Komentari na vest
Odahnuo ceo fudbalski svet, Mesi nije povređen, napada Zmajeve u Džordžiji
T
Tln
pre oko 1 godinu
Ma svima nam je lakse. Nisam mog'o zaspat dok ovo niste javili.
B
Baggio
pre oko 1 godinu
Baš smo se potresli. Uhh

Petar Delpaj
pre oko 1 godinu
Hvala Bogu, bas sam se zabrinuo...
n
naiveci
pre oko 1 godinu
Najveci!!! goat
b
bog kocke
pre oko 1 godinu
ko je gledao prvi mec vidio je da je SAMO PITANJE DANA KADA JE KRAJ...skaloni NECE GA ROVITOG I NA IZDISAJU. modric je za ove penzionere TATA
K
Ko
pre oko 1 godinu
Je gledao prvi mec video je klasicnu magiju i prava je greota da ona precka nije bila gol posto bi vec sad bila gol turnira
H
Hidzuama
pre oko 1 godinu
Haha cuj odahnuo cijeli svijet, pa ko jos navija za taj tim i ko jos misli da mogu proci ovu grupu. Posebnu dozu animoziteta imaju zbog nacina na koji su uopste ubaceni na ovo SP iako nisu osvojili prvenstvo dok su svi drugi primljeni zbog rezultata i trofeja
B
BarselonaVar
pre oko 1 godinu
Mi smo priznali javno da smo ovome davali HGH (hormon rast) ahahahaha i ljudi josh misle da je vrvni sportista
Smesno
pre oko 1 godinu
Odahnula cela redakcija Mesisporta
R
Rubikova kocka
pre oko 1 godinu
Aj Porto 🔵⚪🔵
n
nemanja1512
pre oko 1 godinu
uf dobro je, ceo dan cekam da vidim sta je sa njim, nisam hteo na posao da idem a ni ne jede mi se nesto, hvala bogu
X
Xxxx
pre oko 1 godinu
Da ludi smo da ga gledamo kako hoda po terenu, svaka čast na svemu učinjenom u karijeri ali treba znati i kad je kraj
B
Bnm
pre oko 1 godinu
MA DA BRE, CEO SVET SE MOLIO BOGU DA NIJE TEZE POVREDJEN. NIT KO GLEDA OVO TAKMICENJE, NIT KO GLEDA NJEGA
u
uh
pre oko 1 godinu
sad je lakse
f
frey
pre oko 1 godinu
Odlično, 90 min prijatne šetnjice
.jpg.webp)


.jpg.webp)




