Paunović ovog meseca sve pogubio kod kuće

Vreme čitanja: 2min | sub. 20.02.21. | 18:50

Drugom vezanom pobedom Stouk se uključio u borbu za plej-of...

Reding je imao igru, dosta veći posed (63:37), više udaraca ka golu (13:8), bolje i konkretnije šanse, međutim mreža Midlzbroa ostala je da miruje, dok se Rafaelova tresla dva puta - Midlzbro je na stadionu Madejski slavio drugu vezanu pobedu - 2:0.

Reding pati ovog februara, od pet utakmica dobio je samo jednu, a kod kuće je poražen na sve tri. Kriza se očito uvukla u redove čete Veljka Paunovića, za koju su tu još jedna loša i jedna dobra vest. Ili bolje reći sreća u nesreći: Reding može biti zadovoljan što su poraze doživeli drugoplasirani Brentford i Svonsi, koji je takođe ispred; loše po Paunovića i njegovu družinu je to što su pobedile četiri od pet ekipa koje su ispod Redinga i takođe jure TOP 6.

Midlzbro je pobedu na Madejskom izvojevao u prvih pola sata utakmice, ili bolje reći postigavši dva gola u razmaku od sedam minuta. Za goste su pogađali Ešli Flečer u 22. minutu i ofanzivni bek Mark Bola u 29.

Norič je potvrdio prvu poziciju minimalnom pobedom nad Roteramom (1:0), a gol je postigao Temu Puki. Ko bi drugi... Do važnih bodova u borbi za opstanak došao je Birmingem, savladavši Venzdej u Šefildu (1:0), a najubedljiviji bili su Kardif (protiv Prestona 4:0) i Hadersfild (protiv Svonsija 4:1).

Drugom vezanom pobedom Stouk se uključio u borbu za plej-of, pao je Luton - 3:0.