Komentari na vest
Pao dogovor: Aslani u Dortmundu za 35.000.000
Ikebana
pre 18 minuta
Ni Dortmund nije izgleda vise sto je bio
sasamilic772@gmail.com
pre 29 minuta
Ogroman novac se okrece u fudbalu,a mi sirotinja?
Dusan Jojic
pre oko 1 sat
Dobar igrac nema sta
Alek
pre oko 1 sat
Oni vez zavrsise prelazni rok
j
jokabejbe
pre oko 1 sat
dobar igrac vredi te pare svakako
Lazar Stojkovic
pre oko 1 sat
za te pare mora padne dogovor haah
ShoMi_1994
pre oko 1 sat
Jos neki dobar mladi igrac treba borusiji, opasne igrace izvoze godinama!
Sterlings Braunfels
pre oko 1 sat
35 miliona za igrača koji je jedva postigao 10 golova u Nemačkoj ligi je mnogo.
Aki Grk
pre oko 1 sat
Bice opasna Borusija za par godina ako ne rasprodaju ekipu
Zivot je igra
pre oko 1 sat
nemacka uzas kiks
Zivot je igra
pre oko 1 sat
smesna prica i nemacka
Zivot je igra
pre oko 1 sat
sedi jedan uzas
filipdjuk11
pre oko 1 sat
poslednjih par transfera cini mi se nisu bas bila bajna ali licno po meni Dortmund bi mogao da se potrudi da trazi malo igrace i van bundeslige
Sladjana Mitrović
pre oko 2 sata
Borusija zna da dovede koga treba
P
Predrag Petrovic
pre oko 2 sata
borusija dovede samo super talentovane mlade igrace i proda ih za dobre pare
Veljko Maricic
pre oko 2 sata
Dobar igrac za Borusiju
Kazeev
pre oko 2 sata
Borusija retko kad greši u dovodjenju mladih igrača
karabasil1985@gmail.com
pre oko 2 sata
Ne znam kakav je spic ali Borusija retko kad gresi,verovatno u njemu vidi nekog Roberta levandovskog
N
Nebitan10
pre oko 2 sata
Vrh, sada i Kosovo ima jacu selekciju od nas, da covek ne poveruje 😂
I
Ima
pre oko 1 sat
Ali u tvojoj glavi i glavama ovih sto ti pluseve udaraju.
N
Nik66
pre 31 minuta
@Ima
Ucinilo mi se da pitas da li ima nesto u njegovoj glavi, pa htedoh da napisem - promaja. Sta ces, rezona/logike nigde, samo mlacenje prazne slame i "prodavanje jeftinog" autosovinizma... Doduse ne bi me cudilo da komentar/preporuke dolaze (i) iz (zapadnog) "komsiluka"


.jpg.webp)





