Komentari na vest
Novi trener stiže u Kragujevac: Izabran Božidar Bandović
D
Dzi
pre 32 minute
Sta je tu Novo?Kad ce Milinkovic?
Dodic? Batak? Sivic? Gacinovic? Nema Bekvalca? Okuka ?
M
Micuni
pre oko 2 sata
Dobar posao radio u Voši.
C
Chiske
pre oko 1 sat
Kad je dosao sprdali smo se sa Boza dunster, kad je odlazio plakali smo jer je otisao zbog par igraca koji su napravili svinjac… Jedna od vecih greski ove uprave.
K
KRALjEVINA ŠUMADIJA
pre oko 2 sata
Radnički i ništa više. Grad je naš.
D
Dzi
pre 31 minuta
daa radnicki je vrlo kraljevski naziv hahahahahahaahha
d
deki_kg
pre oko 2 sata
Ne razumem potez uprave, rekli su da ce ovaj strucni stab ostati do kraja sezone. Covek je umro na terenu, pomocnici su stabilizovali tim posle tragedije i imaju pozitivan skor.
r
rendi orton
pre oko 1 sat
Bas su ga stabilizovali, sklanjali najbolje igrace, Pancevo ih unakazilo, imali vise srece nego pameti u Krusevcu.
I
Italijano
pre oko 2 sata
Koliko sam cuo vraca se Evandro, vratite i Aleksica koji ne igra ni u Poljskoj i uz nekog dobrog beka i stopera opet top ekipa. A za Bandovica svaka cast!
E
EskiM
pre oko 2 sata
Prevara od trenera. Veštačko pumpanje.
D
Domaći fudbal
pre oko 2 sata
Utisci su mi pomešani oko ove vesti. S jedne strane mnogo mi je drago što se ovaj čovek vraća u našu ligu, jer je pokazao da je odličan trener i verujem da su mnogi čekali njegov povratak u naš fudbal. Opet, s druge strane, iz Radničkog su saopštili da punu podršku daju Puzigaći i Đuriću da nastave da sprovode Žižovićevu ideju, pritom su im doveli i Vukašinovića u stručni štab. Sve je to nekako izgledalo da će im ova sezona biti prelazna da se stabilizuju posle svega, pa da krenu napred. I sad ih se tako lako odriču, mislim da nije u redu prema njima niti prema Žižoviću. Svakako mislim da je TSC propustio priliku da dovede Božu Bandovića, jer bi im itekako promenio krvnu sliku na bolje.
z
zmagole
pre oko 2 sata
Sta da se radi, Zizovic je bio odlican trener, ali nazalost ovi sto su ostali nakon njega su pokazali da nisu za ove domete, pre svega svojim odlukama, odabirom igraca i izmenama. Umesto da prate ono sto je Zizovic krenuo da radi, poceli su da tumbaju ekipu a to se uvek zavrsi neslavno.
d
djavoli
pre oko 2 sata
Vratite Aleksića, da ne gubi vreme u razvoju, a vama će značiti.
Odličan trener, dobar je njegov dolazak i za samu ligu.
Ovom timu fali štoper, levi bek, zadnji vezni i krilo.
Vratite kući Luku Milivojevića, da podigne ceo klub!
k
kg1923
pre oko 2 sata
Ali samo ako ces ti da placas platu za Luku Milivojevica i Aleksica. Sulude ideje, jednom smo vec bili u bankrotu i pravili fuzije, ne zelimo opet.
J
J Jay Okocha
pre oko 3 sata
Dovedite jos par pojacanja, posebno u odbrani i vezi i 4 mesto zagarantovano uz ovog gospodina od trenera.
K
Koller
pre oko 3 sata
Boljeg trenera nisu mogli da dovedu u ovom trenutku.
Bravo za Sumadince i bas mi je drago sto napreduju iz godine u godinu, treba nam jedan tako dobar i specifican klub sa velikom bazom navijaca u ovoj nasoj ligi.
R
RKG
pre oko 3 sata
Od odlaska Dudica sam navijao za ovo.
Covek je jedan od nasih najboljih trenera, od onakve Vose napravio da budu ravnopravni sa Ajaksom.
Ovo je fantastican uspeh za Radnicki i dokaz da smo narasli kao klub. Idemo u nove uspehe!
Б
Белграно
pre oko 3 sata
Одличан тренер и срећно Радничком после велике трагедије.
g
go rfc
pre oko 3 sata
Bravo. Sad malo sredjivanje ekipe pred pripreme i to je to za 4 to mesto .
S
Sram vas bilo
pre oko 3 sata
Jel to hvala za ljude iz Republike Srpske?
E
Erdoglija
pre 34 minute
Uz dužno poštovanje i svu zahvalnost Feđi,neizmernu tugu zbog Mladena,Radnički nije poligon za obuku polutrenera,pomoćnih po vokaciji.Užas je kako je vodio,izgubili smo identitet,prepoznatljivu igru,sve zbog čega smo vratili publiku i bili gledani od strane drugih.Hvala Puzigaći,ali Radnički mu ništa ne duguje,ovo je dobar izbor,Voša nije lepše igrala otkad ih je Bandović vodio.
š
šok
pre oko 3 sata
E moja Vojvodino...
B
Bata Banat
pre oko 3 sata
Dobro vodio Vojvodinu.Podrska za trenera i Radnicki.
z
zmagole
pre oko 3 sata
Vrhunski potez Radnickog. Odlican trener.

.jpg.webp)






