Sudija Nikolić (Star sport)

Partizan podebljao sa bele tačke (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 02.03.24. | 19:15

Nekoliko minuta je trajala neizvesnost u Humskoj

Crvena zvezda je dala dva gola iz penala u Bačkoj Topoli, a nešto kasnije je i večiti rival Partizan imao priliku da sa bele tačke olakša put ka još jednom uspehu.

U efikasnom prvom poluvremenu u Humskoj, Partizan je posle nepunih pola sata igre imao 2:1 protiv Železničara kada je došlo do situacije posle koje je morao da interveniše VAR. Razigrani Samed Baždar je pao posle duela sa Stefanom Obradovićem, sudija Danilo Nikolić iz Lovćenca je pustio da se igra ali je usledila intervencija iz VAR sobe. Nakon višeminutne pauze i konsultacija, Nikolić je pogledao spornu situaciju i pokazao na belu tačku. Siguran izvođač najstrože kazne je bio Natho i Partizan je u 35. minutu poveo 3:1 protiv Pančevaca.