zeljko Obradovic
pre oko 2 meseca
Edin je sjajan trener, svakako poseduje balkansku harizmu, ali i nemački mentalitet. Sve to bi mogla biti dobitna kombinacija sa baskijskim genetskim kodom koji poseduje Atletik.
Ranijeri
pre oko 2 meseca
Bruka dobar trener,videcemo kako ce se uklopiti u spanskom fudbalu
S
Sretno
pre oko 2 meseca
Bosanac sretno u Bilbau
Stefannnbgd
pre oko 2 meseca
Terzic je naj bolji trener danasljice a da je poreklom sa balkanskih prostora odnosno da vuce korene,srecno.
J
Janaćko
pre oko 2 meseca
I ja mislem da je ponaj bolji trenjer danjašnice samo napred Edilj.
Ikebana
pre oko 2 meseca
Bilbao ima dobar tim,A Terzić forsira napadacki fudbal sto ce Baskijcima da odgovara
Marko Kolasinac
pre oko 2 meseca
Nista protiv Bilbaa, cak je i donekle simpaticna ta ideja samo Baskijci koji su rodjeni ili odrastali u Baskiji mogu da igraju za Bilbao, ali mislim tacnije verovao sam da ce Terzic posle Dortmunda u neki veci i jaci klub otici i biti trener.
B
Bratistuta
pre oko 2 meseca
Vidi se da se razumeš u fudbal. Veliki si ekspert.








